Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2020-02-10, 11:52 Autor: Agnieszka Lubczańska

XIX Festiwal "Piosenki z Serduszkiem" już w piątek w Tułowicach

XIX Festiwal "Piosenki z Serduszkiem" już w piątek w Tułowicach [fot. https://pixabay.com/pl]
XIX Festiwal "Piosenki z Serduszkiem" już w piątek w Tułowicach [fot. https://pixabay.com/pl]
Już w najbliższy piątek (14.02) walentynki, stąd nie bez powodu w Tułowickim Ośrodku Kultury zabrzmią piosenki o… miłości! Wszystko w ramach XIX Festiwalu „Piosenki z serduszkiem”. Festiwal odbędzie się w sali widowiskowej Tułowickiego Ośrodka Kultury przy ul. Porcelanowej 8. Przesłuchania konkursowe rozpoczną się o godz. 9:30.

Zgłoszenia można przesyłać jeszcze tylko do czwartku (13.02) do godz. 13:00. Karty zgłoszeń są do pobrania tu: Karta zgłoszenia. Organizator zastrzega ograniczenie liczby uczestników konkursu do 50 wykonawców – o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Przewidziano cztery kategorie wiekowe, w których ocenieni zostaną soliści. Przed uczestnikami zadanie zaprezentowania jednego utworu w języku polskim, z podkładem na płycie CD, pendrivie lub przy akompaniamencie (do dwóch instrumentów). Wyniki wszystkich kategorii zostaną ogłoszone ok. godz. 14:00. Jury będzie brało pod uwagę m.in.: dobór repertuaru, poprawność wykonania, interpretację i wyraz artystyczny.


Więcej informacji w regulaminie dostępnym tu: Regulamin.


Organizatorem wydarzenia jest Tułowicki Ośrodek Kultury. Radio Opole XIX Festiwal "Piosenki z Serduszkiem" objęło patronatem medialnym.

XIX Festiwal Piosenki z Serduszkiem

Zobacz także

2020-02-27, godz. 23:34, Patronaty - polecamy Jubileuszowy TerePaczków rusza w piątek. Radio Opole będzie na miejscu! Połączyła ich pasja do muzyki, przetrwali nie jedną burzę. Przez lata tworzenia tej imprezy zjeżdżali na nią uznani artyści, a publiczność zawsze wracała stąd z mnóstwem miłych wspomnień. Pomysł urodził się 31 lat temu w Bieszczadach. Niepowtarzalny… » więcej 2020-02-27, godz. 09:27, Patronaty - polecamy Uroczystości ku pamięci pomordowanych mieszkańców Huty Pieniackiej na Ukrainie Uroczystości 76. rocznicy mordu dokonanego na mieszkańcach Huty Pieniackiej przez nacjonalistów ukraińskich z SS-Galizien i UPA odbędą się w piątek (28.02) we wsi Babice w gminie Baborów. » więcej 2020-02-25, godz. 19:58, Patronaty - polecamy Wyklęci oczami Polaków z Odessy. Pokaz filmów dokumentalnych w Studiu M im. SBB Dwudziestoosobowa grupa Polonii z Ukrainy będzie od czwartku (27.02) gościć w regionie. W ramach odwiedzin goście z Odessy - na zaproszenie Stowarzyszenia Biało-Czerwone Opole - obejrzą dwa filmy dokumentalne poruszające tematykę polskich… » więcej 2020-02-25, godz. 17:32, Patronaty - polecamy „Mieczysław Fogg. Pieśniarz Polaków" – wystawa w Muzeum Polskiej Piosenki Wystawę pt. „Mieczysław Fogg. Pieśniarz Polaków' można oglądać do 24 maja w Muzeum Polskiej Piosenki. Warto wybrać się na nią w najbliższą sobotę (29.02). Tego dnia szykuje się oprowadzanie kuratorskie. Początek o godz. 11:00. » więcej 2020-02-25, godz. 12:52, Patronaty - polecamy Opolska Łyżwa 2020 już w ten weekend na Toropolu Około 150 młodych zawodników z klubów z całej Polski weźmie udział w Ogólnopolskich Zawodach w Łyżwiarstwie Figurowym „Opolska Łyżwa”. Zawody odbędą się na lodowisku „Toropol” w Opolu już w najbliższy weekend (29.02-01.03). W sobotę łyżwiarkom… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »