Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2017-06-21, 11:50 Autor: Paula Hołubowicz

Przyłącz się do projektu "Życie jest podróżą" i stwórz swoją biografię

Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji Neurologicznej i Funkcjonalnej [źródło: materiały organizatora]
Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji Neurologicznej i Funkcjonalnej [źródło: materiały organizatora]
Chcesz lepiej poznać siebie i zmienić swoje dotychczasowe życie – weź udział w projekcie "Życie jest podróżą". Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji Neurologicznej i Funkcjonalnej namawia osoby niepełnosprawne czy częściowo niesamodzielne do opowiedzenia innym o tym, jak wygląda ich życie. Chodzi o stworzenie zbioru biografii tych osób, aby móc poprawić ich funkcjonowanie w społeczeństwie i na płaszczyźnie zawodowej. Przedsięwzięcie potrwa do połowy grudnia.

Projekt skierowany jest do podopiecznych placówek i instytucji zajmujących się wsparciem osób niepełnosprawnych i niesamodzielnych, mieszkających w województwie opolskim.

Aby zgłosić się do projektu, kierownik placówki musi zebrać grupę co najmniej 30 osób. Formularze zgłoszeniowe oraz regulamin znajdują się na stronie internetowej Opolskiego Stowarzyszenia Rehabilitacji Neurologicznej i Funkcjonalnej. Zgłoszenia do udziału w projektach można wysłać do 14 lipca na adres e-mail: info@rehabilitacjaopole.pl lub złożyć w biurze Stowarzyszenia przy ul Samborskiej 15 w Opolu.

Projekt realizowany będzie w trzech wybranych placówkach. W każdej z nich odbędzie się wykład i trzy spotkania warsztatowe, a ich ukoronowaniem będzie nagranie pięciu biografii (łącznie powstanie ich 15), które zostaną wydane w formie książkowej. Radio Opole objęło patronat medialny nad wydarzeniem.

Radio Opole objęło patronat medialny nad wydarzeniem.


Plakat-Zycie-jest-podroza-NOWE-LOGO-RADIO-MALY548x775

Zobacz także

2017-11-17, godz. 15:14, Patronaty - polecamy IX Ogólnopolski Festiwal Ekoenergetyki w Opolu Fundacja na Rzecz Rozwoju Ekoenergetyki 'Zielony Feniks' zaprasza do udziału w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Ekoenergetyki w Opolu. Wydarzenie rozpocznie się w najbliższy wtorek (21.11) i potrwa 3 dni, w trakcie których naukow ... » więcej 2017-11-17, godz. 07:30, Patronaty - polecamy Progresywna ekstraklasa, czyli zespół Walfad w Studiu M! To ich legendarny zespół Marillion wybrał w tym roku jako support Marillion Weekend w Łodzi, a ostatnio wystąpili przed Procol Harum w katowickim Spodku. Swoimi kolejnymi płytami udowadniają, że są jedną z najbardziej obiecujących grup ro ... » więcej 2017-11-16, godz. 13:58, Patronaty - polecamy Niebanalny tydzień w Opolu? Z MDK już od poniedziałku! Projekcje filmów, spektakle, koncerty, wystawy i warsztaty artystyczne czekają na chętnych uczestniczenia w Tygodniu Kultury Niebanalnej. To doroczna prezentacja dokonań Studia Piosenki Debiut, Wokalnego Studia Kształcenia Jazzowego oraz ... » więcej 2017-11-16, godz. 12:59, Patronaty - polecamy Siatkarska gratka w Strzelcach Opolskich ZAKSA Strzelce Opolskie już w najbliższą sobotę (18.11) zmierzy się z BBTS II Bielsko-Biała. Mecz w drugiej lidze siatkówki rozpocznie się o godz. 17:00 w strzeleckiej Hali Sportowej przy ul. Kozielskiej 34. Wstęp bezpłatny. » więcej 2017-11-16, godz. 12:01, Patronaty - polecamy Fani fantastyki, już od piątku rusza konwent Opolcon Już po raz piąty do Opola zjadą fani fantastyki z całej Polski na konwent Opolcon organizowany przez Opolski Klub Fantastyki Fenix. W programie prelekcje, spotkania z gośćmi, warsztaty, atrakcje dla miłośników larpów, gier fabularnych (RP ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »