Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-08-09, 17:07 Autor: Agnieszka Lubczańska

Przyjdź w środę na Festyn Charytatywny "Serce dla Kluczborka"

Przyjdź w środę na Festyn Charytatywny "Serce dla Kluczborka" [fot. https://pixabay.com/pl]
Przyjdź w środę na Festyn Charytatywny "Serce dla Kluczborka" [fot. https://pixabay.com/pl]
Mecze pomiędzy drużynami policji, strażaków, księży i urzędników miejskich, a do tego pokazy sprzętu gaśniczego i tresury psów policyjnych, prezentacja Szwadronu Pojazdów Historycznych "Skorpion" oraz koncerty, gdzie zagrają No Stress i Black Dahlias – to główne atrakcje Festynu Charytatywnego "Serce dla Kluczborka". Wydarzenie odbędzie się w najbliższą środę (15.08) na Stadionie MKS-u Kluczbork. Początek o godz. 15:00.

Przyjdź w środę (15.08) na Festyn Charytatywny Serce dla KluczborkaDochód z imprezy przeznaczony będzie na leczenie i rehabilitację Patryka Surowca - 16-letniego kolarza, który w marcu podczas treningu został potrącony przez samochód.


Cegiełki w cenie 10 i 20 zł będą do nabycia na miejscu w dniu imprezy.


Podczas festynu nie zabraknie atrakcji dla dzieci oraz strefy gastronomicznej.


Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie Rozwoju Kultury i Profilaktyki Emaus oraz OSiR Kluczbork. Radio Opole Festyn Charytatywny "Serce dla Kluczborka" objęło patronatem medialnym.

Zobacz także

2018-12-12, godz. 17:35, Patronaty - polecamy Stanisław Karpiel-Bułecka gościem Małej Akademii Piosenki Dźwięki 'spod samiuśkich Tater' zabrzmią w najbliższy poniedziałek (17.12) w Muzeum Polskiej Piosenki. Wszystko za sprawą gości specjalnych Małej Akademii Piosenki - Stanisława Karpiela-Bułecki, wokalisty zespołu Future Folk oraz skrzypka ... » więcej 2018-12-12, godz. 16:42, Patronaty - polecamy Andrzej Stasiuk i dwa finały w MBP Znamy laureatów Ogólnopolskiego Konkursu na Esej. W tym roku tematem przewodnim była twórczość Andrzeja Stasiuka. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w piątek (14.12) w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu. Początek o godz. 11:00. ... » więcej 2018-12-12, godz. 15:10, Patronaty - polecamy Casting Miss i Mister Opolszczyzny 2019 - zgłoszenia przyjmowane są jeszcze tylko do wtorku Jeszcze tylko do 18 grudnia można wysyłać zgłoszenia chęci udziału w konkursie Miss & Mister Opolszczyzny 2019. Finał konkursu odbędzie się w maju, żeby wziąć w nim udział trzeba przejść casting. Casting odbędzie się już 13 stycznia w Opo ... » więcej 2018-12-12, godz. 15:04, Patronaty - polecamy Mikołajkowa Ślizgawka dla dzieci i rodzin zastępczych PCPR jako organizator rodzinnej pieczy zastępczej po raz drugi wspólnie z klubem sportowym PGE Orlik Opole dzięki życzliwości MOSiR Opole organizuje 'Mikołajkową Ślizgawkę' dla dzieci i rodzin zastępczych z powiatu opolskiego. Impreza odb ... » więcej 2018-12-12, godz. 10:26, Patronaty - polecamy Legendarny dyrygent i francuska pianistka wystąpią w Filharmonii Opolskiej » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »