Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-10-07, 15:10 Autor: Justyna Krzyżanowska

Opolskie Forum Zawodowe już w czwartek – poznaj szczegóły!

Opolskie Forum Zawodowe już w czwartek – poznaj szczegóły! [fot. sxc.hu]
Opolskie Forum Zawodowe już w czwartek – poznaj szczegóły! [fot. sxc.hu]
Zbliża się konferencja ekspercka skierowana do przedstawicieli samorządu terytorialnego, środowisk akademickich, przedsiębiorców oraz instytucji edukacji i rynku pracy.
Wśród celów wydarzenia organizatorzy wymieniają m.in. omówienie stanu i perspektyw kształcenia zawodowego i ustawicznego w województwie opolskim czy sformułowanie rekomendacji w obszarze polityki rynku pracy. Spotkanie przyjmie otwartą formułę polegającą na możliwości włączenia się do dyskusji prowadzonej przez ekspertów.

Podczas Opolskiego Forum Zawodowego prowadzone będą równolegle trzy panele tematyczne: współpraca szkół z otoczeniem społeczno-gospodarczym, kształcenie ustawiczne w regionie – stan i perspektywy, wyzwania dla instytucji rynku pracy. Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest na plakacie poniżej.

Ponadto, w programie jest także część wystawiennicza – prezentacja innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych, które mogą stać się inspiracją dla nowych przedsięwzięć. Swoje stanowiska wystawiennicze zaprezentują: Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji, Park Naukowo-Technologiczny w Opolu, Zespół Szkół w Zdzieszowicach, Zespół Szkół Budowlanych w Opolu, Zespół Szkół Elektrycznych w Opolu, Zespół Szkół w Gorzowie Śląskim, TEB Edukacja oraz szkoły zawodowe z powiatu strzeleckiego.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie organizatora.

Opolskie Forum Zawodowe odbędzie się 10.10.2019 r. (czwartek) w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu, ul. Wrocławska 158. Początek o godz. 10:00.

Na wydarzenie zaprasza Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu wraz z Marszałkiem Województwa Opolskiego.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
Opolskie Forum Zawodowe już w czwartek – poznaj szczegóły! [materiały organizatora]

Zobacz także

2020-09-22, godz. 19:47, Patronaty - polecamy Trwa kampania społeczna „W Betanii jest życie” – poznaj szczegóły! Przez ostatnie lata, tj. nieprzerwanie od 2012 roku, Stowarzyszenie Hospicjum Opolskie włączało się w ogólnopolską akcję „Hospicjum to też życie”. W tym roku, ze względu na zagrożenie epidemiologiczne, ta akcja i wydarzenia… » więcej 2020-09-21, godz. 15:20, Patronaty - polecamy Mała Orkiestra Dni Naszych szykuje nową płytę! „Edukacja przez zabawę, uśmiech i muzykę” - to motto towarzyszy im od 1988 roku. Albumów i koncertów na koncie mają już sporo (ich dyskografia to 16 płyt dla dorosłych i 9 dla dzieci). Mowa o zespole Mała Orkiestra Dni Naszych… » więcej 2020-09-21, godz. 13:24, Patronaty - polecamy Opolska Nagroda Jakości w tym roku wyjątkowa We wtorek (29.09) już po raz 17. wręczona zostanie Opolska Nagroda Jakości - nagroda co roku przyznawana przez Opolską Izbę Gospodarczą. Tegoroczna uroczystość będzie wyjątkowa, bo w całości zostanie poświęcona pracownikom służby… » więcej 2020-09-21, godz. 12:13, Patronaty - polecamy Gratka dla miłośników nordic walking już w sobotę w Prudniku II Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Półmaratonie Górskim Nordic Walking oraz II Rajd Górski Nordic Walking na dystansie 5 km - to sportowe wydarzenia, które szykują się w najbliższą sobotę (26.09) dla miłośników marszu z kijkami… » więcej 2020-09-17, godz. 10:43, Patronaty - polecamy Folk Festiwal w Ozimku już w tę niedzielę! Folk Festiwal czyli Regionalny festiwal dźwięków, smaków i tradycji to wydarzenie organizowane po raz kolejny przez Stowarzyszenie na Rzecz Promocji Talentów “Akces” w Ozimku. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w niedzielę… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***