Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-06-04, 11:39 Autor: Justyna Krzyżanowska

Przyjdź. Zobacz. Posłuchaj – w niedzielę rozpoczyna się Festiwal „Kolory Życia” w Nysie

Przyjdź. Zobacz. Posłuchaj – w niedzielę rozpoczyna się Festiwal „Kolory Życia” w Nysie [materiały organizatora]
Przyjdź. Zobacz. Posłuchaj – w niedzielę rozpoczyna się Festiwal „Kolory Życia” w Nysie [materiały organizatora]
Osiem dni koncertów, konferencji i spotkań przeplatanych z nabożeństwami – tak będzie wyglądał Festiwal „Kolory Życia” w Nysie. Jak podkreślają organizatorzy, jednym z celów spotkania jest pokazanie bogactwa kultury chrześcijańskiej. Ponadto, jest to dobry czas i miejsce na spotkania osób wierzących i niewierzących, poszukujących i myślących różnorodnie.
Podczas Festiwalu „Kolory Życia” wystąpią m.in. niemaGotu, Halina Frąckowiak, Gospel Rain, Marcin Styczeń, Fisheclectic czy Adam Bubik. Na scenie nie zabraknie Teatru Franciszka z musicalem „Tobiasz” oraz duetu mimów z Kabaretu Świerszczy-Chrząszcz. Będzie to pierwsza taka inicjatywa w Nysie i najdłuższe tego rodzaju spotkanie na Opolszczyźnie.

Szczegółowy program Festiwalu „Kolory Życia” dostępny jest na plakacie poniżej.

Festiwal „Kolory Życia” odbędzie się w dniach 09-16.06.2019 r. w Hali Nysa, przy ul. Sudeckiej 23. Uczestnictwo w wydarzeniach jest bezpłatne.

Na wydarzenie zapraszają Rzymskokatolicka Parafia Matki Bożej Bolesnej w Nysie oraz Wspólnotą św. Tymoteusza z Gubina we współpracy z Agencją Rozwoju Nysy. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie organizatora.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
Przyjdź. Zobacz. Posłuchaj – w niedzielę rozpoczyna się Festiwal „Kolory Życia” w Nysie [materiały organizatora]
Przyjdź. Zobacz. Posłuchaj – w niedzielę rozpoczyna się Festiwal „Kolory Życia” w Nysie [materiały organizatora]

Zobacz także

2020-05-29, godz. 15:33, Patronaty - polecamy Ten Cukier nie szkodzi, a dodaje energii - zapraszamy, by skosztować! 18 czerwca duet wystąpi w Studiu M im. SBB - zobacz transmisję! Prezentują oryginalne podejście do rapu. Przełamują formę typowego brzmienia hip-hopowego, łącząc elektronikę, rock, jazz i techno. Duet Cukier, bo o nim mowa, wystąpi 18 czerwca w Studiu M im. SBB. Koncert rozpocznie się o godz. 20:00, bez… » więcej 2020-05-27, godz. 14:23, Patronaty - polecamy Antywirusowe maski oczami studentów Wydziału Sztuki UO - obejrzyj wystawę Przygotowanie własnej interpretacji antywirusowej maski - to zadanie, którego podjęli się studenci ll roku Edukacji Artystycznej Wydziału Sztuki Uniwersytetu Opolskiego. Interpretacje przybrały bardzo różnorodne formy. Wszystko wraz z opisami… » więcej 2020-05-27, godz. 12:30, Patronaty - polecamy Warto zarezerwować w najbliższą niedzielę teatralną godzinę na spektakl "Coś pomiędzy" W najbliższą niedzielę (31.05) Teatr im. Jana Kochanowskiego zaprezentuje kolejny spektakl ze swojego repertuaru. Tym razem będzie to “Coś pomiędzy” w reżyserii Tomasza Cymermana. To już piąta i ostatnia zarazem prezentacja w ramach cyklu… » więcej 2020-05-27, godz. 11:02, Patronaty - polecamy „Zachowaj Zdrowy Dystans” - pozytywna kampania Centrum Handlowego Turawa Park „Nasze podejście jest znacznie ważniejsze, niż samo to, co się nam w życiu przytrafia. Dlatego każdego dnia łap pozytywne chwile!” - z taką tezą wychodzą twórcy kampanii „Zachowaj Zdrowy Dystans”. Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na istotę… » więcej 2020-05-25, godz. 12:49, Patronaty - polecamy X Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci rozstrzygnięty – poznaj szczegóły! [ZDJĘCIA] Już po raz 10. Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zorganizowała konkurs plastyczny skierowany do dzieci z terenów wiejskich. Jest to jedno z działań prewencyjnych mających na celu zapobieganie wypadkom przy pracy rolniczej i chorobom… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »