Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-07-03, 13:10 Autor: Justyna Krzyżanowska

Wakacyjna zumba w opolskim amfiteatrze – poznaj terminy spotkań!

Wakacyjna zumba w opolskim amfiteatrze – poznaj terminy spotkań! [fot. Mariusz Chałupnik]
Wakacyjna zumba w opolskim amfiteatrze – poznaj terminy spotkań! [fot. Mariusz Chałupnik]
Zumba w amfiteatrze [fot. Wiktoria Palarczyk]
Zumba w amfiteatrze [fot. Wiktoria Palarczyk]
Wakacyjna zumba w opolskim amfiteatrze [fot. Katarzyna Doros]
Wakacyjna zumba w opolskim amfiteatrze [fot. Katarzyna Doros]
Już piąty rok rzędu zumba zawładnie opolskim amfiteatrem podczas wakacji. W tym roku zaplanowano trzy spotkania, podczas których wszyscy chętni mieszkańcy Opola i okolic będą mogli wziąć udział w nieodpłatnych zajęciach zumby.
Zumba to energetyczne połączenie tańca i fitnessu z muzyką latynoamerykańską. Z tego powodu doskonale wpisuje się w wakacyjny klimat. Taki wysiłek dodaje energii i poprawia humor.
Jak podkreślają organizatorzy, tam gdzie jeszcze całkiem niedawno stały gwiazdy polskiej muzyki, w lipcu i sierpniu spotkają się ludzie, którzy kochają taniec, sport i świetną zabawę. Uczestnicy wydarzenia do gorących latynoskich rytmów będą wspólnie dzielili się pozytywną energią. Gwarantowane endorfiny, uśmiechy, pot, spalone kalorie i oczywiście dobra zabawa.

Wśród celów cyklu sportowych spotkań organizatorzy wymieniają m.in. zaangażowanie mieszkańców Opola i okolic do aktywności fizycznej, a także propagowanie aktywnego i zdrowego trybu życia.

Zumba w opolskim amfiteatrze odbędzie się trzy razy podczas tegorocznych wakacji, tj. 14.07, 21.07 i 11.08.2019 r. – zawsze o godz. 10:00. Zajęcia przeznaczone są dla każdego, niezależnie od wieku i predyspozycji fizycznych. Wstęp jest bezpłatny.

Na tegoroczną zumbę w opolskim amfiteatrze zaprasza Formini – fitness klub dla dzieci we współpracy z Narodowym Centrum Polskiej Piosenki w Opolu i Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Opolu.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie wydarzenia.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
Wakacyjna zumba w opolskim amfiteatrze – poznaj terminy spotkań! [materiały organizatora]

Zobacz także

2020-02-28, godz. 14:06, Patronaty - polecamy Sprawdź się jako kandydat do służby w Policji - zachęca Komenda Wojewódzka Policji w Opolu To już trzecia część turnieju, którą zaplanowano na najbliższy czwartek (05.03). Tym razem skierowana jest ona do uczniów klas o profilu mundurowym w szkołach ponadpodstawowych. Turniej stanowi świetną okazję dla młodego człowieka, który dzięki… » więcej 2020-02-27, godz. 23:34, Patronaty - polecamy Jubileuszowy TerePaczków rusza w piątek. Radio Opole będzie na miejscu! Połączyła ich pasja do muzyki. Przetrwali nie jedną burzę. Przez lata na imprezę tą zjeżdżali uznani artyści, a publiczność zawsze wracała stąd z mnóstwem miłych wspomnień. Pomysł urodził się 31 lat temu w Bieszczadach. Niepowtarzalny klimat… » więcej 2020-02-27, godz. 09:27, Patronaty - polecamy Uroczystości ku pamięci pomordowanych mieszkańców Huty Pieniackiej na Ukrainie Uroczystości 76. rocznicy mordu dokonanego na mieszkańcach Huty Pieniackiej przez nacjonalistów ukraińskich z SS-Galizien i UPA odbędą się w piątek (28.02) we wsi Babice w gminie Baborów. » więcej 2020-02-25, godz. 19:58, Patronaty - polecamy Wyklęci oczami Polaków z Odessy. Pokaz filmów dokumentalnych w Studiu M im. SBB Dwudziestoosobowa grupa Polonii z Ukrainy będzie od czwartku (27.02) gościć w regionie. W ramach odwiedzin goście z Odessy - na zaproszenie Stowarzyszenia Biało-Czerwone Opole - obejrzą dwa filmy dokumentalne poruszające tematykę polskich… » więcej 2020-02-25, godz. 17:32, Patronaty - polecamy „Mieczysław Fogg. Pieśniarz Polaków" – wystawa w Muzeum Polskiej Piosenki Wystawę pt. „Mieczysław Fogg. Pieśniarz Polaków' można oglądać do 24 maja w Muzeum Polskiej Piosenki. Warto wybrać się na nią w najbliższą sobotę (29.02). Tego dnia szykuje się oprowadzanie kuratorskie. Początek o godz. 11:00. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »