Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-09-10, 13:17 Autor: Agnieszka Lubczańska

Wrześniowe Country już w czwartek

"Wrześniowe Country" w Nysie © (fot. Dorota Kłonowska / AFRO)
"Wrześniowe Country" w Nysie © (fot. Dorota Kłonowska / AFRO)
Wrześniowe Country to impreza integrująca osoby niepełnosprawne. Odbędzie się w najbliższy czwartek (13.09) przy Środowiskowym Domu Samopomocy w Nysie. Będzie można pośpiewać, potańczyć, poskakać na trampolinie czy wziąć udział w grach i konkursach. Będą stoiska z atrakcjami, mini zoo, a także pokazy tańca towarzyskiego, stoisko ze słodkościami, płukanie złota czy mini zoo. Przyjść może każdy. Początek o godz. 10:00 na boisku przy ul. Grodkowskiej 26 w Nysie.
Główny cel imprezy to integracja uczestników z podopiecznymi placówki - ludźmi niepełnosprawnymi intelektualnie i chorymi psychicznie, dla których wydarzenie to jest wielkim świętem i okazją do dobrej zabawy.

Wrześniowe Country organizowane jest przy ogromnym zaangażowaniu podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy Caritas Diecezji Opolskiej w Nysie.

Impreza nie odbyłaby się też bez pomocy rodziców i opiekunów podopiecznych, a także ludzi dobrej woli, wspierających idee spotkania. Imprezę zabezpieczać będzie Nyski Oddział Fundacji Maltańska Służba Medyczna.

Radio Opole patronuje medialnie wydarzeniu.

Program:

Wrześniowe Country już w czwartek (13.09)10:00 Oficjalne rozpoczęcie imprezy
10:15 Wspólna zabawa przy muzyce Dannego Wayna
11:00 Konkurs „Kojot na rozpalonej prerii”
11:15 Wspólna zabawa przy muzyce country – zumba na Dzikim Zachodzie
12:00 Konkurs na najciekawszy strój country
12:15 Losowanie nagrody głównej
12:30 Wspólna zabawa przy muzyce Dannego Wayna
13:00 konkurs „Indiańska ruletka”
13:15 Wspólna zabawa przy muzyce Dannego Wayna

Wydarzenia towarzyszące:
• "Saloon ze strawą"
• "Saloon ze słodkościami"
• Mini zoo
• Ruchomy byk
• Kopalnia złota
• Płukanie złota
• Kopalnia złota
• Trampolina
• Konkursy, quizy, inne atrakcje

Zobacz także

2018-09-19, godz. 10:43, Patronaty - polecamy II Bieg Grudzicki już w niedzielę – sprawdź, co czeka zawodników! Stowarzyszenie Przyjaciół Grudzic zaprasza na II Bieg Grudzicki. W zawodach weźmie udział blisko 300 zawodników w różnych grupach wiekowych. » więcej 2018-09-18, godz. 15:22, Patronaty - polecamy „Przyszedł mężczyzna do kobiety” - nowy spektakl w Kochanowskim Kameralna komedia „Przyszedł mężczyzna do kobiety” autorstwa Siemiona Złotnikowa to nowa propozycja Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu. Spektakl prezentowany jest w ramach Sceny Inicjatyw Aktorskich. W rolach głównych: Beata Wnęk-Male ... » więcej 2018-09-18, godz. 14:58, Patronaty - polecamy Festiwal „Mamy moc” już w sobotę – sprawdź, co w programie! Harcerze i harcerki z Chorągwi Opolskiej we współpracy z lokalnymi liderami społecznymi, a także działającymi w regionie organizacjami pozarządowymi zapraszają na festyn plenerowy, którego głównym punktem będzie gra „Mamy moc”. Sobotni (2 ... » więcej 2018-09-18, godz. 14:42, Patronaty - polecamy Genealodzy spotkają się w Brzegu Już po raz piąty fascynaci genealogii spotkają się na Zamku Piastów w Brzegu na Ogólnopolskiej Konferencji Genealogicznej. Wydarzenie rozpocznie się w piątej (21.09) i potrwa do niedzieli (23.09). Przez trzy dni historycy, archiwiści, bib ... » więcej 2018-09-18, godz. 12:52, Patronaty - polecamy Rusza Śląski Festiwal im. Ludwiga van Beethovena – w programie siedem koncertów Pamięć o pobycie Ludwiga van Beethovena w Głogówku w 1806 roku od 26 lat jest inspiracją do organizowania Śląskiego Festiwalu im. Ludwiga van Beethovena. W tym roku wydarzenie potrwa od 21 do 28 września. W programie siedem koncertów. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »