Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-08-09, 15:46 Autor: Agnieszka Lubczańska

Muzyka non-stop, czyli Silver Lake Festival w Osowcu - Radio Opole będzie na miejscu w piątek!

Silver Lake Festival [fot. Mariusz Majeran]
Silver Lake Festival [fot. Mariusz Majeran]
Gratka dla fanów muzyki elektronicznej szykuje się od czwartku (16.08) nad Jeziorem Srebrnym w Osowcu. Dobre wibracje, tolerancja i zrozumienie natury - to dewizy Silver Lake Festival. Impreza potrwa do niedzieli (19.08). Odbywa się po raz trzeci.

Radio Opole będzie na miejscu wraz z piątkową audycją "Dobre Granie Ekstra", a więcej o imprezie będzie można usłyszeć we wtorek po 21:00 w audycji "Wieczór w Opolu, wieczór w regionie" Natalii Kryjom w naszym drugim kanale Radio Opole 2 (DAB+).
Po czwartkowej inauguracji o 19:30, w piątek od ok. 17:30 non stop przez 48 godzin do niedzieli będzie można posłuchać na dwóch scenach najlepszych DJ-ów z kraju i zagranicy, m.in. z Czech, Finlandii i Austrii. Udział zapowiedziało w sumie około 45 wykonawców. Występom towarzyszyć będą specjalne efekty świetlne, a także wizualizacje i sztuczny śnieg.

Jedną z gwiazd imprezy będzie WISHI, którego występ rozpocznie się w sobotę o północy, a będzie mu towarzyszył pokaz ognia. To mam być kulminacja imprezy.

Oprócz muzyki na uczestników czekają także warsztaty, m.in.: robienia dredów, masażu i jogi. Zainteresowani didżejingiem winylowym będą mogli zobaczyć mistrzów w akcji, a także samemu sprawdzić się w tej sztuce. Będzie przygotowana także specjalna strefa dla dzieci, a rodzice będą mogli w piątek i sobotę od godz. 14:00 do 22:00 zostawić pociechy pod opieką wolontariuszy.

Na terenie imprezy oraz tuż nad jeziorem dostępne będzie pole namiotowe. W pobliżu do dyspozycji będą także: plac zabaw, boisko do gry w siatkówkę, rowery wodne, zaplecze gastronomiczne.

Przedsprzedaż biletów na imprezę już ruszyła. Więcej informacji tu: Silver Lake Festiwal.

Zobacz także

2018-10-15, godz. 18:37, Patronaty - polecamy Zmieniać świat? Żaden problem. Przekonaj się, biorąc udział w Akademii Obywatelskiej! Głowa pełna twórczych pomysłów i chęć współpracy z innymi to jedyny warunek wstępu na to spotkanie. Mowa o Akademii Obywatelskiej, która w najbliższą środę (17.10) odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu. Początek o godz. 1 ... » więcej 2018-10-15, godz. 17:18, Patronaty - polecamy „Breaking the walls – strength of the dialog” Doskonalenie umiejętności komunikacyjnych wśród młodych ludzi poprzez wykorzystanie zalet mediacji - to główny cel tygodniowego spotkania pod nazwą „Breaking the walls - strength of the dialog”. Warsztaty rozpoczęły się dziś (15.10) i pot ... » więcej 2018-10-15, godz. 16:09, Patronaty - polecamy „Energetyka w przedsiębiorstwie i nowoczesnym budownictwie” – weź udział w bezpłatnym szkoleniu! Fundacja Oświecony zaprasza do udziału w dwóch bezpłatnych szkoleniach skierowanych do opolskich przedsiębiorców i mieszkańców Opola, poświęconych zrównoważonemu zarządzaniu energią. » więcej 2018-10-15, godz. 15:46, Patronaty - polecamy Seniorze, przyjdź w środę do teatru! Będzie można skorzystać z darmowych konsultacji medycznych, badań diagnostycznych, porad prawnych; przewidziano stoiska ze sprzętem rehabilitacyjnym i zdrową żywnością oraz warsztaty. Nie zabraknie też koncertów. To wszystko szykuje się w ... » więcej 2018-10-15, godz. 15:30, Patronaty - polecamy Literaci znad Wilii, Niemna, Prutu, Olzy, Odry i Wisły przyjadą na Opolszczyznę – znamy program XXIX Najazdu Poetów! Zbliża się Międzynarodowe Forum Literackie - XXIX Najazd Poetów na Zamek Piastów Śląskich w Brzegu. W kręgu kultury - znad Wilii, Niemna, Prutu, Olzy, Odry i Wisły. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »