Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2020-02-10, 15:47 Autor: Justyna Krzyżanowska

Spot motoryzacyjny dla Tosi już w niedzielę – dowiedz się więcej i weź udział!

V Wystawa Pojazdów Zabytkowych RPM Zagłoba [fot. Witold Wośtak]
V Wystawa Pojazdów Zabytkowych RPM Zagłoba [fot. Witold Wośtak]
Miłośnicy motoryzacji z Opola spotkają się w najbliższą niedzielę (16.02) by wspólnie działać w szczytnym celu. Przed nami spot motoryzacyjny połączony z występami i licytacjami na żywo. To wszystko dla małej Tosi, która cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. Dla dziewczynki zjednoczy się 9 ekip z całego kraju (w tym z Opola), by w ciągu dwóch dni zbierać pieniądze na jeden cel.
Jak podkreślają organizatorzy, głównym celem wydarzenia jest zebranie jak największej ilości pieniędzy ze zbiórki i licytacji na rzecz małej Tosi Wiśniewskiej, która cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. U dziewczynki zdiagnozowano najgorszy typ tej choroby, czyli postać niemowlęcą SMA. Każdego dnia czteromiesięczna Tosia słabnie, a jeśli nie uda się zebrać odpowiedniej kwoty, to może nie dożyć swoich drugich urodzin. Na leczenie potrzeba aż 9 mln złotych.

W programie nie tylko licytacje, ale też sprzedaż najróżniejszych przedmiotów na stoiskach. Do zdobycia będą obrazy, fotografie samochodów czy nawet designerska kanapa zdobiona z siedziska samochodowego.

Swoje stoiska będzie miało także wiele salonów samochodowych, wypożyczalni aut luksusowych i innych usługodawców.

Na miejscu będzie także pokaz detailingu, czyli profesjonalnej odnowy lakieru.
Podczas wydarzenia nie może zabraknąć właścicieli wyjątkowych samochodów, zarówno tych tuningowanych, jak i zabytkowych pojazdów seryjnych.

Organizatorzy przewidują także konkurs dla najlepszego samochodu zlotu, gdzie w roli jury sprawdzą się osoby odwiedzające wydarzenie.

Punktem kulminacyjnym dnia będzie wieczorna (19:00 lub 19:30) licytacja, w której do wygrania będzie Fiat Punto.

Dodajmy, że wydarzenie będzie przyjazne rodzinom z dziećmi – na terenie imprezy nie zabraknie wolontariuszy, a grupa RoleOpole będzie uczyć chętnych jak jeździć na rolkach.

Motoryzacyjne Opole dla Tosi odbędzie się 16.02.2020 r. (niedziela) w domEXPO przy ul. Kępskiej 8 w Opolu w godz. 14:00-20:00.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
Spot motoryzacyjny dla Tosi już w niedzielę – dowiedz się więcej i weź udział! [materiały organizatora]

Zobacz także

2020-02-27, godz. 23:34, Patronaty - polecamy Jubileuszowy TerePaczków rusza w piątek. Radio Opole będzie na miejscu! Połączyła ich pasja do muzyki, przetrwali nie jedną burzę. Przez lata tworzenia tej imprezy zjeżdżali na nią uznani artyści, a publiczność zawsze wracała stąd z mnóstwem miłych wspomnień. Pomysł urodził się 31 lat temu w Bieszczadach. Niepowtarzalny… » więcej 2020-02-27, godz. 09:27, Patronaty - polecamy Uroczystości ku pamięci pomordowanych mieszkańców Huty Pieniackiej na Ukrainie Uroczystości 76. rocznicy mordu dokonanego na mieszkańcach Huty Pieniackiej przez nacjonalistów ukraińskich z SS-Galizien i UPA odbędą się w piątek (28.02) we wsi Babice w gminie Baborów. » więcej 2020-02-25, godz. 19:58, Patronaty - polecamy Wyklęci oczami Polaków z Odessy. Pokaz filmów dokumentalnych w Studiu M im. SBB Dwudziestoosobowa grupa Polonii z Ukrainy będzie od czwartku (27.02) gościć w regionie. W ramach odwiedzin goście z Odessy - na zaproszenie Stowarzyszenia Biało-Czerwone Opole - obejrzą dwa filmy dokumentalne poruszające tematykę polskich… » więcej 2020-02-25, godz. 17:32, Patronaty - polecamy „Mieczysław Fogg. Pieśniarz Polaków" – wystawa w Muzeum Polskiej Piosenki Wystawę pt. „Mieczysław Fogg. Pieśniarz Polaków' można oglądać do 24 maja w Muzeum Polskiej Piosenki. Warto wybrać się na nią w najbliższą sobotę (29.02). Tego dnia szykuje się oprowadzanie kuratorskie. Początek o godz. 11:00. » więcej 2020-02-25, godz. 12:52, Patronaty - polecamy Opolska Łyżwa 2020 już w ten weekend na Toropolu Około 150 młodych zawodników z klubów z całej Polski weźmie udział w Ogólnopolskich Zawodach w Łyżwiarstwie Figurowym „Opolska Łyżwa”. Zawody odbędą się na lodowisku „Toropol” w Opolu już w najbliższy weekend (29.02-01.03). W sobotę łyżwiarkom… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »