Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2017-06-21, 11:50 Autor: Paula Hołubowicz

Przyłącz się do projektu "Życie jest podróżą" i stwórz swoją biografię

Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji Neurologicznej i Funkcjonalnej [źródło: materiały organizatora]
Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji Neurologicznej i Funkcjonalnej [źródło: materiały organizatora]
Chcesz lepiej poznać siebie i zmienić swoje dotychczasowe życie – weź udział w projekcie "Życie jest podróżą". Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji Neurologicznej i Funkcjonalnej namawia osoby niepełnosprawne czy częściowo niesamodzielne do opowiedzenia innym o tym, jak wygląda ich życie. Chodzi o stworzenie zbioru biografii tych osób, aby móc poprawić ich funkcjonowanie w społeczeństwie i na płaszczyźnie zawodowej. Przedsięwzięcie potrwa do połowy grudnia.

Projekt skierowany jest do podopiecznych placówek i instytucji zajmujących się wsparciem osób niepełnosprawnych i niesamodzielnych, mieszkających w województwie opolskim.

Aby zgłosić się do projektu, kierownik placówki musi zebrać grupę co najmniej 30 osób. Formularze zgłoszeniowe oraz regulamin znajdują się na stronie internetowej Opolskiego Stowarzyszenia Rehabilitacji Neurologicznej i Funkcjonalnej. Zgłoszenia do udziału w projektach można wysłać do 14 lipca na adres e-mail: info@rehabilitacjaopole.pl lub złożyć w biurze Stowarzyszenia przy ul Samborskiej 15 w Opolu.

Projekt realizowany będzie w trzech wybranych placówkach. W każdej z nich odbędzie się wykład i trzy spotkania warsztatowe, a ich ukoronowaniem będzie nagranie pięciu biografii (łącznie powstanie ich 15), które zostaną wydane w formie książkowej. Radio Opole objęło patronat medialny nad wydarzeniem.

Radio Opole objęło patronat medialny nad wydarzeniem.


Plakat-Zycie-jest-podroza-NOWE-LOGO-RADIO-MALY548x775

Zobacz także

2017-09-20, godz. 18:30 Weekend pod znakiem piłki ręcznej w Dąbrowie I Ogólnopolski Turniej Amatorów w Piłce Ręcznej odbędzie się w sobotę i niedzielę (23-24.09) w Dąbrowie koło Opola. Start o godz. 9:00. Każdy, kto ma ochotę spróbować swoich sił w szczypiorniaku, jest mile widziany. Ci, którzy nie mają pl ... » więcej 2017-09-20, godz. 11:47 Pierwszy Bieg Grudzicki wystartuje już w sobotę Bieg Grudzicki to inicjatywa mieszkańców dzielnicy Grudzice w Opolu, którzy chcą promować aktywny tryb życia. Pierwsza edycja tej imprezy jest zaplanowana na sobotę (23.09). Zapisy ruszają od godz. 8:00 w biurze zawodów przy strzelnicy sp ... » więcej 2017-09-20, godz. 09:40 Głubczyce zapraszają na Festiwal Cittaslow “Barwy jesieni” W sobotę (23.09) w ramach IV Głubczyckich Senioraliów odbędzie się Festiwal Cittaslow “Barwy jesieni”. Uroczyste otwarcie imprezy zaplanowano na godz. 14:00 w amfiteatrze przy ul. Kochanowskiego w Głubczycach. Festyn poprowadzi Maria Fara ... » więcej 2017-09-19, godz. 16:41 Najlepsi judocy i judoczki z całej Polski zmierzą się w Opolu Od piątku (22.09) do niedzieli (24.09) Halę Sportową przy ul. Kowalskiej 2 w Opolu opanują najlepsi w Polsce judocy. Wszystko za sprawą Indywidualnych Mistrzostw Polski oraz Drużynowych Mistrzostw Polski Seniorek i Seniorów w Judo. Wstęp ... » więcej 2017-09-19, godz. 12:54 Multimedialne widowisko z muzyką na żywo już wkrótce w "Okrąglaku" Sufit hali „Okrąglak” przeobrazi się w kopułę planetarium i rozbłyśnie tysiącami świateł, a wszystkiemu będzie towarzyszyć suita „Planety” w wykonaniu Filharmoników Opolskich. To multimedialne widowisko z muzyką na żywo znacznie wykroczy ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »