Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-08-20, 12:16 Autor: Agnieszka Lubczańska

Najbardziej kolorowa impreza w Krasiejowie nadchodzi!

Zdjęcie z posta użytkownika Eksplozja Kolorów w grupie Eksplozja Kolorów w Krasiejowie
Zdjęcie z posta użytkownika Eksplozja Kolorów w grupie Eksplozja Kolorów w Krasiejowie
Wyrzut kolorów co godzinę, pokaz LedShow, warsztaty tańca, konkursy z nagrodami, atrakcje dla dzieci z animatorami, zabawa z didżejem – to wszystko czeka na tych, którzy w najbliższą sobotę (24.08) zjawią się w Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie. Wstęp jest bezpłatny. Impreza rozpocznie się o 18:00 i potrwa do późnych godzin nocnych.
Eksplozja Kolorów to popularna zabawa polegająca na wyrzucaniu w górę Kolorów Holi, które tworzą barwną chmurę. W Krasiejowie zapewniony będzie dostęp do 11 różnych kolorów. Kolory Holi to barwny, sypki puder, który -jak zapewniają organizatorzy - jest przyjazny środowisku i bezpieczny dla zdrowia, nie powoduje podrażnień ani uczuleń, posiada odpowiednie certyfikaty UE. Poza tym łatwo zmywa się ze skóry i ubrań. Całe wydarzenie odbywa się w atmosferze radości. Wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając kolory w powietrze.

Eksplozja Kolorów w JuraParku w Krasiejowie odbywa się po raz drugi. Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia.

Zobacz także

2019-09-13, godz. 16:09, Patronaty - polecamy Robert Cichy z koncertem w Studiu M im. SBB! Jak to możliwe, że w Studiu M im. SBB nie grał jeszcze koncertu? Gitarzysta, wokalista, kompozytor, producent Robert Cichy 26 września wystąpi w Radiu Opole! Udzielił się na ponad 60 płytach polskich artystów, z czego część pokryła się pl ... » więcej 2019-09-13, godz. 14:16, Patronaty - polecamy „To jeszcze nie koniec…” – CMJW zaprasza na wernisaż plenerowej wystawy W Centralnym Muzeum Jeńców Wojennych wrzesień jest miesiącem wydarzeń wpisujących się w ogólnopolskie obchody 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Przed nami wernisaż plenerowej wystawy czasowej „To jeszcze nie koniec… Żołnierze wrześ ... » więcej 2019-09-13, godz. 09:43, Patronaty - polecamy Opolanie upamiętnią 80. rocznicę napaści wojsk sowieckich na Polskę – poznaj szczegóły! W najbliższy wtorek (17.09) przypada kolejna rocznica agresji wojsk sowieckich na Polskę. Z tej okazji Opolski Urząd Wojewódzki zaprasza wszystkich mieszkańców Opola i Opolszczyzny na uroczystości upamiętniające ofiary tego wydarzenia. » więcej 2019-09-11, godz. 15:09, Patronaty - polecamy Mistrzostwa Polski WKKW Młodzików i Juniorów już w ten weekend – poznaj szczegóły! Przedstawiciele młodzików i juniorów przyjadą na Opolszczyznę, by wziąć udział w zawodach - Stadnina Koni Moszna już po raz drugi zaprasza na Mistrzostwa Polski WKKW Młodzików i Juniorów. Nasz region będzie reprezentować m.in. Amelia Wodz ... » więcej 2019-09-11, godz. 14:04, Patronaty - polecamy Dożynki Gminy Walce już w weekend – poznaj program! Żniwa ukończone, trwa czas dziękowania za plony. W różnych miejscowościach regionu odbywają się dożynki. Tak też będzie w najbliższy weekend m.in. w Brożcu, gdzie odbędą się tegoroczne Dożynki Gminy Walce. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »