Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-03-27, 18:00 Autor: Agnieszka Lubczańska

Największy w Europie cykl imprez sportowych dla przedszkolaków z finałem w Opolu

Największy w Europie cykl imprez sportowych dla przedszkolaków z finałem w Opolu [fot. https://pixabay.com/pl]
Największy w Europie cykl imprez sportowych dla przedszkolaków z finałem w Opolu [fot. https://pixabay.com/pl]
Przygodę ze sportem dobrze zacząć już w przedszkolu – to misja cyklu imprez Przedszkoliada Tour. Cykl rozpoczął się 13 stycznia w Łodzi, a zakończy w najbliższy czwartek (29.03) w Opolu. Weźmie w nim udział prawie 300 przedszkolaków z 15 przedszkoli Opola i okolic. Przedszkoliada odbędzie się w Hali Sportowej Politechniki Opolskiej przy ul. Prószkowskiej 76. Początek o godz. 10:00.
Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2018 w Opolu to jedno z 60 wydarzeń w ramach największego w Europie cyklu imprez sportowych dla przedszkolaków.

Główne cele przedsięwzięcia to zaszczepienie w przedszkolakach chęci do aktywnego spędzania czasu poprzez sport, ale nie w formie rywalizacji, a zabawy.


To rozrywka ruchowa skupiona na takich dyscyplinach, jak: piłka nożna, koszykówka, siatkówka i piłka ręczna.


Przedszkolaki będą mogły też sięgnąć po kredki, aby w ramach akcji „Pokoloruj sport” rysować wszystko to, co kojarzy im się ze sportem. Całość poprowadzi DJ Bartek.


Więcej informacji tu: Grupa Azoty Przedszkoliada Tour

Największy w Europie cykl imprez sportowych dla przedszkolaków z finałem w Opolu

Zobacz także

2019-03-22, godz. 11:34, Patronaty - polecamy Mistrzostwa Województwa Młodzików, Kadetów i Juniorów w tenisie stołowym już w weekend – poznaj szczegóły! Opolski Związek Tenisa Stołowego wraz z Urzędem Gminy Cisek zaprasza na Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Województwa Młodzików, Kadetów i Juniorów. Celem wydarzenia jest wyłonienie Mistrza Województwa w Tenisie Stołowym. » więcej 2019-03-19, godz. 15:05, Patronaty - polecamy Zbliża się I Międzyprzedszkolny Turniej Kółko-Krzyżyk – poznaj szczegóły! Przedszkolaki z Opola zagrają w kółko-krzyżyk. Dzieci nie tylko rozwiną zdolności i umiejętności logicznego myślenia, ale także nabędą odporności emocjonalnej na wygraną i przegraną - Przedszkole Publiczne nr 16 w Opolu zaprasza na I Międ ... » więcej 2019-03-19, godz. 15:01, Patronaty - polecamy Obchody Światowego Dnia Wody w Opolu. Też tam będziemy! W tym roku Światowy Dzień Wody obchodzony jest pod hasłem „Woda dla wszystkich” i jest poświęcony problemom związanym z kryzysem wodnym i brakiem dostępu miliardów ludzi do bezpiecznej wody. Jak co roku w obchody włącza się Spółka Wodocią ... » więcej 2019-03-19, godz. 14:10, Patronaty - polecamy Nowy cykl zajęć dla dzieci w Filharmonii Opolskiej Już 27 marca w Filharmonii Opolskiej rusza nowy program zajęć dla najmłodszych. Stacjonarny cykl 10 spotkań oparty na zasadach międzynarodowego programu umuzykalniającego dedykowanego niemowlętom i dzieciom wraz z ich rodzinami - Pomelody. » więcej 2019-03-19, godz. 13:21, Patronaty - polecamy Czas na podsumowania i podziękowania – Gala Wojewódzka Szlachetnej Paczki już w sobotę! Stowarzyszenie WIOSNA organizuje podsumowanie XVIII edycji Szlachetnej Paczki w województwie opolskim. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »