Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-11-06, 15:09 Autor: Barbara Więcek

Taniec będzie królować w niedzielę w Gogolinie

Turniej tańca towarzyskiego w Gogolinie [fot. materiały organizatora]
Turniej tańca towarzyskiego w Gogolinie [fot. materiały organizatora]
Już po raz 6 odbędzie się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Gogolina. W tanecznej rywalizacji prezentować się będą dzieci, młodzież i dorośli we wszystkich klasach tanecznych - od początkującej do mistrzowskiej. Gala finałowa rozpocznie się w niedzielę (11.11) o godz. 18:00 w hali sportowej im. Blautów w Gogolinie.
Impreza podzielona zostanie na cztery bloki godzinowe. Eliminacje rozpoczną się w niedzielę od godz. 9:30 i potrwają cały dzień. Ostatni blok, który rozpocznie się o godz. 18:00, będzie to kwintesencja całodniowej rywalizacji, czyli prezentacja najlepszych uczestników turnieju przeplatana interesującymi pokazami innych form tańca. Podczas finałowej gali dzięki profesjonalnemu przygotowaniu hali organizatorzy chcą stworzyć niepowtarzalną atmosferę widowiska tanecznego.

Z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, turniej będzie miał charakter patriotyczny, barwy biało-czerwone widoczne będą nie tylko w wystroju hali, ale również w detalach dekoracyjnych, dyplomach oraz pucharach. Galę rozpocznie elegancki i patriotyczny taniec – polonez, którego poprowadzą specjalnie zaproszeni na tę okoliczność goście. Bilety wstępu można nabyć w dniu imprezy w hali sportowej im. Blautów w Gogolinie.

Patronat honorowy nad impreza objął burmistrz Gogolina Joachim Wojtala, a organizatorem jest Akademia Tańca MAESTRO w Opolu. Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.Plakat

Zobacz także

2018-11-19, godz. 16:46, Patronaty - polecamy Wyjątkowe jubileusze PSP nr 11 w Opolu Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 im. Orląt Lwowskich w Opolu obchodzi w tym roku jubileusz 50-lecia oraz włącza się w świętowanie 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. W środę (21.11), czwartek (22.11) i piątek (23.11) odbędą ... » więcej 2018-11-19, godz. 16:10, Patronaty - polecamy Zbliża się V Opolski Festiwal Tańca – znamy program! Międzynarodowe warsztaty z różnych technik i stylów tanecznych o różnych poziomach zaawansowania przy udziale międzynarodowej klasy instruktorów z kraju i zagranicy, bitwy taneczne w znanych stylach tańca ulicznego, a przede wszystkim kon ... » więcej 2018-11-19, godz. 12:51, Patronaty - polecamy Zbliżają się Jazzduszki – sprawdź, kto wystąpi na scenie NCPP w Opolu! Opolskie Towarzystwo Jazzowe zaprasza na wyjątkowy koncert artystów jazzowych związanych z Opolszczyzną. Będzie to pierwsze muzyczne spotkanie po niedawnej reaktywizacji. » więcej 2018-11-19, godz. 12:19, Patronaty - polecamy Jubileuszowy Maraton Inspiracji 2 dla Jasia Walosa już w środę – dowiedz się więcej! Stowarzyszenie i fundacja Środowe Inspiracje zaprasza na Jubileuszowy Maraton Inspiracji 2 z okazji 150 Środowych Inspiracji dla Opolan. Całe wydarzenie dedykowane jest Jasiowi Walosowi, który urodził się z wrodzoną wada kończyn dolnych - ... » więcej 2018-11-19, godz. 10:31, Patronaty - polecamy Liczy się każda kropla – zbliża się kolejna edycja „Wampiriady” na Politechnice Opolskiej! Samorząd Studencki Politechniki Opolskiej zaprasza do włączenia się w kolejną Akcję Studenckiego Honorowego Krwiodawstwa „Wampiriada”. Oddać krew może każdy - nie tylko studenci, ale także mieszkańcy Opola. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »