Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-11-06, 15:09 Autor: Barbara Więcek

Taniec będzie królować w niedzielę w Gogolinie

Turniej tańca towarzyskiego w Gogolinie [fot. materiały organizatora]
Turniej tańca towarzyskiego w Gogolinie [fot. materiały organizatora]
Już po raz 6 odbędzie się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Gogolina. W tanecznej rywalizacji prezentować się będą dzieci, młodzież i dorośli we wszystkich klasach tanecznych - od początkującej do mistrzowskiej. Gala finałowa rozpocznie się w niedzielę (11.11) o godz. 18:00 w hali sportowej im. Blautów w Gogolinie.
Impreza podzielona zostanie na cztery bloki godzinowe. Eliminacje rozpoczną się w niedzielę od godz. 9:30 i potrwają cały dzień. Ostatni blok, który rozpocznie się o godz. 18:00, będzie to kwintesencja całodniowej rywalizacji, czyli prezentacja najlepszych uczestników turnieju przeplatana interesującymi pokazami innych form tańca. Podczas finałowej gali dzięki profesjonalnemu przygotowaniu hali organizatorzy chcą stworzyć niepowtarzalną atmosferę widowiska tanecznego.

Z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, turniej będzie miał charakter patriotyczny, barwy biało-czerwone widoczne będą nie tylko w wystroju hali, ale również w detalach dekoracyjnych, dyplomach oraz pucharach. Galę rozpocznie elegancki i patriotyczny taniec – polonez, którego poprowadzą specjalnie zaproszeni na tę okoliczność goście. Bilety wstępu można nabyć w dniu imprezy w hali sportowej im. Blautów w Gogolinie.

Patronat honorowy nad impreza objął burmistrz Gogolina Joachim Wojtala, a organizatorem jest Akademia Tańca MAESTRO w Opolu. Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.Plakat

Zobacz także

2019-01-15, godz. 15:30, Patronaty - polecamy Akademicki Dzień Kultury Gier już w piątek na UO Na Akademicki Dzień Kultury Gier zaprasza Katedra Kulturoznawstwa i Folklorystyki Uniwersytetu Opolskiego. Wydarzenie adresowane jest głównie do młodzieży licealnej, ale przyjść może każdy zainteresowany. Spotkanie rozpocznie się w najbli ... » więcej 2019-01-15, godz. 14:40, Patronaty - polecamy Pokibicuj młodym siatkarzom podczas turnieju w hali „Azoty” Młodzi siatkarze z kraju i zagranicy zmierzą się w najbliższy weekend w Hali Sportowej „Azoty” w ramach Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców Kędzierzyńsko-Kozielski Koziołek 2019. Uroczyste otwarcie zawodów w pią ... » więcej 2019-01-15, godz. 13:14, Patronaty - polecamy Młodzieżowa Orkiestra Dęta Leśnica dziękuje swoim darczyńcom To sztandarowe przedsięwzięcie muzyczne organizowane na początku roku przez Młodzieżową Orkiestrę Dętą Leśnica - Gala Noworoczna. Koncerty są podziękowaniem dla darczyńców orkiestry. W tym roku szykowane są dwa koncerty w kinie „Odrodzeni ... » więcej 2019-01-15, godz. 12:27, Patronaty - polecamy Koncert "W kole kolędujmy" już w niedzielę Już po raz 13. Stowarzyszenie 'Opolszczyzna Śpiewa' zaprasza na koncert „W kole kolędujmy”. Koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę (20.01) w kościele pw. św. Karola Boromeusza na osiedlu Chabry w Opolu. Początek o godz. 16:00. Wstęp ... » więcej 2019-01-14, godz. 15:31, Patronaty - polecamy Niezwykłe spotkanie w Muzeum Polskiej Piosenki, czyli dwie Krystyny w MPP - Przyjeżdżała na festiwale w Opolu wiele lat, zna milion anegdot. Dawno jej tu nie było. Tym bardziej ucieszyłem się na to spotkanie - mówi Jarosław Wasik, dyrektor Muzeum Polskiej Piosenki, zapraszając na spotkanie z Krystyną Gucewicz. ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »