Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2017-06-21, 11:50 Autor: Paula Hołubowicz

Przyłącz się do projektu "Życie jest podróżą" i stwórz swoją biografię

Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji Neurologicznej i Funkcjonalnej [źródło: materiały organizatora]
Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji Neurologicznej i Funkcjonalnej [źródło: materiały organizatora]
Chcesz lepiej poznać siebie i zmienić swoje dotychczasowe życie – weź udział w projekcie "Życie jest podróżą". Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji Neurologicznej i Funkcjonalnej namawia osoby niepełnosprawne czy częściowo niesamodzielne do opowiedzenia innym o tym, jak wygląda ich życie. Chodzi o stworzenie zbioru biografii tych osób, aby móc poprawić ich funkcjonowanie w społeczeństwie i na płaszczyźnie zawodowej. Przedsięwzięcie potrwa do połowy grudnia.

Projekt skierowany jest do podopiecznych placówek i instytucji zajmujących się wsparciem osób niepełnosprawnych i niesamodzielnych, mieszkających w województwie opolskim.

Aby zgłosić się do projektu, kierownik placówki musi zebrać grupę co najmniej 30 osób. Formularze zgłoszeniowe oraz regulamin znajdują się na stronie internetowej Opolskiego Stowarzyszenia Rehabilitacji Neurologicznej i Funkcjonalnej. Zgłoszenia do udziału w projektach można wysłać do 14 lipca na adres e-mail: info@rehabilitacjaopole.pl lub złożyć w biurze Stowarzyszenia przy ul Samborskiej 15 w Opolu.

Projekt realizowany będzie w trzech wybranych placówkach. W każdej z nich odbędzie się wykład i trzy spotkania warsztatowe, a ich ukoronowaniem będzie nagranie pięciu biografii (łącznie powstanie ich 15), które zostaną wydane w formie książkowej. Radio Opole objęło patronat medialny nad wydarzeniem.

Radio Opole objęło patronat medialny nad wydarzeniem.


Plakat-Zycie-jest-podroza-NOWE-LOGO-RADIO-MALY548x775

Zobacz także

2017-07-28, godz. 00:06 Drum Fest – zobacz program, wybierz koncert i przyjdź! Trudno wyobrazić sobie jesień bez tego festiwalu… 24 września koncertem Mealanie Charles International Quintet rozpocznie się 26. Międzynarodowy Festiwal Perkusyjny Drum Fest. Wydarzenie inaugurujące festiwal będzie równocześnie koncertem ... » więcej 2017-07-27, godz. 15:30 Poznaj Opole z wyjątkowej perspektywy Dla tych, którzy Opole znają - to okazja, by spojrzeć na miasto z całkiem innej perspektywy, a Ci którzy jeszcze go nie znają - będą mieli okazję, by je poznać w wyjątkowo atrakcyjny sposób. Już w najbliższą sobotę (29.07) i niedzielę (30 ... » więcej 2017-07-27, godz. 14:13 Kamil Bednarek jedną z gwiazd V Aeropikniku nad Zalewem Paczkowskim Kilkanaście ekip balonowych z całej Polski oraz z Czech weźmie udział w Balonowym Pucharze Polski, który już w piątek (28.07) o godz. 18:30 oficjalnie otwarty zostanie na Stadionie Miejskim w Paczkowie. W sobotę (29.07) impreza przeniesie ... » więcej 2017-07-26, godz. 14:11 Już wkrótce Wielki Dzień Pszczół! Albert Einstein powiedział kiedyś, że jeśli pszczoły znikną, wkrótce to samo stanie się z ludźmi. Na obchody Wielkiego Dnia Pszczół zaprasza 8 sierpnia Muzeum Wsi Opolskiej. Będzie można wziąć udział w grze terenowej, spotkaniach z pszcze ... » więcej 2017-07-25, godz. 17:36 Słynna opera Verdiego już wkrótce w amfiteatrze Należy do żelaznego repertuaru niemal każdego teatru operowego na świecie, a w tym roku mija 175 lat od pierwszego jej wystawienia. Mowa o operze „Nabucco”. Arcydzieło Giuseppe Verdiego 5 sierpnia będzie można obejrzeć w opolskim amfiteat ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »