Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-09-11, 15:49 Autor: Agnieszka Lubczańska

VII Maraton Kolarski „Dobrodzieńska Seta” wystartuje w niedzielę

"Dobrodzieńska Seta". Zdjęcie z 2015 roku [fot. archiwum organizatora]
"Dobrodzieńska Seta". Zdjęcie z 2015 roku [fot. archiwum organizatora]
Zaledwie 8 godzin od rozpoczęcia zapisów wystarczyło, by osiągnąć limit 450 zawodników. Chętnych uczestniczenia w wydarzeniu było więcej. Mowa o Maratonie Kolarskim „Dobrodzieńska Seta”. Maraton wystartuje już w najbliższą niedzielę (16.09). Przed uczestnikami 100-kilometrowa trasa, którą trzeba pokonać maksymalnym w 5 godzin. I uwaga kierowcy, impreza odbędzie się przy częściowo ograniczonym ruchu drogowym.

Start pierwszej grupy o godz. 10:00 z ul. Powstańców Śląskich w Dobrodzieniu.


W związku z wydarzeniem na trasie przejazdu ruch samochodowy będzie częściowo ograniczony. Organizatorzy proszą mieszkańców i przejeżdżających w tym czasie przez miejscowości o cierpliwość. Utrudnienia potrwają do godz. 15:00.


Trasa maratonu przebiegać będzie przez miejscowości: Dobrodzień – Makowczyce – Szemrowice – Zębowice – Kadłub Wolny – Osiecko – Zębowice- Turawa – Szczedrzyk-Jedlice-Antoniów – Dylaki – Kadłub Turawski – Zębowice-Osiecko – Kadłub Wolny – Zębowice – Makowczyce – Dobrodzień.

Dla chętnych pokibicowania kolarzom, mapę całej trasy zamieszczamy poniżej.

Więcej informacji w regulaminie dostępnym tu: Regulamin.


Organizatorem maratonu jest Zarząd Klubu Turystyki Rowerowej „Jednoślad” działający przy DOKiS w Dobrodzieniu.
Trasa VII Maratonu Kolarskiego „Dobrodzieńska Seta”
VII Maraton Kolarski „Dobrodzieńska Seta” wystartuje w niedzielę
Zobacz także

2018-09-18, godz. 15:22, Patronaty - polecamy „Przyszedł mężczyzna do kobiety” - nowy spektakl w Kochanowskim Kameralna komedia „Przyszedł mężczyzna do kobiety” autorstwa Siemiona Złotnikowa to nowa propozycja Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu. Spektakl prezentowany jest w ramach Sceny Inicjatyw Aktorskich. W rolach głównych: Beata Wnęk-Male ... » więcej 2018-09-18, godz. 14:58, Patronaty - polecamy Festiwal „Mamy moc” już w sobotę – sprawdź, co w programie! Harcerze i harcerki z Chorągwi Opolskiej we współpracy z lokalnymi liderami społecznymi, a także działającymi w regionie organizacjami pozarządowymi zapraszają na festyn plenerowy, którego głównym punktem będzie gra „Mamy moc”. Sobotni (2 ... » więcej 2018-09-18, godz. 14:42, Patronaty - polecamy Genealodzy spotkają się w Brzegu Już po raz piąty fascynaci genealogii spotkają się na Zamku Piastów w Brzegu na Ogólnopolskiej Konferencji Genealogicznej. Wydarzenie rozpocznie się w piątej (21.09) i potrwa do niedzieli (23.09). Przez trzy dni historycy, archiwiści, bib ... » więcej 2018-09-18, godz. 12:52, Patronaty - polecamy Rusza Śląski Festiwal im. Ludwiga van Beethovena – w programie siedem koncertów Pamięć o pobycie Ludwiga van Beethovena w Głogówku w 1806 roku od 26 lat jest inspiracją do organizowania Śląskiego Festiwalu im. Ludwiga van Beethovena. W tym roku wydarzenie potrwa od 21 do 28 września. W programie siedem koncertów. » więcej 2018-09-18, godz. 11:08, Patronaty - polecamy Premiera filmu „Pontifex” już 30 września – dowiedz się więcej! Wielkimi krokami zbliża się premiera filmu dokumentalnego o księdzu arcybiskupie Alfonsie Nossolu pt.: „Pontifex”. Pracę Sylwii Nieckarz i Beaty Hyży-Czołpińskiej będzie można po raz pierwszy zobaczyć na antenie TVP3 Opole 30.09.2018 r. ( ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »