Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-11-05, 14:19 Autor: Agnieszka Lubczańska (na podstawie materiałów nadesłanych przez Agencję Artystyczną MUZA)

Wartka akcja, doborowa obsada, a reżyserem - Olaf Lubaszenko! Spektakl „Ludzie inteligentni” już wkrótce w Opolu

Spektakl „Ludzie inteligentni” 26 listopada w Filharmonii Opolskiej [fot. materiały nadesłane przez organizatora]
Spektakl „Ludzie inteligentni” 26 listopada w Filharmonii Opolskiej [fot. materiały nadesłane przez organizatora]
„Świetnie napisane dialogi, doskonała obsada, bardzo życiowa komedia” – tak spektakl „Ludzie inteligentni” rekomenduje Agencja Artystyczna MUZA, zapraszając do jego obejrzenia 26 listopada w Filharmonii Opolskiej. To przebojowa komedia w reżyserii Olafa Lubaszenki z gwiazdorską obsadą aktorów. Spektakl zaprezentowany zostanie o dwóch do wyboru godzinach: 17:30 i 20:00. Bilety już w sprzedaży, m.in. w kasie filharmonii.
Spektakl

Bohaterowie sztuki Marca Fayeta - to ludzie... inteligentni. Kiedy związek Davida i Chloe wkracza w nieciekawą fazę dojrzałej harmonii, potrafią znaleźć sposób na wyjście z impasu… Po 15 latach wspólnego życia zapada decyzja o rozstaniu. Jego decyzja. Co na to Chloe? Zgadza się. David jest zaskoczony i podejrzliwy... Jego przyjaciele Alexandre, Thomas oraz ich partnerki Gina i Marina mnożą teorie i domysły.

Może ona go zdradza? Sugerują kumple. Może oni wszyscy zdradzają? Zastanawiają się w trakcie babskich wieczorów przyjaciółki. Wnioski, do których dochodzą inteligentni ludzie oddalają ich coraz bardziej od sedna... Trzy pary prowadzą rodzaj gry. Konkurencja pt. "kto najlepiej wszystko zracjonalizuje?” doprowadza do absurdalnych sytuacji, szeregu nieporozumień i manipulacji. Jak w reakcji łańcuchowej kryzys jednego związku wywołuje kolejny...


Na scenie zobaczymy: Renatę Dancewicz, Marię Seweryn, Magdalenę Stużyńską, Rafała Królikowskiego, Bartłomieja Topę i Szymona Bobrowskiego. Autorem kostiumów jest Tomasz Jacyków, dekoracji - Justyna Woźniak, a muzyki - Szymon Wysocki.

Bilety na spektakl można zakupić w kasie Filharmonii Opolskiej. Rezerwacji i zakupów on-line można dokonywać poprzez strony: www.kupbilecik.pl i Agencji Artystycznej MUZA - (bilety@agencjamuza.pl, tel. 531 531 001).

Spektakl


Zobacz także

2018-11-19, godz. 16:46, Patronaty - polecamy Wyjątkowe jubileusze PSP nr 11 w Opolu Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 im. Orląt Lwowskich w Opolu obchodzi w tym roku jubileusz 50-lecia oraz włącza się w świętowanie 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. W środę (21.11), czwartek (22.11) i piątek (23.11) odbędą ... » więcej 2018-11-19, godz. 16:10, Patronaty - polecamy Zbliża się V Opolski Festiwal Tańca – znamy program! Międzynarodowe warsztaty z różnych technik i stylów tanecznych o różnych poziomach zaawansowania przy udziale międzynarodowej klasy instruktorów z kraju i zagranicy, bitwy taneczne w znanych stylach tańca ulicznego, a przede wszystkim kon ... » więcej 2018-11-19, godz. 12:51, Patronaty - polecamy Zbliżają się Jazzduszki – sprawdź, kto wystąpi na scenie NCPP w Opolu! Opolskie Towarzystwo Jazzowe zaprasza na wyjątkowy koncert artystów jazzowych związanych z Opolszczyzną. Będzie to pierwsze muzyczne spotkanie po niedawnej reaktywizacji. » więcej 2018-11-19, godz. 12:19, Patronaty - polecamy Jubileuszowy Maraton Inspiracji 2 dla Jasia Walosa już w środę – dowiedz się więcej! Stowarzyszenie i fundacja Środowe Inspiracje zaprasza na Jubileuszowy Maraton Inspiracji 2 z okazji 150 Środowych Inspiracji dla Opolan. Całe wydarzenie dedykowane jest Jasiowi Walosowi, który urodził się z wrodzoną wada kończyn dolnych - ... » więcej 2018-11-19, godz. 10:31, Patronaty - polecamy Liczy się każda kropla – zbliża się kolejna edycja „Wampiriady” na Politechnice Opolskiej! Samorząd Studencki Politechniki Opolskiej zaprasza do włączenia się w kolejną Akcję Studenckiego Honorowego Krwiodawstwa „Wampiriada”. Oddać krew może każdy - nie tylko studenci, ale także mieszkańcy Opola. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »