Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-10-17, 18:02 Autor: Agnieszka Lubczańska

Święto piosenki studenckiej w Krakowie do niedzieli

55. Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie [fot. organizatorzy festiwalu]
55. Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie [fot. organizatorzy festiwalu]
Od soboty (12.10) w Krakowie trwa Studencki Festiwal Piosenki. W tym roku odbywa się jego jubileuszowa, 55. edycja. Koncerty potrwają do niedzieli (20.10).

Przed nami jeszcze pięć wydarzeń. W piątek (18.10) o godz. 20:00 w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha z koncertem Tribute to Zbigniew Wodecki wystąpi zespół Zacznij od Bacha. Godzinę wcześniej, bo o 19:00 w Teatrze Loch Camelot ze swoim jubileuszowym koncertem wystąpi Lubelska Federacja Bardów.

Przesłuchania konkursowe 55. Studenckiego Festiwalu Piosenki rozpoczną się w sobotę (19.10) o godz. 11:00 w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha. Wstęp na to wydarzenie jest wolny.

Tego dnia o godz. 18:00 w Małopolskim Ogrodzie Sztuki odbędzie się I Koncert Galowy 55. Studenckiego Festiwalu Piosenki pt. #89. Autorką scenariusza i reżyserką wydarzenia jest Beata Banasik. Wystąpią: Justyna Panfilewicz, Kamil Franek Franczak, Mariusz Ozio Orzechowski, Karolina Leszko, Daniel Orynicz- Cebula, Kamil Studnicki, Paulina Walendziak, Jakub Bugała, Mirosław Czyżykiewicz, Jacek Długosz, Michał Pamuła, Paweł Kukla, Wojtek Szwugier, Piotrek Feledyk. Bartosz Banasik, Piotr Nowak.

Koncert Laureatów oraz Koncert Finałowy „Elementarz” zaplanowano na niedzielę. Początek o godz. 19:00 w Małopolskim Ogrodzie Sztuki. Piosenki w nowych aranżacjach do tekstów: A. Osieckiej, M. Czapińskiej, Kofty, W. Młynarskiego, J. Przybory, J. Wołka zaśpiewają: D. Osińska, N. Sikora, J. Wasik, Ł. Zagrobelny oraz M. Januszkiewicz. Towarzyszyć im będzie zespół pod kierownictwem M. Wośko. Koncert poprowadzi Krystyna Czubówna.

Radio Opole jako członek Audytorium 17 jest patronem medialnym festiwalu.

Więcej informacji tu: 55. Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie.

Co jeszcze w programie wydarzenia?

Piątek 18 października

20:00 Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha ul. M. Konopnickiej 26
Tribute to Zbigniew Wodecki – koncert zespołu „Zacznij od Bacha”

19:00 Teatr Loch Camelot ul. Św. Tomasza 17
Nasze Najpiękniejsze – Lubelska Federacja Bardów – koncert jubileuszowy

Sobota 19 października

11:00 Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha ul. M. Konopnickiej 26
Konkurs 55 Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie – przesłuchania
Wstęp wolny

18:00 Małopolski Ogród Sztuki, ul. Rajska 12
I Koncert Galowy 55. Studenckiego Festiwalu Piosenki pt. #89.
Scenariusz i reżyseria: Beata Banasik

Wystąpią: Justyna Panfilewicz, Kamil Franek Franczak, Mariusz Ozio Orzechowski, Karolina Leszko, Daniel Orynicz- Cebula, Kamil Studnicki, Paulina Walendziak, Jakub Bugała, Mirosław Czyżykiewicz, Jacek Długosz, Michał Pamuła, Paweł Kukla, Wojtek Szwugier, Piotrek Feledyk. Bartosz Banasik, Piotr Nowak.

Niedziela 20 października

19:00 Małopolski Ogród Sztuki, ul. Rajska 12
Koncert Laureatów oraz Koncert Finałowy „Elementarz”

Piosenki w nowych aranżacjach do tekstów: A. Osieckiej, M. Czapińskiej, Kofty, W. Młynarskiego, J. Przybory, J. Wołka zaśpiewają: D. Osińska, N. Sikora, J. Wasik, Ł. Zagrobelny oraz M. Januszkiewicz towarzyszyć im będzie zespół pod kierownictwem M. Wośko. Prowadzenie koncertu: Krystyna Czubówna
55. Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie

Zobacz także

2019-11-15, godz. 16:11, Patronaty - polecamy „Niemiecki ma znaczenie" - udowodnią uczestnicy spotkania w Opolu „Niemiecki ma znaczenie' - to tytuł konferencji, na która w sobotę 23 listopada zapraszają Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej, Instytut Goethego z Krakowa oraz Niemieckie Towarzystwo Oświatowe. Spotkanie rozpocznie się o godz. 11:00 w sali… » więcej 2019-11-15, godz. 15:44, Patronaty - polecamy XXIII Dni Edukacji Prawniczej od poniedziałku na UO Jak wygląda praca prokuratora, w jaki sposób reklamować produkty, jakie są prawa konsumenta, w jaki sposób zbierane są ślady kryminalistyczne czy też jak powinna przebiegać kontrola pojazdu - tego m.in. będą mogli się dowiedzieć uczestnicy… » więcej 2019-11-15, godz. 14:46, Patronaty - polecamy World Press Photo 2019 w tym roku tylko w Opolu! Już po raz 19 w Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu oglądać będzie można najlepsze fotografie prasowe prezentowane w ramach wystawy World Press Photo. Wystawę będzie można oglądać codziennie od 23 listopada do 15 grudnia w godzinach od 10:00… » więcej 2019-11-14, godz. 12:59, Patronaty - polecamy I Regionalna Konferencja Edukacyjna dla pracowników samorządowych już w środę – poznaj szczegóły! Edukacja ekologiczna w gminach z zakresu gospodarki odpadami komunalnymi, to hasło przewodnie zbliżającej się konferencji skierowanej do przedstawicieli organów administracji samorządowej zajmujących się problematyką gospodarki odpadami. » więcej 2019-11-13, godz. 20:10, Patronaty - polecamy RetroSfera, czyli poznaj komputery i konsole minionej epoki RetroSfera to festiwal komputerów, gier i konsol minionych lat. Na ponad 70 stanowiskach multimedialnych będzie można usiąść i przypomnieć sobie, jakie emocje wzbudzały kiedyś ówczesne wynalazki techniki, dziś - relikty przeszłości… To już… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »