Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-09-13, 13:52 Autor: Agnieszka Lubczańska

W Kędzierzynie-Koźlu weekend z orkiestrami

W Kędzierzynie-Koźlu weekend z orkiestrami [https://pixabay.com/pl]
W Kędzierzynie-Koźlu weekend z orkiestrami [https://pixabay.com/pl]
Już po raz trzeci Kędzierzyn-Koźle będzie gospodarzem Międzynarodowych Spotkań Orkiestr Dętych. W wydarzeniu udział wezmą muzycy z siedmiu krajów. Koncert galowy zaplanowano w niedzielę (16.09) w hali „Azoty”. W sobotę orkiestry dadzą próbkę swoich umiejętności na placu Wolności przed budynkiem starostwa powiatowego.
III Międzynarodowe Spotkania Orkiestr Dętych w Kędzierzynie-KoźluW III Międzynarodowych Spotkaniach Orkiestr Dętych w Kędzierzynie-Koźlu wezmą udział orkiestry z Mołdawii, Ukrainy, Słowenii, Irlandii, Niemiec z Holandii i Polski.

Koncertów będzie można posłuchać w sobotę o godz. 10:00 na parkingu przed budynkiem starostwa powiatowego. I uwaga, w tym dniu parking przed budynkiem starostwa zostanie wyłączony z ruchu.

Kulminacyjnym dniem imprezy będzie niedziela (16.09). Tego dnia w hali "Azoty" o godz. 16:00 rozpocznie się koncert galowy.

Organizatorami wydarzenia są Urząd Miasta Kędzierzyna-Koźla, tamtejsze starostwo powiatowe oraz Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej. Mecenasem jest Grupa Azoty ZAK S.A.

Radio Opole III Międzynarodowe Spotkania Orkiestr Dętych w Kędzierzynie-Koźlu objęło patronatem medialnym.

Zobacz także

2019-01-18, godz. 12:28, Patronaty - polecamy Wybierz Najpiękniejszego Gola Opolszczyzny 2018 – głosowanie trwa do 31.01.2019! Już po raz trzeci TVP3 Opole organizuje plebiscyt sportowy „Najpiękniejszy Gol Opolszczyzny”. Otwarty nabór trafień trwał w grudniu, teraz czas na głosowanie widzów. Na werdykt czeka 20 zgłoszonych bramek. Wśród nich są zarówno te z boisk ... » więcej 2019-01-15, godz. 15:30, Patronaty - polecamy Akademicki Dzień Kultury Gier już w piątek na UO Na Akademicki Dzień Kultury Gier zaprasza Katedra Kulturoznawstwa i Folklorystyki Uniwersytetu Opolskiego. Wydarzenie adresowane jest głównie do młodzieży licealnej, ale przyjść może każdy zainteresowany. Spotkanie rozpocznie się w najbli ... » więcej 2019-01-15, godz. 14:40, Patronaty - polecamy Pokibicuj młodym siatkarzom podczas turnieju w hali „Azoty” Młodzi siatkarze z kraju i zagranicy zmierzą się w najbliższy weekend w Hali Sportowej „Azoty” w ramach Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców Kędzierzyńsko-Kozielski Koziołek 2019. Uroczyste otwarcie zawodów w pią ... » więcej 2019-01-15, godz. 13:14, Patronaty - polecamy Młodzieżowa Orkiestra Dęta Leśnica dziękuje swoim darczyńcom To sztandarowe przedsięwzięcie muzyczne organizowane na początku roku przez Młodzieżową Orkiestrę Dętą Leśnica - Gala Noworoczna. Koncerty są podziękowaniem dla darczyńców orkiestry. W tym roku szykowane są dwa koncerty w kinie „Odrodzeni ... » więcej 2019-01-15, godz. 12:27, Patronaty - polecamy Koncert "W kole kolędujmy" już w niedzielę Już po raz 13. Stowarzyszenie 'Opolszczyzna Śpiewa' zaprasza na koncert „W kole kolędujmy”. Koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę (20.01) w kościele pw. św. Karola Boromeusza na osiedlu Chabry w Opolu. Początek o godz. 16:00. Wstęp ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »