Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2020-01-13, 11:01 Autor: Justyna Krzyżanowska

Turniej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu już w środę – poznaj szczegóły!

Policjant [fot. KWP Opole]
Policjant [fot. KWP Opole]
Studenci wszystkich szkół wyższych województwa opolskiego, tj. Politechniki Opolskiej, Uniwersytetu Opolskiego, Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Opolu, Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu, Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie, Wyższej Szkoły Bankowej w Opolu oraz Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Brzegu wezmą udział w turnieju pod hasłem „Sprawdź się jako kandydat do służby w Policji”.
Uczestnicy wydarzenia będą rywalizować w pięcioosobowych drużynach. Przed zawodnikami trzy zadania: test wiedzy o społeczeństwie, test sprawności fizycznej z torem przeszkód oraz praktyczny sprawdzian z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.

Wśród celów wydarzenia organizatorzy wymieniają m.in.: przybliżenie specyfiki służby, zadań i obowiązków jakie spoczywają na policjantach, a także informowanie młodych ludzi o tym, czego może spodziewać się przyszły kandydat na policjanta.

Turniej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu pod hasłem „Sprawdź się jako kandydat do służby w Policji” odbędzie się 15.01.2020 r. (środa) o godz. 10:00 na terenie II kampusu Politechniki Opolskiej przy ul. Prószkowskiej 76.

Na wydarzenie zaprasza Komenda Wojewódzka Policji w Opolu we współpracy z Komendą Miejską Policji w Opolu i Samodzielnym Pododdziałem Prewencji Policji w Opolu oraz Politechniką Opolską i Samorządem Studenckim Politechniki Opolskiej.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
Turniej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu już w środę – poznaj szczegóły! [materiały organizatora]

Zobacz także

2021-01-12, godz. 15:11, Patronaty - polecamy Spektakl "Kłamstwo" - obejrzyj bez wychodzenia z domu! Odpowiadając na liczne prośby Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu uruchomił platformę TJK ONLINE. Dzięki temu widzowie mogą obejrzeć spektakl z repertuaru teatru, pozostając we własnym domu i doświadczyć, choć części emocji… » więcej 2021-01-11, godz. 16:54, Patronaty - polecamy Spotkanie z Joanną Bator Publicystka, autorka powieści, opowiadań, esejów i prac naukowych - Joanna Bator będzie gościem pierwszego w tym roku spotkania w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu. Ze względu na wciąż trwające obostrzenia epidemiologiczne… » więcej 2021-01-11, godz. 13:05, Patronaty - polecamy Książka "Opolskie zamki i pałace. Piękne, mroczne, tajemnicze" Niestrudzenie od wielu lat dokumentuje książkowo historie zamków i pałaców. Z mroków zapomnienia na światło dzienne wyciąga biografie ludzi, którzy w nich zamieszkiwali, obnażając ich tajemnice. Jest też świadkiem popadania w… » więcej 2021-01-11, godz. 11:31, Patronaty - polecamy WBP zaprasza. Wznowiła działalność wypożyczalnia Wznowiła działalność Wypożyczalnia Główna Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu przy ul. Piastowskiej 18. Wypożyczalnia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 19:00. Nadal zamknięte dla czytelników pozostają:… » więcej 2021-01-11, godz. 10:24, Patronaty - polecamy Gala Noworoczna w filharmonii w tym roku on-line Styczniowe Gale Noworoczne w Filharmonii Opolskiej to koncerty, które od lat gromadziły kilkutysięczną publiczność rozkochaną w melodyjnych ariach operowych oraz rytmach żywiołowych marszów, polek i walców. W tym roku, w związku… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »