Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-11-08, 13:03 Autor: Justyna Krzyżanowska

Koncert Wiedeński w Głuchołazach już 11 listopada – poznaj szczegóły!

Koncert Wiedeński w Głuchołazach już 11 listopada – poznaj szczegóły! [fot. Małgorzata Ślusarczyk]
Koncert Wiedeński w Głuchołazach już 11 listopada – poznaj szczegóły! [fot. Małgorzata Ślusarczyk]
Największe przeboje Johanna Straussa, najpiękniejsze arie i duety z operetek wiedeńskich – tego wszystkiego będzie można posłuchać w Głuchołazach już w najbliższą niedzielę.
Podczas Koncertu Wiedeńskiego publiczność usłyszy obdarzonych wspaniałymi głosami solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, soliści polskiej estrady.

Podczas koncertu zabrzmią największe przeboje króla walca – Johanna Straussa, nie zabraknie także arii z najsłynniejszych operetek m.in. : „Zemsta nietoperza”, „Wesoła wdówka”, „Księżniczka czardasza” oraz „Wiedeńska krew”. Ponadto, publiczność usłyszy m.in. „Walc nad pięknym modrym Dunajem”, Arię Barinkaya „Wielka sława to żart” czy duet wszech czasów „Usta milczą dusza śpiewa”.

Koncert Wiedeński w Głuchołazach programowo będzie nawiązywał do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów odbywających się w Wiedniu.

Koncert Wiedeński z udziałem solistów polskich i europejskich oper odbędzie się 11.11.2018 r. (niedziela) w Centrum Kultury w Głuchołazach. Początek o godz. 17:00.

Szczegółowe informacje o sprzedaży biletów można znaleźć tutaj.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
Koncert Wiedeński w Głuchołazach już 11 listopada – poznaj szczegóły! [materiały organizatora]

Zobacz także

2019-01-15, godz. 15:30, Patronaty - polecamy Akademicki Dzień Kultury Gier już w piątek na UO Na Akademicki Dzień Kultury Gier zaprasza Katedra Kulturoznawstwa i Folklorystyki Uniwersytetu Opolskiego. Wydarzenie adresowane jest głównie do młodzieży licealnej, ale przyjść może każdy zainteresowany. Spotkanie rozpocznie się w najbli ... » więcej 2019-01-15, godz. 14:40, Patronaty - polecamy Pokibicuj młodym siatkarzom podczas turnieju w hali „Azoty” Młodzi siatkarze z kraju i zagranicy zmierzą się w najbliższy weekend w Hali Sportowej „Azoty” w ramach Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców Kędzierzyńsko-Kozielski Koziołek 2019. Uroczyste otwarcie zawodów w pią ... » więcej 2019-01-15, godz. 13:14, Patronaty - polecamy Młodzieżowa Orkiestra Dęta Leśnica dziękuje swoim darczyńcom To sztandarowe przedsięwzięcie muzyczne organizowane na początku roku przez Młodzieżową Orkiestrę Dętą Leśnica - Gala Noworoczna. Koncerty są podziękowaniem dla darczyńców orkiestry. W tym roku szykowane są dwa koncerty w kinie „Odrodzeni ... » więcej 2019-01-15, godz. 12:27, Patronaty - polecamy Koncert "W kole kolędujmy" już w niedzielę Już po raz 13. Stowarzyszenie 'Opolszczyzna Śpiewa' zaprasza na koncert „W kole kolędujmy”. Koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę (20.01) w kościele pw. św. Karola Boromeusza na osiedlu Chabry w Opolu. Początek o godz. 16:00. Wstęp ... » więcej 2019-01-14, godz. 15:31, Patronaty - polecamy Niezwykłe spotkanie w Muzeum Polskiej Piosenki, czyli dwie Krystyny w MPP - Przyjeżdżała na festiwale w Opolu wiele lat, zna milion anegdot. Dawno jej tu nie było. Tym bardziej ucieszyłem się na to spotkanie - mówi Jarosław Wasik, dyrektor Muzeum Polskiej Piosenki, zapraszając na spotkanie z Krystyną Gucewicz. ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »