Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2020-10-19, 11:22 Autor: Agnieszka Lubczańska

"Work Life Event" - trzy spotkania w Opolu. Wstęp wolny!

"Work Life Event" - pierwsze spotkanie już dziś w Opolu. Wstęp wolny! [fot. https://pixabay.com/pl]
"Work Life Event" - pierwsze spotkanie już dziś w Opolu. Wstęp wolny! [fot. https://pixabay.com/pl]
Jak harmonijnie połączyć pracę i czas wolny, jak odnaleźć życiową równowagę? O tym wszystkim będzie można się dowiedzieć na tych warsztatach! Przewidziano trzy spotkania. Pierwsze odbędzie się już dziś (19.10) o godz. 18:30 w Centrum Aktywizacji Społecznej w Opolu. Kolejne zaplanowane są na 23 listopada i 14 grudnia. Wstęp wolny!
Organizatorzy spotkań zakładają, że istnieje uniwersalny klucz do spełnionego życia i odnalezienia sensu w codziennej pracy. To warsztaty idealne dla wszystkich, którzy chcą się rozwijać zawodowo i zastanawiają się czy da się połączyć pracę i pasję.

Każde spotkanie to m.in. dwie prelekcje z elementami warsztatowymi, prowadzone przez ekspertów oraz gości, specjalistów w danej dziedzinie, lokalnych ludzi biznesu i kultury.

Na prelekcje z praktykami work-life balance poświęcone życiu i pracy oraz poszukiwaniu równowagi zapraszają Lila Cieślar - praktyk pracy z ludźmi, entuzjastka dobrego przywództwa oraz Piotr Zawadzki, specjalista life coachingu.

Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia.
Jak harmonijnie połączyć pracę i czas wolny, jak odnaleźć życiową równowagę? O tym wszystkim będzie można się dowiedzieć na tych warsztatach!

Zobacz także

2020-11-24, godz. 14:35, Patronaty - polecamy Finał konkursu literackiego "Ze Śląskiem na Ty" przeniesiony na grudzień Łubniański Ośrodek Kultury informuje, że finał XXVII Regionalnego Konkursu Literackiego “Ze Śląskiem na Ty” odbędzie się - nie jak planowano pierwotnie 28 listopada, a 11 grudnia. Wydarzenie będzie transmitowane na kanale YouTube… » więcej 2020-11-24, godz. 13:21, Patronaty - polecamy VIII Festiwal Spektakli Profilaktycznych z konkursem plastycznym - zgłoszenia przyjmowane są do 16 grudnia 'Maski zostawimy na scenie' to tytuł Festiwalu Spektakli Profilaktycznych, który już po raz ósmy odbędzie się w Opolu. Wydarzenie adresowane jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, a także podopiecznych placówek… » więcej 2020-11-23, godz. 15:50, Patronaty - polecamy Debata "Nowe media, czy nowe technologie?" już w czwartek - zobacz transmisję! Świat mediów zmienia się błyskawicznie - nowe kanały komunikacji, nowe technologie, ewolucja mediów społecznościowych i zalew kolejnymi środkami przekazu. Co z tego wynika? Jakie są tego konsekwencje? Nad tym wszystkim zastanowią… » więcej 2020-11-23, godz. 10:00, Patronaty - polecamy Konferencja „AIR TRITIA – czyste powietrze w sercu Europy“ Granice państw nie są barierą dla zanieczyszczonego powietrza i dlatego niezbędne jest opracowanie instrumentów, strategii oraz procedur, mających na celu zmniejszenie zanieczyszczenia w skali międzynarodowej - to główna teza konferencji… » więcej 2020-11-20, godz. 10:03, Patronaty - polecamy "Colloguium Opole" w tym roku on-line - zobacz transmisję! Instytut Śląski od lat 70. ubiegłego wieku organizuje spotkania naukowe z cyklu „Colloquium Opole”. Na przestrzeni ostatnich lat w ramach wydarzenia gościło wiele znanych osobistości życia politycznego i naukowego z Polski, Czech… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »