Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-05-15, 14:08 Autor: Justyna Krzyżanowska

Pokazy walk szermierczych „Szukamy opolskiego muszkietera” jedną z atrakcji podczas Dni Opola!

Pokazy walk szermierczych „Szukamy opolskiego muszkietera” jedną z atrakcji podczas Dni Opola! [fot. Donat Przybylski]
Pokazy walk szermierczych „Szukamy opolskiego muszkietera” jedną z atrakcji podczas Dni Opola! [fot. Donat Przybylski]
UKS Start Opole we współpracy z Opolskim Teatrem Lalki i Aktora zapraszają na wydarzenie z okazji tegorocznych Dni Opola pt.: „Szukamy opolskiego muszkietera”.
Wśród głównych celów pokazów organizatorzy wymieniają m.in. propagowanie i upowszechnianie szermierki w Opolu i całym województwie opolskim.

W programie m.in.: pokazy walk szermierczych w wykonaniu dzieci i młodzieży z UKS Start Opole, opowieści o historii broni białej oraz o tym, jak walczyć w szermierce, możliwość spróbowania swoich sił (dla uczestników na miejscu będą przygotowane odpowiednie stroje i broń z plastiku), a także turnieje dla wszystkich chętnych, w których do zdobycia będą liczne atrakcyjne nagrody. Nie zabraknie także happeningu, w którym wezmą udział aktorzy z Opolskiego Teatru Lalki i Aktora ze spektaklu „Zorro”.

Pokazy walk szermierczych w wykonaniu dzieci i młodzieży z Klubu Sportowego Start z udziałem aktorów Opolskiego Teatru Lalki i Aktora odbędą się 18.05.2019 r. (sobota) w godz. 11:00-17:00 na placu Wolności w Opolu. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Więcej na temat tej inicjatywy będzie można usłyszeć w czwartkowej (16.05) audycji „Ona i On” po godz. 10:00.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.

Zobacz także

2019-05-21, godz. 15:38, Patronaty - polecamy Targi Książki nad Odrą od środy w Kędzierzynie-Koźlu - zobacz, co w programie! Katarzyna Dowbor, Ewa Kassala, Iwona Guzowska, Szymon Hołownia, Marek Szołtysek, Natalia Usenko, Jakub Ćwiek i Krzysztof Skiba - to niektórzy z gości III Targów Książki Nad Odrą, które już w najbliższą środę (29.05) ruszają w Kędzierzynie ... » więcej 2019-05-21, godz. 14:00, Patronaty - polecamy Lego roboty znów staną do walki. IV turniej Opolskiej Ligi Robotów w środę w CWK Trwa V sezon Opolskiej Ligi Robotów. W jego ramach w środę (22.05) w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu rozegrane zostaną zawody. Konkurencje rozpoczną się o godz. 9:30. » więcej 2019-05-21, godz. 13:32, Patronaty - polecamy Zbliża się 37. rocznica powstania ośrodka MONAR w Zbicku – obchody już w sobotę! Stowarzyszenie MONAR Ośrodek Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień w Zbicku w dniach 25-26.05.2019 r. obchodzi 37. rocznicę powstania. Z tej okazji Stowarzyszenie MONAR zaprasza liczne wydarzenia w najbliższą sobotę. » więcej 2019-05-21, godz. 11:47, Patronaty - polecamy Mamy z dziećmi zaprasza w niedzielę JuraPark w Krasiejowie Na wspólne świętowanie Dnia Matki zaprasza w niedzielę (26.05) JuraPark w Krasiejowie. W programie występy solowe podopiecznych Stowarzyszenia na Rzecz Promocji Talentów 'Akces”. W solowych recitalach zaprezentują się najmłodsza i najstar ... » więcej 2019-05-21, godz. 10:09, Patronaty - polecamy Piknik wSPAniałych Mam już w sobotę – jeszcze dziś (21.05) można się bezpłatnie zapisać! Fundacja im. Julki Bonk „Walcz o mnie” zaprasza wszystkie mamy i opiekunki dzieci niepełnosprawnych na piknik wSPAniałych Mam. Organizatorzy zdają sobie sprawę, jak trudna jest opieka nad chorym dzieckiem, którą zazwyczaj w większym wymia ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »