Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-03-11, 17:07 Autor: Agnieszka Lubczańska

Perkusja, fortepian i damski wokal, czyli duet Lili Poopoo na powitanie wiosny w Studiu M - transmisja po 20:00

Perkusja, fortepian i damski wokal, czyli duet Lili Poopoo na powitanie wiosny w Studiu M [fot. archiwum zespołu]
Perkusja, fortepian i damski wokal, czyli duet Lili Poopoo na powitanie wiosny w Studiu M [fot. archiwum zespołu]
Kiedyś grali jako BoW, dziś Lili Poopoo, ale niezmiennie są duetem. Maria Spólna śpiewa, gra na fortepianie, a Tomasz Matusiak na perkusji. Teksty w języku angielskim pisze Maria, muzykę - w stylistyce jazzu, popu, soulu, akustycznego rocka, songwrittingu i ambientu - opracowują razem. Śpiewają o miłości. Jak to prezentuje się na żywo, będzie okazja przekonania się już 21 marca podczas koncertu w Studiu M im. SBB. Początek o godz. 20:00. Bilety już w sprzedaży!
Zespół słuchaczom Radia Opole jest doskonale znany. Audycję „Dobre Granie” odwiedzili m.in. wiosną zeszłego roku, kiedy to zaprezentowali na żywo swoje najnowsze nagranie i opowiedzieli o muzycznej podróży do Stanów Zjednoczonych. Wywiad jest do posłuchania i obejrzenia tu: Dobre Granie.

Duet zadebiutował w 2013 roku występując w dwóch talent show "Die Grosse Chance" Austria oraz "Must be the Music" Polska. Od tamtej pory nieprzerwanie pojawiają się na scenach całego świata, m.in. w Austrii, Niemczech, Szwecji, Łotwy czy Stanów Zjednoczonych.

Na międzynarodowym konkursie dla songwriterów "Michaela Singt VSA" w Wiedniu zdobyli I miejsce, laury zebrali też na Chojnice Blues Festiwal, Muzycznej Jesieni w Grodkowie, Zimowej Giełdzie Piosenki w Opolu i Festiwalu Muzyki Alternatywnej Tarnogranie. Są laureatami Nagrody Publiczności na festiwalu "Wszyscy śpiewamy na rockowo" w Ostrowie Wielkopolskim i Bluesroads Festiwal w Krakowie, gdzie Tomek okazał się najlepszym perkusistą, a Maria osobowością festiwalu. Na światowym finale The Global Battle Of The Bands (ogólnoświatowy konkurs nowych zespołów) w Berlinie uzyskali III miejsce.

Więcej informacji o zespole tu: Lili Poopoo.

Organizatorem koncertu jest Radio Opole.
Garden of Vanity
I Wanna Feel It
The Best

Zobacz także

2019-03-25, godz. 15:11, Patronaty - polecamy Wiolonczela Bartosza Koziaka i orkiestra filharmonii - koncert już w piątek Jeden z najbardziej ulubionych utworów muzyki klasycznej - „Obrazki z wystawy” Modesta Musorgskiego - będzie można usłyszeć w najbliższy piątek (29.03) w Filharmonii Opolskiej. Do tego z koncertem wiolonczelowym wystąpi artysta nagradzany ... » więcej 2019-03-22, godz. 11:34, Patronaty - polecamy Mistrzostwa Województwa Młodzików, Kadetów i Juniorów w tenisie stołowym już w weekend – poznaj szczegóły! Opolski Związek Tenisa Stołowego wraz z Urzędem Gminy Cisek zaprasza na Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Województwa Młodzików, Kadetów i Juniorów. Celem wydarzenia jest wyłonienie Mistrza Województwa w Tenisie Stołowym. » więcej 2019-03-19, godz. 15:05, Patronaty - polecamy Zbliża się I Międzyprzedszkolny Turniej Kółko-Krzyżyk – poznaj szczegóły! Przedszkolaki z Opola zagrają w kółko-krzyżyk. Dzieci nie tylko rozwiną zdolności i umiejętności logicznego myślenia, ale także nabędą odporności emocjonalnej na wygraną i przegraną - Przedszkole Publiczne nr 16 w Opolu zaprasza na I Międ ... » więcej 2019-03-19, godz. 15:01, Patronaty - polecamy Obchody Światowego Dnia Wody w Opolu. Też tam będziemy! W tym roku Światowy Dzień Wody obchodzony jest pod hasłem „Woda dla wszystkich” i jest poświęcony problemom związanym z kryzysem wodnym i brakiem dostępu miliardów ludzi do bezpiecznej wody. Jak co roku w obchody włącza się Spółka Wodocią ... » więcej 2019-03-19, godz. 14:10, Patronaty - polecamy Nowy cykl zajęć dla dzieci w Filharmonii Opolskiej Już 27 marca w Filharmonii Opolskiej rusza nowy program zajęć dla najmłodszych. Stacjonarny cykl 10 spotkań oparty na zasadach międzynarodowego programu umuzykalniającego dedykowanego niemowlętom i dzieciom wraz z ich rodzinami - Pomelody. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »