Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-11-05, 14:19 Autor: Agnieszka Lubczańska (na podstawie materiałów nadesłanych przez Agencję Artystyczną MUZA)

Wartka akcja, doborowa obsada, a reżyserem - Olaf Lubaszenko! Spektakl „Ludzie inteligentni” już wkrótce w Opolu

Spektakl „Ludzie inteligentni” 26 listopada w Filharmonii Opolskiej [fot. materiały nadesłane przez organizatora]
Spektakl „Ludzie inteligentni” 26 listopada w Filharmonii Opolskiej [fot. materiały nadesłane przez organizatora]
„Świetnie napisane dialogi, doskonała obsada, bardzo życiowa komedia” – tak spektakl „Ludzie inteligentni” rekomenduje Agencja Artystyczna MUZA, zapraszając do jego obejrzenia 26 listopada w Filharmonii Opolskiej. To przebojowa komedia w reżyserii Olafa Lubaszenki z gwiazdorską obsadą aktorów. Spektakl zaprezentowany zostanie o dwóch do wyboru godzinach: 17:30 i 20:00. Bilety już w sprzedaży, m.in. w kasie filharmonii.
Spektakl

Bohaterowie sztuki Marca Fayeta - to ludzie... inteligentni. Kiedy związek Davida i Chloe wkracza w nieciekawą fazę dojrzałej harmonii, potrafią znaleźć sposób na wyjście z impasu… Po 15 latach wspólnego życia zapada decyzja o rozstaniu. Jego decyzja. Co na to Chloe? Zgadza się. David jest zaskoczony i podejrzliwy... Jego przyjaciele Alexandre, Thomas oraz ich partnerki Gina i Marina mnożą teorie i domysły.

Może ona go zdradza? Sugerują kumple. Może oni wszyscy zdradzają? Zastanawiają się w trakcie babskich wieczorów przyjaciółki. Wnioski, do których dochodzą inteligentni ludzie oddalają ich coraz bardziej od sedna... Trzy pary prowadzą rodzaj gry. Konkurencja pt. "kto najlepiej wszystko zracjonalizuje?” doprowadza do absurdalnych sytuacji, szeregu nieporozumień i manipulacji. Jak w reakcji łańcuchowej kryzys jednego związku wywołuje kolejny...


Na scenie zobaczymy: Renatę Dancewicz, Marię Seweryn, Magdalenę Stużyńską, Rafała Królikowskiego, Bartłomieja Topę i Szymona Bobrowskiego. Autorem kostiumów jest Tomasz Jacyków, dekoracji - Justyna Woźniak, a muzyki - Szymon Wysocki.

Bilety na spektakl można zakupić w kasie Filharmonii Opolskiej. Rezerwacji i zakupów on-line można dokonywać poprzez strony: www.kupbilecik.pl i Agencji Artystycznej MUZA - (bilety@agencjamuza.pl, tel. 531 531 001).

Spektakl


Zobacz także

2019-01-15, godz. 15:30, Patronaty - polecamy Akademicki Dzień Kultury Gier już w piątek na UO Na Akademicki Dzień Kultury Gier zaprasza Katedra Kulturoznawstwa i Folklorystyki Uniwersytetu Opolskiego. Wydarzenie adresowane jest głównie do młodzieży licealnej, ale przyjść może każdy zainteresowany. Spotkanie rozpocznie się w najbli ... » więcej 2019-01-15, godz. 14:40, Patronaty - polecamy Pokibicuj młodym siatkarzom podczas turnieju w hali „Azoty” Młodzi siatkarze z kraju i zagranicy zmierzą się w najbliższy weekend w Hali Sportowej „Azoty” w ramach Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców Kędzierzyńsko-Kozielski Koziołek 2019. Uroczyste otwarcie zawodów w pią ... » więcej 2019-01-15, godz. 13:14, Patronaty - polecamy Młodzieżowa Orkiestra Dęta Leśnica dziękuje swoim darczyńcom To sztandarowe przedsięwzięcie muzyczne organizowane na początku roku przez Młodzieżową Orkiestrę Dętą Leśnica - Gala Noworoczna. Koncerty są podziękowaniem dla darczyńców orkiestry. W tym roku szykowane są dwa koncerty w kinie „Odrodzeni ... » więcej 2019-01-15, godz. 12:27, Patronaty - polecamy Koncert "W kole kolędujmy" już w niedzielę Już po raz 13. Stowarzyszenie 'Opolszczyzna Śpiewa' zaprasza na koncert „W kole kolędujmy”. Koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę (20.01) w kościele pw. św. Karola Boromeusza na osiedlu Chabry w Opolu. Początek o godz. 16:00. Wstęp ... » więcej 2019-01-14, godz. 15:31, Patronaty - polecamy Niezwykłe spotkanie w Muzeum Polskiej Piosenki, czyli dwie Krystyny w MPP - Przyjeżdżała na festiwale w Opolu wiele lat, zna milion anegdot. Dawno jej tu nie było. Tym bardziej ucieszyłem się na to spotkanie - mówi Jarosław Wasik, dyrektor Muzeum Polskiej Piosenki, zapraszając na spotkanie z Krystyną Gucewicz. ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »