Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-06-04, 11:39 Autor: Justyna Krzyżanowska

Przyjdź. Zobacz. Posłuchaj – w niedzielę rozpoczyna się Festiwal „Kolory Życia” w Nysie

Przyjdź. Zobacz. Posłuchaj – w niedzielę rozpoczyna się Festiwal „Kolory Życia” w Nysie [materiały organizatora]
Przyjdź. Zobacz. Posłuchaj – w niedzielę rozpoczyna się Festiwal „Kolory Życia” w Nysie [materiały organizatora]
Osiem dni koncertów, konferencji i spotkań przeplatanych z nabożeństwami – tak będzie wyglądał Festiwal „Kolory Życia” w Nysie. Jak podkreślają organizatorzy, jednym z celów spotkania jest pokazanie bogactwa kultury chrześcijańskiej. Ponadto, jest to dobry czas i miejsce na spotkania osób wierzących i niewierzących, poszukujących i myślących różnorodnie.
Podczas Festiwalu „Kolory Życia” wystąpią m.in. niemaGotu, Halina Frąckowiak, Gospel Rain, Marcin Styczeń, Fisheclectic czy Adam Bubik. Na scenie nie zabraknie Teatru Franciszka z musicalem „Tobiasz” oraz duetu mimów z Kabaretu Świerszczy-Chrząszcz. Będzie to pierwsza taka inicjatywa w Nysie i najdłuższe tego rodzaju spotkanie na Opolszczyźnie.

Szczegółowy program Festiwalu „Kolory Życia” dostępny jest na plakacie poniżej.

Festiwal „Kolory Życia” odbędzie się w dniach 09-16.06.2019 r. w Hali Nysa, przy ul. Sudeckiej 23. Uczestnictwo w wydarzeniach jest bezpłatne.

Na wydarzenie zapraszają Rzymskokatolicka Parafia Matki Bożej Bolesnej w Nysie oraz Wspólnotą św. Tymoteusza z Gubina we współpracy z Agencją Rozwoju Nysy. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie organizatora.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
Przyjdź. Zobacz. Posłuchaj – w niedzielę rozpoczyna się Festiwal „Kolory Życia” w Nysie [materiały organizatora]
Przyjdź. Zobacz. Posłuchaj – w niedzielę rozpoczyna się Festiwal „Kolory Życia” w Nysie [materiały organizatora]

Zobacz także

2019-06-19, godz. 15:47, Patronaty - polecamy Premiera słuchowiska „Zbiesione – dziadowski poemat ślężański o strasznych wiedźmach, czarach i opętaniach” już w sobotę w Radiu Opole! „Zbiesione…” - to dziadowski poemat ślężański o strasznych wiedźmach, czarach i opętaniach. Dzieło składa się z dwóch części i napisany jest trzynastozgłoskowcem. » więcej 2019-06-19, godz. 15:13, Patronaty - polecamy Czas na warsztaty wokalne Uwolnij Głos 2019 – zgłoszenia tylko do niedzieli! Przed nami kolejna, ósma już, edycja Ogólnopolskich Warsztatów Wokalnych Uwolnij Głos. W tym roku zajęcia poprowadzą Marika, czyli Marta Kosakowska oraz duet folkowy Zakuka, który tworzą wokalistka Żaneta Plotnik i gitarzysta Jakub Mitora ... » więcej 2019-06-19, godz. 12:38, Patronaty - polecamy Startuje Darmowa Wakacyjna Szkółka Tenisowa – poznaj szczegóły i zapisz swoje dziecko! Centrum Tenisowe OpolTenis zaprasza wszystkie dzieci w wieku 5-18 lat do udziału w zajęciach szkółki tenisowej przez cały okres wakacyjny. » więcej 2019-06-19, godz. 11:23, Patronaty - polecamy Zabytkowe samochody, motocykle i nie tylko – wystawa RPM Zagłoba już w sobotę! Już po raz piąty odbędzie się Wystawa Pojazdów Zabytkowych RPM Zagłoba. W programie nie tylko wystawa, ale także rajd sprawnościowy na trasie 70 km. » więcej 2019-06-18, godz. 15:05, Patronaty - polecamy Opolski Festiwal Skoków już w ten weekend Opolem ponownie rządzić będą skoki wzwyż. Już po raz 14. w mieście odbędzie się Opolski Festiwal Skoków. Na Stadionie Lekkoatletycznym im. Opolskich Olimpijczyków zaprezentują się najlepsi lekkoatleci w całej Europie, którzy z pewnością d ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »