Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-10-07, 15:10 Autor: Justyna Krzyżanowska

Opolskie Forum Zawodowe już w czwartek – poznaj szczegóły!

Opolskie Forum Zawodowe już w czwartek – poznaj szczegóły! [fot. sxc.hu]
Opolskie Forum Zawodowe już w czwartek – poznaj szczegóły! [fot. sxc.hu]
Zbliża się konferencja ekspercka skierowana do przedstawicieli samorządu terytorialnego, środowisk akademickich, przedsiębiorców oraz instytucji edukacji i rynku pracy.
Wśród celów wydarzenia organizatorzy wymieniają m.in. omówienie stanu i perspektyw kształcenia zawodowego i ustawicznego w województwie opolskim czy sformułowanie rekomendacji w obszarze polityki rynku pracy. Spotkanie przyjmie otwartą formułę polegającą na możliwości włączenia się do dyskusji prowadzonej przez ekspertów.

Podczas Opolskiego Forum Zawodowego prowadzone będą równolegle trzy panele tematyczne: współpraca szkół z otoczeniem społeczno-gospodarczym, kształcenie ustawiczne w regionie – stan i perspektywy, wyzwania dla instytucji rynku pracy. Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest na plakacie poniżej.

Ponadto, w programie jest także część wystawiennicza – prezentacja innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych, które mogą stać się inspiracją dla nowych przedsięwzięć. Swoje stanowiska wystawiennicze zaprezentują: Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji, Park Naukowo-Technologiczny w Opolu, Zespół Szkół w Zdzieszowicach, Zespół Szkół Budowlanych w Opolu, Zespół Szkół Elektrycznych w Opolu, Zespół Szkół w Gorzowie Śląskim, TEB Edukacja oraz szkoły zawodowe z powiatu strzeleckiego.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie organizatora.

Opolskie Forum Zawodowe odbędzie się 10.10.2019 r. (czwartek) w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu, ul. Wrocławska 158. Początek o godz. 10:00.

Na wydarzenie zaprasza Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu wraz z Marszałkiem Województwa Opolskiego.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
Opolskie Forum Zawodowe już w czwartek – poznaj szczegóły! [materiały organizatora]

Zobacz także

2019-10-17, godz. 18:02, Patronaty - polecamy Święto piosenki studenckiej w Krakowie do niedzieli Od soboty (12.10) w Krakowie trwa Studencki Festiwal Piosenki. W tym roku odbywa się jego jubileuszowa, 55. edycja. Koncerty potrwają do niedzieli (20.10). » więcej 2019-10-17, godz. 16:16, Patronaty - polecamy XXIV Seminarium Śląskie od wtorku w Kamieniu Śląskim „Powrót do Europy - 15 lat członkostwa Polski w Unii Europejskiej” to temat przewodni XXIV Seminarium Śląskiego. Wydarzenie rozpocznie się w najbliższy wtorek (22.10) i potrwa do czwartku (24.10) na Zamku w Kamieniu Śląskim. W poszczególn ... » więcej 2019-10-17, godz. 14:13, Patronaty - polecamy II Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej "Bajeczne Melodie" Koncert gwiazdy dziecięcej piosenki - zespołu Siostry WAJS & Stonoga, możliwość zaprezentowania się na scenie przed profesjonalnym jury i atrakcyjne nagrody - to wszystko czeka na tych, którzy zgłosili swój udział w Powiatowym Festiwalu P ... » więcej 2019-10-17, godz. 13:15, Patronaty - polecamy Targi Manufaktur „Wytwórnia” już w niedzielę w CWK Ręcznie wykonane kosmetyki, naturalne produkty, wyroby ekologiczne - będzie w czym wybierać, a to wszystko już w najbliższą niedzielę (20.10) w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w ramach Targów Manufaktur „Wytwórnia”. Targi będą czynne o ... » więcej 2019-10-16, godz. 08:08, Patronaty - polecamy VIII Opolski Festiwal Gór do soboty w NCPP „Góry mogą łączyć również na nizinach” piszą do nas organizatorzy, a patrząc na program tego wydarzenia, można być tego spokojnym. Już po raz ósmy w Opolu odbędzie się Opolski Festiwal Gór. Stolica regionu gościć będzie legendy sportu wsp ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »