Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-10-10, 14:23 Autor: Agnieszka Lubczańska, źródło: materiały organizatora

IV Gala Sztuk Walki "Opolscy Wojownicy" już w sobotę w CWK

IV Gala Sztuk Walki "Opolscy Wojownicy" już w sobotę w CWK [fot. https://pixabay.com/pl]
IV Gala Sztuk Walki "Opolscy Wojownicy" już w sobotę w CWK [fot. https://pixabay.com/pl]
Największa gala sportów walki w regionie już w najbliższą sobotę (12.10) w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu. Szykuje się wyjątkowy wieczór ze sztukami walki w Opolu. Zobaczymy 14 konfrontacji z zakresu boksu olimpijskiego i zawodowego, brazylijskiego ju-jitsu oraz MMA, podczas których zaprezentują się młodzi i zdolni zawodnicy z całego kraju.

IV Gala Sztuk Walki Podczas gali swój drugi pojedynek zawodowy w boksie zaliczy opolanin Radosław Chojnowski, który zmierzy się z białoruskim weteranem, poza tym zobaczymy pięściarzy w boksie olimpijskim, a w jednej z głównych walk MMA debiut zawodowy zaliczy prospekt Adam Fidkowski z klubu NEXT LEVEL Opole.


Województwo opolskie zaprezentują między innymi Rafał Pawlak, czy też nieposkromiony opolski JOKER, Dawid Ćwik, który zmierzy się z Tomaszem Orzeł, walczącym w barwach Halny Nowy Sącz. Poza tym kontrowersyjny i charyzmatyczny Sonic Valerianov wróci do zawodowego MMA po ponad rocznej przerwie. Tej nocy między linami klatkoringu zobaczymy także wojowników z Krosna, Bytomia, Lubina, Krakowa, Biłgoraju oraz Nowego Sącza.


Zapowiada się impreza pełna wrażeń. Początek o godz. 19:00. Co prawda bilety na galę zostały już wyprzedane, ale będzie można wszystko obejrzeć poprzez transmisję za pośrednictwem fanpage`a tu: Opolscy Wojownicy - Gala Sztuk Walki.


Radio Opole IV Galę Sztuk Walki "Opolscy Wojownicy". Miasto Wojowników objęło patronatem medialnym.

Zobacz także

2019-10-23, godz. 17:57, Patronaty - polecamy Jakowicz zagra Vivaldiego - wyjątkowy koncert w Nysie Znany polski skrzypek Krzysztof Jakowicz wystąpi w najbliższy wtorek (29.10) w Nyskim Domu Kultury. Artyście będzie towarzyszyć Orkiestra Kameralna Państwowej Szkoły Muzycznej im. Witolda Lutosławskiego w Nysie. Koncert jest charytatywny. ... » więcej 2019-10-23, godz. 15:53, Patronaty - polecamy Gratka dla miłośników koni już w sobotę w "Ostrodze" Na pierwsze w jesiennym sezonie Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Skokach przez Przeszkody zaprasza w najbliższą sobotę (26.10) Ludowy Klub Jeździecki 'Ostroga'. Konkursy rozpoczną się o godz. 9:00. Organizatorzy zapewniają, że spo ... » więcej 2019-10-23, godz. 14:01, Patronaty - polecamy II Festiwal Piosenki Seniorów w Komprachcicach już w sobotę „Czas nas uczy pogody” pod takim hasłem w najbliższą sobotę (26.10) w Komprachcicach odbędzie się II Festiwal Piosenki Seniorów. Do udziału zgłosiło się 23 wykonawców, wśród nich są zespoły wokalne, wokalno-instrumentalne, chóry i duety. ... » więcej 2019-10-23, godz. 12:45, Patronaty - polecamy Modlitwa o sumienie dla świata – koncert dedykowany ludziom psychicznie chorym już w sobotę w Branicach Diecezjalny Instytut Muzyki Kościelnej w Opolu zaprasza w najbliższą sobotę (26.10) na koncert Johannes Brahms - „Requiem niemieckie” - Modlitwa o sumienie dla świata. » więcej 2019-10-22, godz. 16:34, Patronaty - polecamy "Depresja? Zrozumieć i leczyć" - konferencja w Opolu Co czuje osoba, cierpiąca na depresję? Co to znaczy epizod psychotyczny? Jak żyć, pracować i funkcjonować w codziennym życiu z depresją? O tym dyskutować będą uczestnicy spotkania, które odbędzie się w najbliższą sobotę (26.10) w Muzeum U ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »