Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2020-01-13, 11:01 Autor: Justyna Krzyżanowska

Turniej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu już w środę – poznaj szczegóły!

Policjant [fot. KWP Opole]
Policjant [fot. KWP Opole]
Studenci wszystkich szkół wyższych województwa opolskiego, tj. Politechniki Opolskiej, Uniwersytetu Opolskiego, Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Opolu, Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu, Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie, Wyższej Szkoły Bankowej w Opolu oraz Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Brzegu wezmą udział w turnieju pod hasłem „Sprawdź się jako kandydat do służby w Policji”.
Uczestnicy wydarzenia będą rywalizować w pięcioosobowych drużynach. Przed zawodnikami trzy zadania: test wiedzy o społeczeństwie, test sprawności fizycznej z torem przeszkód oraz praktyczny sprawdzian z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.

Wśród celów wydarzenia organizatorzy wymieniają m.in.: przybliżenie specyfiki służby, zadań i obowiązków jakie spoczywają na policjantach, a także informowanie młodych ludzi o tym, czego może spodziewać się przyszły kandydat na policjanta.

Turniej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu pod hasłem „Sprawdź się jako kandydat do służby w Policji” odbędzie się 15.01.2020 r. (środa) o godz. 10:00 na terenie II kampusu Politechniki Opolskiej przy ul. Prószkowskiej 76.

Na wydarzenie zaprasza Komenda Wojewódzka Policji w Opolu we współpracy z Komendą Miejską Policji w Opolu i Samodzielnym Pododdziałem Prewencji Policji w Opolu oraz Politechniką Opolską i Samorządem Studenckim Politechniki Opolskiej.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
Turniej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu już w środę – poznaj szczegóły! [materiały organizatora]

Zobacz także

2020-01-20, godz. 10:54, Patronaty - polecamy Wały Jagiellońskie znów na opolskiej scenie – w stolicy regionu zbliża się koncert legendarnego zespołu! Przed nami pierwszy od ponad 30 lat występ Wałów Jagiellońskich w stolicy polskiej piosenki. Podczas koncertu zespół wykona nie tylko swoje największe przeboje, ale także zupełnie nowe utwory. Jak podkreślają organizatorzy, dowcip i refleksja… » więcej 2020-01-17, godz. 14:55, Patronaty - polecamy XVI Opolska Gala Żużla na Lodzie To jedna z najbardziej widowiskowych imprez charytatywnych w regionie - Opolska Gala Żużla na Lodzie. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 25 stycznia na lodowisku „Toropol” przy ul. Barlickiego 13 w Opolu. Początek o godz. 17:00, ale bramy „Toropolu”… » więcej 2020-01-16, godz. 15:32, Patronaty - polecamy „Zaśpiewajmy wszyscy razem” – zbliża się XIV Motocyklowe Kolędowanie w Prudniku Lesie! Już po raz 14. prudniccy motocykliści zrzeszeni w Opolskim Towarzystwie Motocyklowym zapraszają na wspólne kolędowanie przy żłóbku. Spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę (19.01) w klasztorze ojców franciszkanów w Prudniku. » więcej 2020-01-16, godz. 12:42, Patronaty - polecamy Wojciech Poprawa i Przyjaciele zagrają dla PatRysia – poznaj szczegóły! Sezon noworocznych koncertów charytatywnych w pełni. Przed nami kolejna muzyczna uczta, tym razem w Kluczborku. Gwiazdy opery, operetki i musicalu spotkają się na jednej scenie, by zagrać dla chorego chłopca. » więcej 2020-01-14, godz. 15:30, Patronaty - polecamy II Bal Charytatywny Wójta Gminy Łubniany już w sobotę – poznaj szczegóły! Przed nami II Bal Charytatywny w gminie Łubniany. W tym roku organizatorzy chcą wspomóc rehabilitację 4-letniego mieszkańca gminy Karola Stadnika. Chłopiec urodził się z niezwykle rzadką chorobą - zespołem Bealsa. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »