Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-10-21, 13:08 Autor: Justyna Krzyżanowska

Spotkanie z Urszulą Kozłowską, autorką powieści „Ratownik” już w środę – poznaj szczegóły!

Fragment okładki powieści "Ratownik" Urszuli Kozłowskiej [materiały promocyjne]
Fragment okładki powieści "Ratownik" Urszuli Kozłowskiej [materiały promocyjne]
Urszula Kozłowska jest autorką siedmiu książek. Jak sama o sobie mówi: „Piszę odkąd nauczyłam się pisać, czyli od 50 lat”. Pisarka urodziła się w Lądku Zdroju, ale od ponad 30 lat mieszka w Opolu. Autorka prowadzi również bloga „Wpadnij do babci”, za pomocą którego uchyla drzwi do prywatnego świata.
Urszula Kozłowska w swojej twórczości opisuje sprawy życia codziennego – miłości, radości, a także lęku oraz smutku. W najnowszej książce „Ratownik” bohaterkami są dwie przyjaciółki: Agata i Patrycja oraz ratownik medyczny Dorian. Autorka powieści porusza w niej trudny temat pracy ratowników medycznych. Jak sama podkreśla – ta opowieść ich nie ocenia, bowiem pozostawia to Czytelnikowi.

Spotkanie autorskie z Urszulą Kozłowską i promocja powieści „Ratownik” odbędą się 23.10.2019 r. (środa) w Filii nr 1 MBP w Opolu, przy ul. Dambonia 169. Początek o godz. 18:00. Wstęp jest wolny.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
Spotkanie z Urszulą Kozłowską, autorką powieści „Ratownik” już w środę – poznaj szczegóły! [materiały organizatora]
Okładka powieści

Zobacz także

2019-11-18, godz. 13:58, Patronaty - polecamy Zbliżają się 10. Zimowe Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Wodnym w Kędzierzynie-Koźlu – pozna szczegóły! Wśród celów wydarzenia organizatorzy wymieniają m.in. podniesienie poziomu wyszkolenia ratowników, wyłonienie najlepszych zawodników czy promocję sportowego ratownictwa wodnego. » więcej 2019-11-18, godz. 12:55, Patronaty - polecamy Muzyczna Jesień w Grodkowie w tym roku jubileuszowa! 50-lecie świętuje w tym roku Muzyczna Jesień - Międzynarodowe Konfrontacje Muzyczne. Festiwal rozpocznie się w najbliższy piątek (22.11) i potrwa aż trzy dni. Do Grodkowa przyjedzie ponad 70 artystów z sześciu województw. Publiczność usłyszy… » więcej 2019-11-18, godz. 12:11, Patronaty - polecamy Zbliża się konferencja Building Mastery – poznaj szczegóły! Building Mastery, to Jesienna Konferencja Okręgu D Dystryktu 108 Toastmasters. Na wydarzenie zaprasza klub Toastmasters Opole, czyli opolski oddział międzynarodowego stowarzyszenia edukującego w zakresie wystąpień publicznych i umiejętności… » więcej 2019-11-18, godz. 10:38, Patronaty - polecamy „Maski zostawimy na scenie” – Gala Finałowa VII Opolskiego Festiwalu Spektakli Profilaktycznych już w czwartek! Głównym zadaniem festiwalu jest zainspirowanie młodych ludzi wspólnie z nauczycielami i wychowawcami do pracy polegającej na twórczym zaangażowaniu dzieci i młodzieży w przeciwdziałanie współczesnym zagrożeniom. » więcej 2019-11-15, godz. 16:11, Patronaty - polecamy „Niemiecki ma znaczenie" - udowodnią uczestnicy spotkania w Opolu „Niemiecki ma znaczenie' - to tytuł konferencji, na którą w sobotę 23 listopada zapraszają Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej, Instytut Goethego z Krakowa oraz Niemieckie Towarzystwo Oświatowe. Spotkanie rozpocznie się o godz. 11:00 w sali… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »