Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-08-09, 17:07 Autor: Agnieszka Lubczańska

Przyjdź w środę na Festyn Charytatywny "Serce dla Kluczborka"

Przyjdź w środę na Festyn Charytatywny "Serce dla Kluczborka" [fot. https://pixabay.com/pl]
Przyjdź w środę na Festyn Charytatywny "Serce dla Kluczborka" [fot. https://pixabay.com/pl]
Mecze pomiędzy drużynami policji, strażaków, księży i urzędników miejskich, a do tego pokazy sprzętu gaśniczego i tresury psów policyjnych, prezentacja Szwadronu Pojazdów Historycznych "Skorpion" oraz koncerty, gdzie zagrają No Stress i Black Dahlias – to główne atrakcje Festynu Charytatywnego "Serce dla Kluczborka". Wydarzenie odbędzie się w najbliższą środę (15.08) na Stadionie MKS-u Kluczbork. Początek o godz. 15:00.

Przyjdź w środę (15.08) na Festyn Charytatywny Serce dla KluczborkaDochód z imprezy przeznaczony będzie na leczenie i rehabilitację Patryka Surowca - 16-letniego kolarza, który w marcu podczas treningu został potrącony przez samochód.


Cegiełki w cenie 10 i 20 zł będą do nabycia na miejscu w dniu imprezy.


Podczas festynu nie zabraknie atrakcji dla dzieci oraz strefy gastronomicznej.


Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie Rozwoju Kultury i Profilaktyki Emaus oraz OSiR Kluczbork. Radio Opole Festyn Charytatywny "Serce dla Kluczborka" objęło patronatem medialnym.

Zobacz także

2018-10-15, godz. 18:37, Patronaty - polecamy Zmieniać świat? Żaden problem. Przekonaj się, biorąc udział w Akademii Obywatelskiej! Głowa pełna twórczych pomysłów i chęć współpracy z innymi to jedyny warunek wstępu na to spotkanie. Mowa o Akademii Obywatelskiej, która w najbliższą środę (17.10) odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu. Początek o godz. 1 ... » więcej 2018-10-15, godz. 17:18, Patronaty - polecamy „Breaking the walls – strength of the dialog” Doskonalenie umiejętności komunikacyjnych wśród młodych ludzi poprzez wykorzystanie zalet mediacji - to główny cel tygodniowego spotkania pod nazwą „Breaking the walls - strength of the dialog”. Warsztaty rozpoczęły się dziś (15.10) i pot ... » więcej 2018-10-15, godz. 16:09, Patronaty - polecamy „Energetyka w przedsiębiorstwie i nowoczesnym budownictwie” – weź udział w bezpłatnym szkoleniu! Fundacja Oświecony zaprasza do udziału w dwóch bezpłatnych szkoleniach skierowanych do opolskich przedsiębiorców i mieszkańców Opola, poświęconych zrównoważonemu zarządzaniu energią. » więcej 2018-10-15, godz. 15:46, Patronaty - polecamy Seniorze, przyjdź w środę do teatru! Będzie można skorzystać z darmowych konsultacji medycznych, badań diagnostycznych, porad prawnych; przewidziano stoiska ze sprzętem rehabilitacyjnym i zdrową żywnością oraz warsztaty. Nie zabraknie też koncertów. To wszystko szykuje się w ... » więcej 2018-10-15, godz. 15:30, Patronaty - polecamy Literaci znad Wilii, Niemna, Prutu, Olzy, Odry i Wisły przyjadą na Opolszczyznę – znamy program XXIX Najazdu Poetów! Zbliża się Międzynarodowe Forum Literackie - XXIX Najazd Poetów na Zamek Piastów Śląskich w Brzegu. W kręgu kultury - znad Wilii, Niemna, Prutu, Olzy, Odry i Wisły. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »