Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2017-07-14, 15:41 Autor: Agnieszka Lubczańska

Piknik ekologiczny w Baborowie

Piknik ekologiczny w Baborowie odbędzie się 22 lipca [fot. archiwum AFRO]
Piknik ekologiczny w Baborowie odbędzie się 22 lipca [fot. archiwum AFRO]
Festyn rodzinny połączony z rozgrywkami sportowymi dla najmłodszych, występami gwiazd sportu i muzyki oraz edukacją szykowany jest w sobotę (22.07) w Baborowie. Okazją jest 25-lecie istnienia tamtejszego Zakładu Usług Komunalnych.
Piknik ekologiczny w Baborowie już 22 lipcaIdeą organizatorów jest, by zaproponować mieszkańcom aktywne spędzenie czasu, a przy okazji promować wartości prorodzinne, zdrowy tryb życia i ekologię.

W ramach imprezy odbędzie się turniej piłkarski dla dzieci w dwóch kategoriach wiekowych U-8 (2009) i U-10 (2007).

Będzie także okazja spotkania z Pawłem Skórą – Mistrzem Świata, Europy i Polski we freestyle football oraz Mieszkiem Włodarczykiem – autorem koszykarskich tricków.

Nie zabraknie akcentów muzycznych. Zagra trio smyczkowe Appassionato, znane z pierwszej edycji programu Super Dzieciak. Występ szykuje także piosenkarka Monika Urlik - będzie okazja posłuchania na żywo muzyki z pogranicza popu, R&B, soulu i gospel.

Organizatorami wydarzenia są Zakład Usług Komunalnych w Baborowie oraz Stowarzyszenie Eko-Logika Baborów. Radio Opole jest patronem medialnym ekopikniku.

Zobacz także

2018-06-22, godz. 21:07, Patronaty - polecamy Dyskusje ponad podziałami na wyznania i ideologie w Opolu Dwa dni potrwa IV Międzynarodowa Konferencja Polskiego Towarzystwa Psychologii Religii i Duchowości, która odbędzie się w poniedziałek i wtorek (25-26.06) na Uniwersytecie Opolskim w budynku przy ul. Drzymały. Wstęp wolny. » więcej 2018-06-22, godz. 13:53, Patronaty - polecamy Piknik w ramach akcji "Zdrap pomarańczowy znak" W niedzielę (24.06) w parku miejskim w Zdzieszowicach odbędzie się piknik będący elementem kampanii na rzecz ochrony sędziwych drzew w Polsce pod hasłem 'Zdrap pomarańczowy znak'. Początek o godz. 14:00. Wstęp wolny. » więcej 2018-06-21, godz. 17:03, Patronaty - polecamy Krapkowice zapraszają na Piknik Rodzinny Będzie mnóstwo zabawy i atrakcji przez dzień cały, wieczorem wspólne oglądanie meczu Polska-Kolumbia, ale przede wszystkim będzie okazja, by pomóc Marcelowi Kulosie z Żyrowej, który walczy dzielnie ze skutkami wcześniactwa. To wszystko ju ... » więcej 2018-06-21, godz. 14:44, Patronaty - polecamy Piosenki Anny Jantar zabrzmią w sobotę w Komprachcicach „Wciąż blisko nas” po takim tytułem już po raz ósmy w Komprachcicach odbędzie się Ogólnopolski Festiwal Piosenki Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego. W tym roku w wydarzeniu weźmie udział 21 wykonawców. Zmierzą się w trzech kategoriach. F ... » więcej 2018-06-20, godz. 12:04, Patronaty - polecamy Opolski Jarmark Folkloru w Kluczborku już po raz ósmy Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dolina Stobrawy” zaprasza na VIII Opolski Jarmark Folkloru. W programie m.in. warsztaty z rękodzieła (witraż, rzeźbiarstwo, zdobienie jajek i inne), występy artystyczne, koncerty orkiestr dętych i z ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »