Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-02-05, 14:31 Autor: Agnieszka Lubczańska

Pokibicuj łyżwiarzom na Toropolu. W weekend rusza „Opolska Łyżwa”

Pokibicuj łyżwiarzom na Toropolu. W weekend rusza „Opolska Łyżwa” [fot. https://pixabay.com/pl]
Pokibicuj łyżwiarzom na Toropolu. W weekend rusza „Opolska Łyżwa” [fot. https://pixabay.com/pl]
Ponad 100 zawodników z 15 klubów z całej Polski w wieku od 6 do 16 lat weźmie udział w Ogólnopolskich Zawodach w Łyżwiarstwie Figurowym „Opolska Łyżwa”. Zawody odbędą się na lodowisku „Toropol” w Opolu już w najbliższy weekend (9-10.02). W sobotę łyżwiarzom będzie można pokibicować od godz. 9:00 do ok. 19:00, a w niedzielę od 8:00 do ok. 14:00. Wstęp dla publiczności jest wolny.
Rywalizacje zostaną przeprowadzone w kategoriach: solistki w klasie brązowej, srebrnej, złotej, novice basic, oraz novice advanced. Z kolei soliści zaprezentują się w klasach brązowej i srebrnej. Zawody odbędą się zgodnie z regulaminem Międzynarodowej Uni Łyżwiarska (ISU) oraz Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego.

Organizatorem wydarzenia jest Uczniowski Integracyjny Klub Łyżwiarstwa Figurowego „Piruette-Opole”. Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.

Pokibicuj łyżwiarzom na Toropolu. W weekend ruszają zawody „Opolska Łyżwa”

Zobacz także

2020-01-27, godz. 15:25, Patronaty - polecamy „Środa z Profilaktyką” w opolskim NFZ – sprawdź, co oddział szykuje w tym tygodniu! Dyrekcja Opolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ zaprasza na kolejną „Środę z Profilaktyką”. Tym razem cały dzień zostanie poświęcony aktywności fizycznej. » więcej 2020-01-22, godz. 15:35, Patronaty - polecamy „Jesteśmy Polakami!” – trwa konkurs plastyczny na projekt kartki pocztowej Adresatami konkursu są uczniowie w trzech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe klasy I-III, szkoły podstawowe klasy IV-VIII i szkoły ponadpodstawowe. » więcej 2020-01-21, godz. 14:33, Patronaty - polecamy Prezentacja projektu „Droga do Wolności” już w piątek w Krapkowicach – poznaj szczegóły! W związku z 75. rocznicą marszu Brygady Świętokrzyskiej NSZ przez Śląsk, Delegatura Instytutu Pamięci Narodowej w Opolu przygotowała projekt edukacyjny „Droga do Wolności - 19 stycznia 1945 roku”. » więcej 2020-01-20, godz. 15:42, Patronaty - polecamy Gala Podsumowująca miniony 2019 rok w opolskiej gospodarce już w piątek – poznaj szczegóły! Przed nami piąta edycja Gali Podsumowującej gospodarcze wsparcie dla firm, które oferuje samorząd województwa opolskiego. Podczas wydarzenia spotkają się przedsiębiorcy i członkowie instytucji otoczenia biznesu z województwa opolskiego. » więcej 2020-01-20, godz. 10:54, Patronaty - polecamy Wały Jagiellońskie znów na opolskiej scenie – w stolicy regionu zbliża się koncert legendarnego zespołu! Przed nami pierwszy od ponad 30 lat występ Wałów Jagiellońskich w stolicy polskiej piosenki. Podczas koncertu zespół wykona nie tylko swoje największe przeboje, ale także zupełnie nowe utwory. Jak podkreślają organizatorzy, dowcip i refleksja… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »