Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-09-11, 15:49 Autor: Agnieszka Lubczańska

VII Maraton Kolarski „Dobrodzieńska Seta” wystartuje w niedzielę

"Dobrodzieńska Seta". Zdjęcie z 2015 roku [fot. archiwum organizatora]
"Dobrodzieńska Seta". Zdjęcie z 2015 roku [fot. archiwum organizatora]
Zaledwie 8 godzin od rozpoczęcia zapisów wystarczyło, by osiągnąć limit 450 zawodników. Chętnych uczestniczenia w wydarzeniu było więcej. Mowa o Maratonie Kolarskim „Dobrodzieńska Seta”. Maraton wystartuje już w najbliższą niedzielę (16.09). Przed uczestnikami 100-kilometrowa trasa, którą trzeba pokonać maksymalnym w 5 godzin. I uwaga kierowcy, impreza odbędzie się przy częściowo ograniczonym ruchu drogowym.

Start pierwszej grupy o godz. 10:00 z ul. Powstańców Śląskich w Dobrodzieniu.


W związku z wydarzeniem na trasie przejazdu ruch samochodowy będzie częściowo ograniczony. Organizatorzy proszą mieszkańców i przejeżdżających w tym czasie przez miejscowości o cierpliwość. Utrudnienia potrwają do godz. 15:00.


Trasa maratonu przebiegać będzie przez miejscowości: Dobrodzień – Makowczyce – Szemrowice – Zębowice – Kadłub Wolny – Osiecko – Zębowice- Turawa – Szczedrzyk-Jedlice-Antoniów – Dylaki – Kadłub Turawski – Zębowice-Osiecko – Kadłub Wolny – Zębowice – Makowczyce – Dobrodzień.

Dla chętnych pokibicowania kolarzom, mapę całej trasy zamieszczamy poniżej.

Więcej informacji w regulaminie dostępnym tu: Regulamin.


Organizatorem maratonu jest Zarząd Klubu Turystyki Rowerowej „Jednoślad” działający przy DOKiS w Dobrodzieniu.
Trasa VII Maratonu Kolarskiego „Dobrodzieńska Seta”
VII Maraton Kolarski „Dobrodzieńska Seta” wystartuje w niedzielę
Zobacz także

2018-11-15, godz. 17:15, Patronaty - polecamy Szlachetna Paczka otwiera w sobotę bazę rodzin w potrzebie Marsz Szlachetnej Paczki przejdzie w najbliższą sobotę (17.11) ulicami Opola. Tego dnia o godz. 8:00 otwarta zostanie baza rodzin w potrzebie, które będzie można wesprzeć. Będzie można też ufundować indeks dla wybranego dziecka z Akademii ... » więcej 2018-11-15, godz. 16:16, Patronaty - polecamy Pięć spektakli w trzy dni, a do tego spotkania i koncert - już wkrótce II Opolski Maraton Teatralny Od 23 do 25 listopada potrwa II Opolski Maraton Teatralny. To wyjątkowa okazja, by w zaledwie trzy dni zobaczyć aż pięć najnowszych spektakli Teatru im. Jana Kochanowskiego oraz wziąć udział w dyskusjach z udziałem artystów, aktorów i zna ... » więcej 2018-11-15, godz. 15:53, Patronaty - polecamy Będą musieli wykazać się wiedzą z zakresu historii polskiego sportu Stowarzyszenie Przyjaciół i Osób Niepełnosprawnych „Pomóżmy Im” oraz Warsztat Terapii Zajęciowej w Lewinie Brzeskim w najbliższą sobotę (17.11) organizują Wojewódzki Integracyjny Konkurs Wiedzy - Historia Sportu. Uczestnicy będą musieli w ... » więcej 2018-11-15, godz. 15:26, Patronaty - polecamy Seniorzy zmierzą się w spartakiadzie O tym, że ćwiczenia fizyczne są korzystne dla zdrowia, wiadomo. Co z tego, kiedy czasami ciężko się do nich zmobilizować, szczególnie osobom w starszym wieku. Mobilizacją być może będzie impreza, która szykowana jest w najbliższą sobotę ( ... » więcej 2018-11-15, godz. 12:54, Patronaty - polecamy Muzyczna Jesień w Grodkowie od piątku do niedzieli W piątek (16.11) w Grodkowie ruszają Międzynarodowe Konfrontacje Muzyczne „Muzyczna Jesień”. Podczas trzech dni festiwalu wystąpi 21 wykonawców z całej Polski prezentując najróżniejsze gatunki muzyczne. Kto wygra profesjonalną sesję nagra ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »