Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-11-08, 13:03 Autor: Justyna Krzyżanowska

Koncert Wiedeński w Głuchołazach już 11 listopada – poznaj szczegóły!

Koncert Wiedeński w Głuchołazach już 11 listopada – poznaj szczegóły! [fot. Małgorzata Ślusarczyk]
Koncert Wiedeński w Głuchołazach już 11 listopada – poznaj szczegóły! [fot. Małgorzata Ślusarczyk]
Największe przeboje Johanna Straussa, najpiękniejsze arie i duety z operetek wiedeńskich – tego wszystkiego będzie można posłuchać w Głuchołazach już w najbliższą niedzielę.
Podczas Koncertu Wiedeńskiego publiczność usłyszy obdarzonych wspaniałymi głosami solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, soliści polskiej estrady.

Podczas koncertu zabrzmią największe przeboje króla walca – Johanna Straussa, nie zabraknie także arii z najsłynniejszych operetek m.in. : „Zemsta nietoperza”, „Wesoła wdówka”, „Księżniczka czardasza” oraz „Wiedeńska krew”. Ponadto, publiczność usłyszy m.in. „Walc nad pięknym modrym Dunajem”, Arię Barinkaya „Wielka sława to żart” czy duet wszech czasów „Usta milczą dusza śpiewa”.

Koncert Wiedeński w Głuchołazach programowo będzie nawiązywał do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów odbywających się w Wiedniu.

Koncert Wiedeński z udziałem solistów polskich i europejskich oper odbędzie się 11.11.2018 r. (niedziela) w Centrum Kultury w Głuchołazach. Początek o godz. 17:00.

Szczegółowe informacje o sprzedaży biletów można znaleźć tutaj.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
Koncert Wiedeński w Głuchołazach już 11 listopada – poznaj szczegóły! [materiały organizatora]

Zobacz także

2018-11-19, godz. 16:46, Patronaty - polecamy Wyjątkowe jubileusze PSP nr 11 w Opolu Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 im. Orląt Lwowskich w Opolu obchodzi w tym roku jubileusz 50-lecia oraz włącza się w świętowanie 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. W środę (21.11), czwartek (22.11) i piątek (23.11) odbędą ... » więcej 2018-11-19, godz. 16:10, Patronaty - polecamy Zbliża się V Opolski Festiwal Tańca – znamy program! Międzynarodowe warsztaty z różnych technik i stylów tanecznych o różnych poziomach zaawansowania przy udziale międzynarodowej klasy instruktorów z kraju i zagranicy, bitwy taneczne w znanych stylach tańca ulicznego, a przede wszystkim kon ... » więcej 2018-11-19, godz. 12:51, Patronaty - polecamy Zbliżają się Jazzduszki – sprawdź, kto wystąpi na scenie NCPP w Opolu! Opolskie Towarzystwo Jazzowe zaprasza na wyjątkowy koncert artystów jazzowych związanych z Opolszczyzną. Będzie to pierwsze muzyczne spotkanie po niedawnej reaktywizacji. » więcej 2018-11-19, godz. 12:19, Patronaty - polecamy Jubileuszowy Maraton Inspiracji 2 dla Jasia Walosa już w środę – dowiedz się więcej! Stowarzyszenie i fundacja Środowe Inspiracje zaprasza na Jubileuszowy Maraton Inspiracji 2 z okazji 150 Środowych Inspiracji dla Opolan. Całe wydarzenie dedykowane jest Jasiowi Walosowi, który urodził się z wrodzoną wada kończyn dolnych - ... » więcej 2018-11-19, godz. 10:31, Patronaty - polecamy Liczy się każda kropla – zbliża się kolejna edycja „Wampiriady” na Politechnice Opolskiej! Samorząd Studencki Politechniki Opolskiej zaprasza do włączenia się w kolejną Akcję Studenckiego Honorowego Krwiodawstwa „Wampiriada”. Oddać krew może każdy - nie tylko studenci, ale także mieszkańcy Opola. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »