Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-05-14, 09:36 Autor: Paula Hołubowicz

Opolski Top 15-lecia, czyli przedsiębiorcy podsumowują rocznicę przystąpienia Polski do Unii Europejskiej

Opolski Top 15-lecia, czyli lista przebojów projektów opolskich firm [materiały pochodzą od organizatora]
Opolski Top 15-lecia, czyli lista przebojów projektów opolskich firm [materiały pochodzą od organizatora]
Jubileusz przystąpienia Polski do UE to czas, kiedy świętujemy, ale też robimy podsumowania. 16 maja (czwartek) w Filharmonii Opolskiej im. J. Elsnera odbędzie się uroczysta gala zatytułowana "Opolski Top 15-lecia, czyli lista przebojów projektów opolskich firm", podczas której uhonorowani zostaną Ci przedsiębiorcy, którzy najlepiej wykorzystali fundusze unijne.
Od 2004 roku Opolszczyzna otrzymała z Unii Europejskiej 22 miliardy złotych. Część z tych pieniędzy została przeznaczona dla przedsiębiorców. W sumie dofinansowano 1114 projektów opolskich firm (tyle umów w tym okresie podpisano). Łączna wartość zrealizowanych z tym dofinansowaniem projektów wynosi już ponad 2,3 miliarda złotych.

W związku z tym Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarczego postanowiło przyznać nagrody tym przedsiębiorcom, którzy przez te 15 lat zrealizowali najciekawsze projekty z wykorzystaniem funduszy unijnych, przestrzegając przy tym ściśle określonych reguł. Nagrody otrzymają również instytucje otoczenia biznesu, które swoja działalnością wspierały opolskich ludzi interesu. Podsumowany zostanie również rozwój gospodarczy województwa przez te minionych 15 lat.

W sumie nominację uzyskało 25 firm, którym wyróżnienia przyznane zostaną w ośmiu kategoriach. Podczas gali wręczona zostanie także dziewiąta nagroda – specjalna - którą w głosowaniu internetowym za najciekawszą unijną realizację przyznają mieszkańcy województwa opolskiego. Podczas wydarzenia wręczone zostaną nagrody w takich kategoriach, jak:
  • Megahit innowacji;
  • Debiut 15-lecia;
  • Turystyczny przebój 15-lecia;
  • Top produkt 15-lecia.
Dodajmy, że Radio Opole objęło nad wydarzeniem patronat medialny.

Zobacz także

2019-05-21, godz. 15:38, Patronaty - polecamy Targi Książki nad Odrą od środy w Kędzierzynie-Koźlu - zobacz, co w programie! Katarzyna Dowbor, Ewa Kassala, Iwona Guzowska, Szymon Hołownia, Marek Szołtysek, Natalia Usenko, Jakub Ćwiek i Krzysztof Skiba - to niektórzy z gości III Targów Książki Nad Odrą, które już w najbliższą środę (29.05) ruszają w Kędzierzynie ... » więcej 2019-05-21, godz. 14:00, Patronaty - polecamy Lego roboty znów staną do walki. IV turniej Opolskiej Ligi Robotów w środę w CWK Trwa V sezon Opolskiej Ligi Robotów. W jego ramach w środę (22.05) w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu rozegrane zostaną zawody. Konkurencje rozpoczną się o godz. 9:30. » więcej 2019-05-21, godz. 13:32, Patronaty - polecamy Zbliża się 37. rocznica powstania ośrodka MONAR w Zbicku – obchody już w sobotę! Stowarzyszenie MONAR Ośrodek Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień w Zbicku w dniach 25-26.05.2019 r. obchodzi 37. rocznicę powstania. Z tej okazji Stowarzyszenie MONAR zaprasza liczne wydarzenia w najbliższą sobotę. » więcej 2019-05-21, godz. 11:47, Patronaty - polecamy Mamy z dziećmi zaprasza w niedzielę JuraPark w Krasiejowie Na wspólne świętowanie Dnia Matki zaprasza w niedzielę (26.05) JuraPark w Krasiejowie. W programie występy solowe podopiecznych Stowarzyszenia na Rzecz Promocji Talentów 'Akces”. W solowych recitalach zaprezentują się najmłodsza i najstar ... » więcej 2019-05-21, godz. 10:09, Patronaty - polecamy Piknik wSPAniałych Mam już w sobotę – jeszcze dziś (21.05) można się bezpłatnie zapisać! Fundacja im. Julki Bonk „Walcz o mnie” zaprasza wszystkie mamy i opiekunki dzieci niepełnosprawnych na piknik wSPAniałych Mam. Organizatorzy zdają sobie sprawę, jak trudna jest opieka nad chorym dzieckiem, którą zazwyczaj w większym wymia ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »