Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-07-03, 13:10 Autor: Justyna Krzyżanowska

Wakacyjna zumba w opolskim amfiteatrze – poznaj terminy spotkań!

Wakacyjna zumba w opolskim amfiteatrze – poznaj terminy spotkań! [fot. Mariusz Chałupnik]
Wakacyjna zumba w opolskim amfiteatrze – poznaj terminy spotkań! [fot. Mariusz Chałupnik]
Zumba w amfiteatrze [fot. Wiktoria Palarczyk]
Zumba w amfiteatrze [fot. Wiktoria Palarczyk]
Wakacyjna zumba w opolskim amfiteatrze [fot. Katarzyna Doros]
Wakacyjna zumba w opolskim amfiteatrze [fot. Katarzyna Doros]
Już piąty rok rzędu zumba zawładnie opolskim amfiteatrem podczas wakacji. W tym roku zaplanowano trzy spotkania, podczas których wszyscy chętni mieszkańcy Opola i okolic będą mogli wziąć udział w nieodpłatnych zajęciach zumby.
Zumba to energetyczne połączenie tańca i fitnessu z muzyką latynoamerykańską. Z tego powodu doskonale wpisuje się w wakacyjny klimat. Taki wysiłek dodaje energii i poprawia humor.
Jak podkreślają organizatorzy, tam gdzie jeszcze całkiem niedawno stały gwiazdy polskiej muzyki, w lipcu i sierpniu spotkają się ludzie, którzy kochają taniec, sport i świetną zabawę. Uczestnicy wydarzenia do gorących latynoskich rytmów będą wspólnie dzielili się pozytywną energią. Gwarantowane endorfiny, uśmiechy, pot, spalone kalorie i oczywiście dobra zabawa.

Wśród celów cyklu sportowych spotkań organizatorzy wymieniają m.in. zaangażowanie mieszkańców Opola i okolic do aktywności fizycznej, a także propagowanie aktywnego i zdrowego trybu życia.

Zumba w opolskim amfiteatrze odbędzie się trzy razy podczas tegorocznych wakacji, tj. 14.07, 21.07 i 11.08.2019 r. – zawsze o godz. 10:00. Zajęcia przeznaczone są dla każdego, niezależnie od wieku i predyspozycji fizycznych. Wstęp jest bezpłatny.

Na tegoroczną zumbę w opolskim amfiteatrze zaprasza Formini – fitness klub dla dzieci we współpracy z Narodowym Centrum Polskiej Piosenki w Opolu i Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Opolu.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie wydarzenia.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
Wakacyjna zumba w opolskim amfiteatrze – poznaj terminy spotkań! [materiały organizatora]

Zobacz także

2019-07-15, godz. 18:12, Patronaty - polecamy Muzyka alternatywna w szczerym polu, a do tego wyjątkowa atmosfera. "Tarnogranie" już 10 sierpnia! Już po raz czwarty w Tarnowcu - niewielkiej miejscowości w gminie Lubsza, ok. 20 km od Brzegu - odbędzie się Festiwal Zespołów Muzyki Alternatywnej „Tarnogranie”. Festiwal ten to dowód na to, że na wsi, w szczerym polu można postawić scen ... » więcej 2019-07-15, godz. 17:00, Patronaty - polecamy Opole Songwriters Festival już wkrótce. Zobacz, kto wystąpi! - Stanowimy świetną alternatywę dla dużych, plenerowych festiwali. Stawiamy na bliski kontakt z artystami i muzykę, która jest dla nas najważniejsza. Nie zamykamy się na żaden gatunek i nurt muzyczny. Liczą się dobre piosenki. Od 8 lat tw ... » więcej 2019-07-12, godz. 15:04, Patronaty - polecamy Master Truck Show 2019 od piątku 15. edycja Międzynarodowego Zlotu Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych 'Master Truck” rozpocznie się już w piątek (19.07) i potrwa do niedzieli (21.07). Impreza tradycyjnie odbędzie się na lotnisku w Polskiej Nowej Wsi, w gminie Komprachcic ... » więcej 2019-07-11, godz. 15:55, Patronaty - polecamy Ogólnopolski Przegląd Twórczości Przemysława Gintrowskiego „Pamiątki” w Kołobrzegu Ogólnopolski Przegląd Twórczości Przemysława Gintrowskiego „Pamiątki” już w najbliższy piątek (12.07) rozpocznie się w Kołobrzegu. Wydarzenie potrwa do soboty (13.07). Odbywa się po raz pierwszy, a jego celem jest podtrzymanie pamięci o d ... » więcej 2019-07-10, godz. 16:37, Patronaty - polecamy Radio Opole zaprasza na wiolonczelową ucztę! Rusza VI Międzynarodowa Akademia Wiolonczelowa. To jedyna tego typu impreza w Polsce, jedna z niewielu w Europie. W tym roku odbędzie się od 16 do 27 lipca. Jej uczestnicy szykują aż siedem koncertów. Każdy z nich prezentuje instrument w ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »