Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-09-10, 13:17 Autor: Agnieszka Lubczańska

Wrześniowe Country już w czwartek

"Wrześniowe Country" w Nysie © (fot. Dorota Kłonowska / AFRO)
"Wrześniowe Country" w Nysie © (fot. Dorota Kłonowska / AFRO)
Wrześniowe Country to impreza integrująca osoby niepełnosprawne. Odbędzie się w najbliższy czwartek (13.09) przy Środowiskowym Domu Samopomocy w Nysie. Będzie można pośpiewać, potańczyć, poskakać na trampolinie czy wziąć udział w grach i konkursach. Będą stoiska z atrakcjami, mini zoo, a także pokazy tańca towarzyskiego, stoisko ze słodkościami, płukanie złota czy mini zoo. Przyjść może każdy. Początek o godz. 10:00 na boisku przy ul. Grodkowskiej 26 w Nysie.
Główny cel imprezy to integracja uczestników z podopiecznymi placówki - ludźmi niepełnosprawnymi intelektualnie i chorymi psychicznie, dla których wydarzenie to jest wielkim świętem i okazją do dobrej zabawy.

Wrześniowe Country organizowane jest przy ogromnym zaangażowaniu podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy Caritas Diecezji Opolskiej w Nysie.

Impreza nie odbyłaby się też bez pomocy rodziców i opiekunów podopiecznych, a także ludzi dobrej woli, wspierających idee spotkania. Imprezę zabezpieczać będzie Nyski Oddział Fundacji Maltańska Służba Medyczna.

Radio Opole patronuje medialnie wydarzeniu.

Program:

Wrześniowe Country już w czwartek (13.09)10:00 Oficjalne rozpoczęcie imprezy
10:15 Wspólna zabawa przy muzyce Dannego Wayna
11:00 Konkurs „Kojot na rozpalonej prerii”
11:15 Wspólna zabawa przy muzyce country – zumba na Dzikim Zachodzie
12:00 Konkurs na najciekawszy strój country
12:15 Losowanie nagrody głównej
12:30 Wspólna zabawa przy muzyce Dannego Wayna
13:00 konkurs „Indiańska ruletka”
13:15 Wspólna zabawa przy muzyce Dannego Wayna

Wydarzenia towarzyszące:
• "Saloon ze strawą"
• "Saloon ze słodkościami"
• Mini zoo
• Ruchomy byk
• Kopalnia złota
• Płukanie złota
• Kopalnia złota
• Trampolina
• Konkursy, quizy, inne atrakcje

Zobacz także

2018-11-15, godz. 17:15, Patronaty - polecamy Szlachetna Paczka otwiera w sobotę bazę rodzin w potrzebie Marsz Szlachetnej Paczki przejdzie w najbliższą sobotę (17.11) ulicami Opola. Tego dnia o godz. 8:00 otwarta zostanie baza rodzin w potrzebie, które będzie można wesprzeć. Będzie można też ufundować indeks dla wybranego dziecka z Akademii ... » więcej 2018-11-15, godz. 16:16, Patronaty - polecamy Pięć spektakli w trzy dni, a do tego spotkania i koncert - już wkrótce II Opolski Maraton Teatralny Od 23 do 25 listopada potrwa II Opolski Maraton Teatralny. To wyjątkowa okazja, by w zaledwie trzy dni zobaczyć aż pięć najnowszych spektakli Teatru im. Jana Kochanowskiego oraz wziąć udział w dyskusjach z udziałem artystów, aktorów i zna ... » więcej 2018-11-15, godz. 15:53, Patronaty - polecamy Będą musieli wykazać się wiedzą z zakresu historii polskiego sportu Stowarzyszenie Przyjaciół i Osób Niepełnosprawnych „Pomóżmy Im” oraz Warsztat Terapii Zajęciowej w Lewinie Brzeskim w najbliższą sobotę (17.11) organizują Wojewódzki Integracyjny Konkurs Wiedzy - Historia Sportu. Uczestnicy będą musieli w ... » więcej 2018-11-15, godz. 15:26, Patronaty - polecamy Seniorzy zmierzą się w spartakiadzie O tym, że ćwiczenia fizyczne są korzystne dla zdrowia, wiadomo. Co z tego, kiedy czasami ciężko się do nich zmobilizować, szczególnie osobom w starszym wieku. Mobilizacją być może będzie impreza, która szykowana jest w najbliższą sobotę ( ... » więcej 2018-11-15, godz. 12:54, Patronaty - polecamy Muzyczna Jesień w Grodkowie od piątku do niedzieli W piątek (16.11) w Grodkowie ruszają Międzynarodowe Konfrontacje Muzyczne „Muzyczna Jesień”. Podczas trzech dni festiwalu wystąpi 21 wykonawców z całej Polski prezentując najróżniejsze gatunki muzyczne. Kto wygra profesjonalną sesję nagra ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »