Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2020-02-03, 13:23 Autor: Justyna Krzyżanowska

Julia Mii z koncertem w Studiu M im. SBB Radia Opole – bilety już w sprzedaży!

Julia Mii - Blade niebo [OFFICIAL MUSIC VIDEO] / źródło: Julia Mii, YouTube
Przed nami kolejny w tym roku koncert w legendarnym Studiu M im. SBB Radia Opole. Na scenie wystąpi krakowska wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka Julia Mii.
Tradycyjnie pierwsza godzina wydarzenia będzie transmitowana na antenie Radia Opole, a jeszcze przed występem artystka pojawi się w audycji Dobre Granie Tomasza Wojtyłki.

Muzyka, którą tworzy to chilloutowa mieszanka alternatywy i pop-u z domieszką elektroniki, ambientu, klasycznych, akustycznych brzmień z wyczuwalnym charakterem indie-folku.

Podczas koncertu wraz z wokalistką Julią Miesiączek wystąpią: Witek Niedojadło (gitara akustyczna / gitara elektryczna), Maciek Zwierzyk (gitara elektryczna / gitara basowa) i Mateusz Stawiarski (klawisz / syntezator / elektronika).

W 2018 roku do sieci trafił pierwszy singiel Julii Mii, zatytułowany „Trapped”, który utrzymany jest w klimatach muzyki akustycznej z domieszką subtelnej elektroniki. W listopadzie 2018 roku pojawił się drugi singiel w języku polskim „Blade niebo”, który przez 6 tygodni utrzymywał się na liście przebojów Polskiego Radia Olsztyn. Dodajmy, że w tym roku ukaże się debiutancki album artystki „To ja, księżyc”, na którym znajdzie się dziewięć skomponowanych przez nią utworów. Na krążku nie zabraknie osobistych tekstów i dużej dawki melancholii, czyli tego, co od zawsze gra jej w sercu.

Julia Mii wystąpi w Studiu M im. Radia Opole 27.02.2020 r. (czwartek). Początek koncertu o godz. 20:00.

Bilety w cenie 15 zł można zakupić w sklepie internetowym Radia Opole oraz w siedzibie rozgłośni przy ul. Strzelców Bytomskich 8 w Opolu.

Więcej informacji o Julii Mii i jej twórczości można znaleźć na stronie artystki.

Organizatorem koncertu jest Radio Opole. Partnerem wydarzenia jest Restauracja „Radiowa”.

Julia Mii z koncertem w Studiu M im. SBB Radia Opole – bilety już w sprzedaży!

Zobacz także

2020-02-27, godz. 23:34, Patronaty - polecamy Jubileuszowy TerePaczków rusza w piątek. Radio Opole będzie na miejscu! Połączyła ich pasja do muzyki, przetrwali nie jedną burzę. Przez lata tworzenia tej imprezy zjeżdżali na nią uznani artyści, a publiczność zawsze wracała stąd z mnóstwem miłych wspomnień. Pomysł urodził się 31 lat temu w Bieszczadach. Niepowtarzalny… » więcej 2020-02-27, godz. 09:27, Patronaty - polecamy Uroczystości ku pamięci pomordowanych mieszkańców Huty Pieniackiej na Ukrainie Uroczystości 76. rocznicy mordu dokonanego na mieszkańcach Huty Pieniackiej przez nacjonalistów ukraińskich z SS-Galizien i UPA odbędą się w piątek (28.02) we wsi Babice w gminie Baborów. » więcej 2020-02-25, godz. 19:58, Patronaty - polecamy Wyklęci oczami Polaków z Odessy. Pokaz filmów dokumentalnych w Studiu M im. SBB Dwudziestoosobowa grupa Polonii z Ukrainy będzie od czwartku (27.02) gościć w regionie. W ramach odwiedzin goście z Odessy - na zaproszenie Stowarzyszenia Biało-Czerwone Opole - obejrzą dwa filmy dokumentalne poruszające tematykę polskich… » więcej 2020-02-25, godz. 17:32, Patronaty - polecamy „Mieczysław Fogg. Pieśniarz Polaków" – wystawa w Muzeum Polskiej Piosenki Wystawę pt. „Mieczysław Fogg. Pieśniarz Polaków' można oglądać do 24 maja w Muzeum Polskiej Piosenki. Warto wybrać się na nią w najbliższą sobotę (29.02). Tego dnia szykuje się oprowadzanie kuratorskie. Początek o godz. 11:00. » więcej 2020-02-25, godz. 12:52, Patronaty - polecamy Opolska Łyżwa 2020 już w ten weekend na Toropolu Około 150 młodych zawodników z klubów z całej Polski weźmie udział w Ogólnopolskich Zawodach w Łyżwiarstwie Figurowym „Opolska Łyżwa”. Zawody odbędą się na lodowisku „Toropol” w Opolu już w najbliższy weekend (29.02-01.03). W sobotę łyżwiarkom… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »