Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-10-10, 14:19 Autor: Justyna Krzyżanowska

Koncert „Jan Paweł II – Świadek Nadziei” już w niedzielę!

Papież Jan Paweł II na Górze Św. Anny [fot. Ryszard Łabus]
Papież Jan Paweł II na Górze Św. Anny [fot. Ryszard Łabus]
Prezydent Miasta Opola oraz Biskup Opolski zapraszają na koncert poświęcony 40. rocznicy wyboru kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Ponadto, wydarzenie będzie szansą do zaprezentowania mieszkańcom placu Jana Pawła II po jego rewitalizacji.
Podczas koncertu wystąpią: Natalia Niemen, Marika, Joanna Smajdor oraz Marcin Jajkiewicz z zespołem pod kierownictwem Michała Dziewińskiego. Artyści zaprezentują utwory uwielbieniowe. W trakcie koncertu będzie można oglądać zdjęcia z różnych okresów pontyfikatu papieża Polaka oraz wysłuchać historii z jego życia prezentowanych przez aktora Krzysztofa Jarotę.

Ponadto, o godz. 15:00 organizatorzy zapraszają na grę terenową poświęconą Janowi Pawłowi II (punkty przy Teatrze im. Jana Kochanowskiego i Wydziale Ekonomicznym UO) oraz na wieczorny spektakl Teatru Tańca i Ruchu z Ogniem MANTIKORA.

Koncert „Jan Paweł II – Świadek Nadziei” odbędzie się 14.10.2018 r. (niedziela) na Placu Jana Pawła II w Opolu. Początek o godz. 17:00.

Więcej informacji na stronie organizatora.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
Koncert „Jan Paweł II – Świadek Nadziei” już w niedzielę! [materiały organizatora]

Zobacz także

2018-10-19, godz. 13:50, Patronaty - polecamy Gratka dla miłośników dogów niemieckich w niedzielę na Zamku w Niemodlinie Barokowe stroje, peruki i makijaże z epoki, piętnaście wielkich dogów, cztery konie, scenografia Zamku Książęcego w Niemodlinie, a do tego profesjonalni fotografowie i filmowcy. Tak wyglądała 'Barokowa Sesja Dogowa' na Zamku w Niemodlinie ... » więcej 2018-10-19, godz. 13:01, Patronaty - polecamy Zbliża się VII Festiwal w Klimatach Bluesa i Rocka – poznaj szczegóły! Samorządowy Ośrodek Kultury w Komprachcicach zaprasza na muzyczny akcent z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości. Przed nami VII Festiwal w Klimatach Bluesa i Rocka - festiwal, który nie ma formuły konkursowej. » więcej 2018-10-19, godz. 08:40, Patronaty - polecamy Koncert Kasai w Studiu M im. SBB już dziś - transmisja od 20:05 Po wakacyjnej przerwie ruszamy z koncertami w legendarnym Studiu M im. SBB. Już 19 października w Radiu Opole wystąpi Kasai. Swoim głosem i grą na fortepianie artystka zabierze słuchaczy w poruszającą wyobraźnię muzyczną podróż, prezentuj ... » więcej 2018-10-18, godz. 15:41, Patronaty - polecamy Piosenka turystyczna zabrzmi na Stobrawskim Zielonym Szlaku – poznaj szczegóły! Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Stobrawski Zielony Szlak w Pokoju zaprasza na IX Stobrawski Festiwal Piosenki Turystycznej pt.: „Z piosenką na Stobrawskim Zielonym Szlaku”. » więcej 2018-10-18, godz. 11:02, Patronaty - polecamy 70. urodziny szkoły rolniczej w Bogdańczowicach Jubileusz 70-lecia obchodzi w tym roku Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. ks. dr Jana Dzierżona w Bogdańczowicach. W programie obchodów, które odbędą się w piątek (26.10), jest m.in. msza święta, uroczysta akademia i bal abso ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »