Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-08-09, 15:46 Autor: Agnieszka Lubczańska

Muzyka non-stop, czyli Silver Lake Festival w Osowcu - Radio Opole będzie na miejscu w piątek!

Silver Lake Festival [fot. Mariusz Majeran]
Silver Lake Festival [fot. Mariusz Majeran]
Gratka dla fanów muzyki elektronicznej szykuje się od czwartku (16.08) nad Jeziorem Srebrnym w Osowcu. Dobre wibracje, tolerancja i zrozumienie natury - to dewizy Silver Lake Festival. Impreza potrwa do niedzieli (19.08). Odbywa się po raz trzeci.

Radio Opole będzie na miejscu wraz z piątkową audycją "Dobre Granie Ekstra", a więcej o imprezie będzie można usłyszeć we wtorek po 21:00 w audycji "Wieczór w Opolu, wieczór w regionie" Natalii Kryjom w naszym drugim kanale Radio Opole 2 (DAB+).
Po czwartkowej inauguracji o 19:30, w piątek od ok. 17:30 non stop przez 48 godzin do niedzieli będzie można posłuchać na dwóch scenach najlepszych DJ-ów z kraju i zagranicy, m.in. z Czech, Finlandii i Austrii. Udział zapowiedziało w sumie około 45 wykonawców. Występom towarzyszyć będą specjalne efekty świetlne, a także wizualizacje i sztuczny śnieg.

Jedną z gwiazd imprezy będzie WISHI, którego występ rozpocznie się w sobotę o północy, a będzie mu towarzyszył pokaz ognia. To mam być kulminacja imprezy.

Oprócz muzyki na uczestników czekają także warsztaty, m.in.: robienia dredów, masażu i jogi. Zainteresowani didżejingiem winylowym będą mogli zobaczyć mistrzów w akcji, a także samemu sprawdzić się w tej sztuce. Będzie przygotowana także specjalna strefa dla dzieci, a rodzice będą mogli w piątek i sobotę od godz. 14:00 do 22:00 zostawić pociechy pod opieką wolontariuszy.

Na terenie imprezy oraz tuż nad jeziorem dostępne będzie pole namiotowe. W pobliżu do dyspozycji będą także: plac zabaw, boisko do gry w siatkówkę, rowery wodne, zaplecze gastronomiczne.

Przedsprzedaż biletów na imprezę już ruszyła. Więcej informacji tu: Silver Lake Festiwal.

Zobacz także

2018-12-12, godz. 17:35, Patronaty - polecamy Stanisław Karpiel-Bułecka gościem Małej Akademii Piosenki Dźwięki 'spod samiuśkich Tater' zabrzmią w najbliższy poniedziałek (17.12) w Muzeum Polskiej Piosenki. Wszystko za sprawą gości specjalnych Małej Akademii Piosenki - Stanisława Karpiela-Bułecki, wokalisty zespołu Future Folk oraz skrzypka ... » więcej 2018-12-12, godz. 16:42, Patronaty - polecamy Andrzej Stasiuk i dwa finały w MBP Znamy laureatów Ogólnopolskiego Konkursu na Esej. W tym roku tematem przewodnim była twórczość Andrzeja Stasiuka. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w piątek (14.12) w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu. Początek o godz. 11:00. ... » więcej 2018-12-12, godz. 15:10, Patronaty - polecamy Casting Miss i Mister Opolszczyzny 2019 - zgłoszenia przyjmowane są jeszcze tylko do wtorku Jeszcze tylko do 18 grudnia można wysyłać zgłoszenia chęci udziału w konkursie Miss & Mister Opolszczyzny 2019. Finał konkursu odbędzie się w maju, żeby wziąć w nim udział trzeba przejść casting. Casting odbędzie się już 13 stycznia w Opo ... » więcej 2018-12-12, godz. 15:04, Patronaty - polecamy Mikołajkowa Ślizgawka dla dzieci i rodzin zastępczych PCPR jako organizator rodzinnej pieczy zastępczej po raz drugi wspólnie z klubem sportowym PGE Orlik Opole dzięki życzliwości MOSiR Opole organizuje 'Mikołajkową Ślizgawkę' dla dzieci i rodzin zastępczych z powiatu opolskiego. Impreza odb ... » więcej 2018-12-12, godz. 10:26, Patronaty - polecamy Legendarny dyrygent i francuska pianistka wystąpią w Filharmonii Opolskiej » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »