Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-09-13, 13:52 Autor: Agnieszka Lubczańska

W Kędzierzynie-Koźlu weekend z orkiestrami

W Kędzierzynie-Koźlu weekend z orkiestrami [https://pixabay.com/pl]
W Kędzierzynie-Koźlu weekend z orkiestrami [https://pixabay.com/pl]
Już po raz trzeci Kędzierzyn-Koźle będzie gospodarzem Międzynarodowych Spotkań Orkiestr Dętych. W wydarzeniu udział wezmą muzycy z siedmiu krajów. Koncert galowy zaplanowano w niedzielę (16.09) w hali „Azoty”. W sobotę orkiestry dadzą próbkę swoich umiejętności na placu Wolności przed budynkiem starostwa powiatowego.
III Międzynarodowe Spotkania Orkiestr Dętych w Kędzierzynie-KoźluW III Międzynarodowych Spotkaniach Orkiestr Dętych w Kędzierzynie-Koźlu wezmą udział orkiestry z Mołdawii, Ukrainy, Słowenii, Irlandii, Niemiec z Holandii i Polski.

Koncertów będzie można posłuchać w sobotę o godz. 10:00 na parkingu przed budynkiem starostwa powiatowego. I uwaga, w tym dniu parking przed budynkiem starostwa zostanie wyłączony z ruchu.

Kulminacyjnym dniem imprezy będzie niedziela (16.09). Tego dnia w hali "Azoty" o godz. 16:00 rozpocznie się koncert galowy.

Organizatorami wydarzenia są Urząd Miasta Kędzierzyna-Koźla, tamtejsze starostwo powiatowe oraz Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej. Mecenasem jest Grupa Azoty ZAK S.A.

Radio Opole III Międzynarodowe Spotkania Orkiestr Dętych w Kędzierzynie-Koźlu objęło patronatem medialnym.

Zobacz także

2018-11-15, godz. 17:15, Patronaty - polecamy Szlachetna Paczka otwiera w sobotę bazę rodzin w potrzebie Marsz Szlachetnej Paczki przejdzie w najbliższą sobotę (17.11) ulicami Opola. Tego dnia o godz. 8:00 otwarta zostanie baza rodzin w potrzebie, które będzie można wesprzeć. Będzie można też ufundować indeks dla wybranego dziecka z Akademii ... » więcej 2018-11-15, godz. 16:16, Patronaty - polecamy Pięć spektakli w trzy dni, a do tego spotkania i koncert - już wkrótce II Opolski Maraton Teatralny Od 23 do 25 listopada potrwa II Opolski Maraton Teatralny. To wyjątkowa okazja, by w zaledwie trzy dni zobaczyć aż pięć najnowszych spektakli Teatru im. Jana Kochanowskiego oraz wziąć udział w dyskusjach z udziałem artystów, aktorów i zna ... » więcej 2018-11-15, godz. 15:53, Patronaty - polecamy Będą musieli wykazać się wiedzą z zakresu historii polskiego sportu Stowarzyszenie Przyjaciół i Osób Niepełnosprawnych „Pomóżmy Im” oraz Warsztat Terapii Zajęciowej w Lewinie Brzeskim w najbliższą sobotę (17.11) organizują Wojewódzki Integracyjny Konkurs Wiedzy - Historia Sportu. Uczestnicy będą musieli w ... » więcej 2018-11-15, godz. 15:26, Patronaty - polecamy Seniorzy zmierzą się w spartakiadzie O tym, że ćwiczenia fizyczne są korzystne dla zdrowia, wiadomo. Co z tego, kiedy czasami ciężko się do nich zmobilizować, szczególnie osobom w starszym wieku. Mobilizacją być może będzie impreza, która szykowana jest w najbliższą sobotę ( ... » więcej 2018-11-15, godz. 12:54, Patronaty - polecamy Muzyczna Jesień w Grodkowie od piątku do niedzieli W piątek (16.11) w Grodkowie ruszają Międzynarodowe Konfrontacje Muzyczne „Muzyczna Jesień”. Podczas trzech dni festiwalu wystąpi 21 wykonawców z całej Polski prezentując najróżniejsze gatunki muzyczne. Kto wygra profesjonalną sesję nagra ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »