Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-10-22, 15:37 Autor: Agnieszka Lubczańska

Jak ułatwić sobie życie związane z rodzinnymi wyjazdami? Dowiedz się na Targach Turystyki Rodzinnej już w ten weekend w CWK!

Jak ułatwić sobie życie związane z rodzinnymi wyjazdami? Dowiedz się na Targach Turystyki Rodzinnej już w weekend w CWK! [fot. materiały organizatora, źródło: https://ottr.pl/aktualnosci/]
Jak ułatwić sobie życie związane z rodzinnymi wyjazdami? Dowiedz się na Targach Turystyki Rodzinnej już w weekend w CWK! [fot. materiały organizatora, źródło: https://ottr.pl/aktualnosci/]
Co zrobić, by pakowanie i wszystko co wiąże się z rodzinnymi przejazdami było szybkie, łatwe i przyjemne? Tego będzie można się dowiedzieć podczas Ogólnopolskich Targów Turystyki Rodzinnej. Wydarzenie już w weekend w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu. Ponad 100 wystawców, 60 atrakcji, 15 kursów, 6 szkoleń, 25 prelekcji, a to wszystko w dwa dni! Zarówno w sobotę (26.10), jak i w niedzielę (27.10) targi będą czynne od godz. 10:00 do 18:00.

Więcej o wydarzeniu w niedzielę (27.10) w porannej rozmowie "# cztery oczy" - gościem Ewy Skrabacz będzie Maria Ciołeszyńska, pomysłodawczyni przedsięwzięcia.
Szczegółowy program wydarzenia tu: Ogólnopolskie Targi turystyki Rodzinnej.

Targi adresowane są do rodziców przyszłych i obecnych, dla rodzin zarówno z małymi, jak i dużymi dziećmi. To propozycja dla wszystkich, dla których wszelkie wyjazdy z dziećmi są problemem i powodem dla stresu, a chcieliby to zmienić. Wydarzenie swoim zakresem obejmie problematykę szeroko pojętej turystyki rodzinnej, od kwestii powrotu z noworodkiem ze szpitala do domu, po wyjazd z nastolatkiem na wakacje za granicę. Ideą jest, by w jednym miejscu zgromadzić cały potencjał wystawców i prelegentów, którzy swoimi produktami i usługami, a także wiedzą i doświadczeniem kompleksowo odpowiedzą na potrzeby rodzin w tym zakresie.

Rodzice będą mieli okazję znaleźć dla dziecka fotelik samochodowy, wózek albo sam samochód rodzinny, poznać i zaopatrzyć się w produkty usprawniające pakowanie i podróżowanie. Praktycy podzielą się doświadczeniem - w programie tematyczne kursy, m.in. z przewijania noworodka, czy pierwszej pomocy dla niemowlaka, albo warsztaty z mocowania fotelika samochodowego.

Wstęp na targi to symboliczne 5 złotych. Dochód z wydarzenia wesprze Fundację SięPomaga, finansując leczenie walczącej o życie Mamy. Pomysłodawczynią oraz główną organizatorką Ogólnopolskich Targów Turystyki Rodzinnej 2019 jest Maria Ciołeszyńska. Radio Opole patronuje medialnie przedsięwzięciu.

Zobacz także

2019-11-19, godz. 17:42, Patronaty - polecamy Wydarzenie sezonu w Filharmonii Opolskiej! Opera z gwiazdorską obsadą Szykuje się okazja, aby usłyszeć w Opolu jedno z największych dzieł operowych - „Aidę” Giuseppe Verdiego. Na scenie Filharmonii Opolskiej wystąpią światowe gwiazdy m.in. Izabela Matuła, Małgorzata Walewska czy węgierski tenor Boldizsár László… » więcej 2019-11-19, godz. 15:42, Patronaty - polecamy Dzień Pluszowego Misia – w Opolu trwa zbiórka maskotek i innych zabawek, poznaj szczegóły! Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia obchodzony jest na całym świecie 25 listopada. Z tej okazji, od sześciu lat w listopadzie, Fundacja Mam Marzenie organizuje zbiórkę nowych pluszowych maskotek, zabawek, gier planszowych, książek oraz materiałów… » więcej 2019-11-19, godz. 15:38, Patronaty - polecamy Kto otrzyma Magnolie Powiatu Opolskiego, dowiemy się w piątek Już w piątek (22.11) poznamy tegorocznych laureatów nagrody starosty opolskiego 'Magnolie Powiatu Opolskiego'. Wyróżnienia zostaną przyznane w siedmiu kategoriach. Nagroda ma na celu wyróżnienie osób i firm, które wyróżniły się aktywnością… » więcej 2019-11-19, godz. 14:49, Patronaty - polecamy Śpiewy narodowe wspólnie nucone już wkrótce w Studiu M im. SBB Radia Opole „Koncert pieśni patriotycznych, czyli śpiewy narodowe wspólnie nucone” - to wydarzenie, które odbędzie się w piątek 29 listopada w Studiu M im. SBB. Wystąpi Jacek Kowalski i zespół Monogramista JK. Wieczór rozpocznie się o godz. 18:00. » więcej 2019-11-19, godz. 13:14, Patronaty - polecamy Rusza Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Opolu – poznaj harmonogram wydarzeń! „Biznes bez barier” - pod takim hasłem odbędzie się tegoroczna edycja święta przedsiębiorczości w Opolu. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »