Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2017-06-21, 11:50 Autor: Paula Hołubowicz

Przyłącz się do projektu "Życie jest podróżą" i stwórz swoją biografię

Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji Neurologicznej i Funkcjonalnej [źródło: materiały organizatora]
Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji Neurologicznej i Funkcjonalnej [źródło: materiały organizatora]
Chcesz lepiej poznać siebie i zmienić swoje dotychczasowe życie – weź udział w projekcie "Życie jest podróżą". Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji Neurologicznej i Funkcjonalnej namawia osoby niepełnosprawne czy częściowo niesamodzielne do opowiedzenia innym o tym, jak wygląda ich życie. Chodzi o stworzenie zbioru biografii tych osób, aby móc poprawić ich funkcjonowanie w społeczeństwie i na płaszczyźnie zawodowej. Przedsięwzięcie potrwa do połowy grudnia.

Projekt skierowany jest do podopiecznych placówek i instytucji zajmujących się wsparciem osób niepełnosprawnych i niesamodzielnych, mieszkających w województwie opolskim.

Aby zgłosić się do projektu, kierownik placówki musi zebrać grupę co najmniej 30 osób. Formularze zgłoszeniowe oraz regulamin znajdują się na stronie internetowej Opolskiego Stowarzyszenia Rehabilitacji Neurologicznej i Funkcjonalnej. Zgłoszenia do udziału w projektach można wysłać do 14 lipca na adres e-mail: info@rehabilitacjaopole.pl lub złożyć w biurze Stowarzyszenia przy ul Samborskiej 15 w Opolu.

Projekt realizowany będzie w trzech wybranych placówkach. W każdej z nich odbędzie się wykład i trzy spotkania warsztatowe, a ich ukoronowaniem będzie nagranie pięciu biografii (łącznie powstanie ich 15), które zostaną wydane w formie książkowej. Radio Opole objęło patronat medialny nad wydarzeniem.

Radio Opole objęło patronat medialny nad wydarzeniem.


Plakat-Zycie-jest-podroza-NOWE-LOGO-RADIO-MALY548x775

Zobacz także

2018-06-15, godz. 15:46, Patronaty - polecamy W poniedziałek rusza festiwal podróżniczy "4 strony marzeń" '4 strony marzeń' - to rodzinny festiwal podróżniczy, podczas którego organizatorzy będą namawiać rodziców i dzieci do wspólnego przeżywania przygód i odkrywania świata - zarówno podczas dalekich wypraw, jak i przy okazji wycieczek za mia ... » więcej 2018-06-15, godz. 11:11, Patronaty - polecamy Piknik Rodzinny nad Odrą już w niedzielę! Okazja do wspólnego spędzenia czasu, rekreacji i poznania organizacji pozarządowych będzie już w najbliższą niedzielę (17.06) podczas Pikniku Rodzinnego nad Odrą w Opolu. Impreza w Parku Nadodrzańskim potrwa od godz. 13:00 do 19:00. Wstęp ... » więcej 2018-06-14, godz. 15:44, Patronaty - polecamy Dominika i Janusz Żyłka gwiazdami festynu "Z nadzieją do Panamy" 'Z nadzieją do Panamy' - festyn parafialny pod takim hasłem rozpocznie się w sobotę (16.06) o godz. 13:00 w hali targowej w Kolonowskiem. Podczas imprezy będą zbierane pieniądze na wyjazd na Światowe Dni Młodzieży w Panamie. W zbiórkę włą ... » więcej 2018-06-14, godz. 15:37, Patronaty - polecamy III Festiwal Książki - zobacz, co w programie! Trwają ostatnie przygotowania do III Festiwalu Książki w Opolu. Na placu przy MBP oraz wzdłuż ulicy Mozarta rozstawiane są namioty, które już wkrótce wypełnią się książkami. Swoją ofertę zaprezentuje prawie 70 wydawnictw. Uroczysta inaugu ... » więcej 2018-06-14, godz. 14:54, Patronaty - polecamy Gratka dla miłośników starej motoryzacji Już w sobotę (16.06) odbędzie się Wystawa Pojazdów Zabytkowych RPM 'Zagłoba'. Impreza już po raz czwarty organizowana jest na terenach położonych koło strzelnicy w opolskich Grudzicach. Start o godz. 9:00. Wstęp dla zwiedzających jest wol ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »