Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2017-06-21, 11:50 Autor: Paula Hołubowicz

Przyłącz się do projektu "Życie jest podróżą" i stwórz swoją biografię

Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji Neurologicznej i Funkcjonalnej [źródło: materiały organizatora]
Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji Neurologicznej i Funkcjonalnej [źródło: materiały organizatora]
Chcesz lepiej poznać siebie i zmienić swoje dotychczasowe życie – weź udział w projekcie "Życie jest podróżą". Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji Neurologicznej i Funkcjonalnej namawia osoby niepełnosprawne czy częściowo niesamodzielne do opowiedzenia innym o tym, jak wygląda ich życie. Chodzi o stworzenie zbioru biografii tych osób, aby móc poprawić ich funkcjonowanie w społeczeństwie i na płaszczyźnie zawodowej. Przedsięwzięcie potrwa do połowy grudnia.

Projekt skierowany jest do podopiecznych placówek i instytucji zajmujących się wsparciem osób niepełnosprawnych i niesamodzielnych, mieszkających w województwie opolskim.

Aby zgłosić się do projektu, kierownik placówki musi zebrać grupę co najmniej 30 osób. Formularze zgłoszeniowe oraz regulamin znajdują się na stronie internetowej Opolskiego Stowarzyszenia Rehabilitacji Neurologicznej i Funkcjonalnej. Zgłoszenia do udziału w projektach można wysłać do 14 lipca na adres e-mail: info@rehabilitacjaopole.pl lub złożyć w biurze Stowarzyszenia przy ul Samborskiej 15 w Opolu.

Projekt realizowany będzie w trzech wybranych placówkach. W każdej z nich odbędzie się wykład i trzy spotkania warsztatowe, a ich ukoronowaniem będzie nagranie pięciu biografii (łącznie powstanie ich 15), które zostaną wydane w formie książkowej. Radio Opole objęło patronat medialny nad wydarzeniem.

Radio Opole objęło patronat medialny nad wydarzeniem.


Plakat-Zycie-jest-podroza-NOWE-LOGO-RADIO-MALY548x775

Zobacz także

2018-02-19, godz. 16:44, Patronaty - polecamy Adam Asanov, Meg Krzemień i Jędrzej Skiba z charytatywnym koncertem już w niedzielę w NCPP. Przyjdź i wesprzyj chorego Karola Stadnika Adam Asanov, Magdalena Meg Krzemień i Jędrzej Skiba - koncertów tych artystów będzie można posłuchać już w najbliższą niedzielę (25.02) w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki. Podczas wieczoru wystąpi także Kabaret Łowcy.B. To okazja nie t ... » więcej 2018-02-19, godz. 16:10, Patronaty - polecamy Ekumeniczny Koncert Wielkopostny w Głogówku Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Głogówku oraz Parafia św. Bartłomieja Apostoła w Głogówku zapraszają na Ekumeniczny Koncert Wielkopostny w wykonaniu Kolegium Muzyki Ewangelickiej z Krakowa. » więcej 2018-02-19, godz. 15:00, Patronaty - polecamy Rock-Time 2018 – trwa głosowanie internautów! XIV Przegląd Amatorskich Zespołów Studenckich Rock-Time 2018 zbliża się wielkimi krokami. W ubiegłą sobotę (17.02) zakończyła się rejestracja zespołów, a to oznacza, że czas na wybór finalistów, którzy zaprezentują swoją twórczość na desk ... » więcej 2018-02-19, godz. 14:47, Patronaty - polecamy U Studni z koncertem w Studiu M już 28 lutego Refleksja, afirmacja życia, optymizm, a do tego niebanalna oprawa muzyczna - to wszystko 28 lutego będzie można usłyszeć w Studiu M Radia Opole podczas koncertu zespołu U Studni. Fanom poezji śpiewanej znani są doskonale. Zespół tworzą by ... » więcej 2018-02-19, godz. 12:05, Patronaty - polecamy SBB w filharmonii. Radio Opole zaprasza na koncert w 40. rocznicę powstania płyty „Welcome” W 1978 roku w Radiu Opole powstała jedna z najważniejszych płyt polskiej muzyki rockowej. Mowa o „Welcome” zespołu SBB. Z okazji 40. rocznicy jej powstania - 13 marca w Filharmonii Opolskiej odbędzie się wyjątkowy koncert. To niepowtarzal ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »