Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-09-13, 13:52 Autor: Agnieszka Lubczańska

W Kędzierzynie-Koźlu weekend z orkiestrami

W Kędzierzynie-Koźlu weekend z orkiestrami [https://pixabay.com/pl]
W Kędzierzynie-Koźlu weekend z orkiestrami [https://pixabay.com/pl]
Już po raz trzeci Kędzierzyn-Koźle będzie gospodarzem Międzynarodowych Spotkań Orkiestr Dętych. W wydarzeniu udział wezmą muzycy z siedmiu krajów. Koncert galowy zaplanowano w niedzielę (16.09) w hali „Azoty”. W sobotę orkiestry dadzą próbkę swoich umiejętności na placu Wolności przed budynkiem starostwa powiatowego.
III Międzynarodowe Spotkania Orkiestr Dętych w Kędzierzynie-KoźluW III Międzynarodowych Spotkaniach Orkiestr Dętych w Kędzierzynie-Koźlu wezmą udział orkiestry z Mołdawii, Ukrainy, Słowenii, Irlandii, Niemiec z Holandii i Polski.

Koncertów będzie można posłuchać w sobotę o godz. 10:00 na parkingu przed budynkiem starostwa powiatowego. I uwaga, w tym dniu parking przed budynkiem starostwa zostanie wyłączony z ruchu.

Kulminacyjnym dniem imprezy będzie niedziela (16.09). Tego dnia w hali "Azoty" o godz. 16:00 rozpocznie się koncert galowy.

Organizatorami wydarzenia są Urząd Miasta Kędzierzyna-Koźla, tamtejsze starostwo powiatowe oraz Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej. Mecenasem jest Grupa Azoty ZAK S.A.

Radio Opole III Międzynarodowe Spotkania Orkiestr Dętych w Kędzierzynie-Koźlu objęło patronatem medialnym.

Zobacz także

2018-09-18, godz. 15:22, Patronaty - polecamy „Przyszedł mężczyzna do kobiety” - nowy spektakl w Kochanowskim Kameralna komedia „Przyszedł mężczyzna do kobiety” autorstwa Siemiona Złotnikowa to nowa propozycja Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu. Spektakl prezentowany jest w ramach Sceny Inicjatyw Aktorskich. W rolach głównych: Beata Wnęk-Male ... » więcej 2018-09-18, godz. 14:58, Patronaty - polecamy Festiwal „Mamy moc” już w sobotę – sprawdź, co w programie! Harcerze i harcerki z Chorągwi Opolskiej we współpracy z lokalnymi liderami społecznymi, a także działającymi w regionie organizacjami pozarządowymi zapraszają na festyn plenerowy, którego głównym punktem będzie gra „Mamy moc”. Sobotni (2 ... » więcej 2018-09-18, godz. 14:42, Patronaty - polecamy Genealodzy spotkają się w Brzegu Już po raz piąty fascynaci genealogii spotkają się na Zamku Piastów w Brzegu na Ogólnopolskiej Konferencji Genealogicznej. Wydarzenie rozpocznie się w piątej (21.09) i potrwa do niedzieli (23.09). Przez trzy dni historycy, archiwiści, bib ... » więcej 2018-09-18, godz. 12:52, Patronaty - polecamy Rusza Śląski Festiwal im. Ludwiga van Beethovena – w programie siedem koncertów Pamięć o pobycie Ludwiga van Beethovena w Głogówku w 1806 roku od 26 lat jest inspiracją do organizowania Śląskiego Festiwalu im. Ludwiga van Beethovena. W tym roku wydarzenie potrwa od 21 do 28 września. W programie siedem koncertów. » więcej 2018-09-18, godz. 11:08, Patronaty - polecamy Premiera filmu „Pontifex” już 30 września – dowiedz się więcej! Wielkimi krokami zbliża się premiera filmu dokumentalnego o księdzu arcybiskupie Alfonsie Nossolu pt.: „Pontifex”. Pracę Sylwii Nieckarz i Beaty Hyży-Czołpińskiej będzie można po raz pierwszy zobaczyć na antenie TVP3 Opole 30.09.2018 r. ( ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »