Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-05-15, 14:08 Autor: Justyna Krzyżanowska

Pokazy walk szermierczych „Szukamy opolskiego muszkietera” jedną z atrakcji podczas Dni Opola!

Pokazy walk szermierczych „Szukamy opolskiego muszkietera” jedną z atrakcji podczas Dni Opola! [fot. Donat Przybylski]
Pokazy walk szermierczych „Szukamy opolskiego muszkietera” jedną z atrakcji podczas Dni Opola! [fot. Donat Przybylski]
UKS Start Opole we współpracy z Opolskim Teatrem Lalki i Aktora zapraszają na wydarzenie z okazji tegorocznych Dni Opola pt.: „Szukamy opolskiego muszkietera”.
Wśród głównych celów pokazów organizatorzy wymieniają m.in. propagowanie i upowszechnianie szermierki w Opolu i całym województwie opolskim.

W programie m.in.: pokazy walk szermierczych w wykonaniu dzieci i młodzieży z UKS Start Opole, opowieści o historii broni białej oraz o tym, jak walczyć w szermierce, możliwość spróbowania swoich sił (dla uczestników na miejscu będą przygotowane odpowiednie stroje i broń z plastiku), a także turnieje dla wszystkich chętnych, w których do zdobycia będą liczne atrakcyjne nagrody. Nie zabraknie także happeningu, w którym wezmą udział aktorzy z Opolskiego Teatru Lalki i Aktora ze spektaklu „Zorro”.

Pokazy walk szermierczych w wykonaniu dzieci i młodzieży z Klubu Sportowego Start z udziałem aktorów Opolskiego Teatru Lalki i Aktora odbędą się 18.05.2019 r. (sobota) w godz. 11:00-17:00 na placu Wolności w Opolu. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Więcej na temat tej inicjatywy będzie można usłyszeć w czwartkowej (16.05) audycji „Ona i On” po godz. 10:00.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.

Zobacz także

2020-05-27, godz. 14:23, Patronaty - polecamy Antywirusowe maski oczami studentów Wydziału Sztuki UO - obejrzyj wystawę Przygotowanie własnej interpretacji antywirusowej maski - to zadanie, którego podjęli się studenci ll roku Edukacji Artystycznej Wydziału Sztuki Uniwersytetu Opolskiego. Interpretacje przybrały bardzo różnorodne formy. Wszystko wraz z opisami… » więcej 2020-05-27, godz. 12:30, Patronaty - polecamy Warto zarezerwować w najbliższą niedzielę teatralną godzinę na spektakl "Coś pomiędzy" W najbliższą niedzielę (31.05) Teatr im. Jana Kochanowskiego zaprezentuje kolejny spektakl ze swojego repertuaru. Tym razem będzie to “Coś pomiędzy” w reżyserii Tomasza Cymermana. To już piąta i ostatnia zarazem prezentacja w ramach cyklu… » więcej 2020-05-27, godz. 11:02, Patronaty - polecamy „Zachowaj Zdrowy Dystans” - pozytywna kampania Centrum Handlowego Turawa Park „Nasze podejście jest znacznie ważniejsze, niż samo to, co się nam w życiu przytrafia. Dlatego każdego dnia łap pozytywne chwile!” - z taką tezą wychodzą twórcy kampanii „Zachowaj Zdrowy Dystans”. Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na istotę… » więcej 2020-05-25, godz. 12:49, Patronaty - polecamy X Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci rozstrzygnięty – poznaj szczegóły! [ZDJĘCIA] Już po raz 10. Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zorganizowała konkurs plastyczny skierowany do dzieci z terenów wiejskich. Jest to jedno z działań prewencyjnych mających na celu zapobieganie wypadkom przy pracy rolniczej i chorobom… » więcej 2020-05-21, godz. 12:20, Patronaty - polecamy Poczuj się, jak w teatrze bez wychodzenia z domu i obejrzyj spektakl „Romeo i Julia” Już w najbliższą niedzielę (24.05) Teatr im. Jana Kochanowskiego zaprezentuje kolejny spektakl ze swojego repertuaru. Tym razem będzie to “Romeo i Julia' w reżyserii węgierskiego twórcy Atilli Keresztesa. To już czwarta prezentacja w ramach… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »