Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-11-06, 14:47 Autor: Justyna Krzyżanowska

III Turniej Badmintona w Chrząstowicach już w sobotę – trwają zapisy!

III Turniej Badmintona w Chrząstowicach już w sobotę – trwają zapisy! (fot. sxc.hu)
III Turniej Badmintona w Chrząstowicach już w sobotę – trwają zapisy! (fot. sxc.hu)
Stowarzyszenie „Przyszłość Chrząstowic” zaprasza na III Turniej Badmintona w Chrząstowicach. Jak podkreślają organizatorzy, jest to cykliczny turniej dla amatorów badmintona, który po raz pierwszy zostanie zaliczony do rankingu Polskich Amatorów Badmintona.
Wśród celów zawodów organizatorzy wymieniają m.in. popularyzację badmintona i aktywnego trybu życia.

Rywalizacja odbywać się będzie na siedmiu boiskach. W harmonogramie turnieju przewidziano zarówno grę pojedynczą, jak i podwójną. Uczestnicy będą rywalizować w kategoriach uwzględniających wiek, płeć i poziom zaawansowania. Nie zabraknie m.in. kategorii zawodowców, amatorów, jak również tych, którzy po raz pierwszy wezmą udział w zawodach.

Program III Turniej Badmintona w Chrząstowicach:

  • 9:00 – rozpoczęcie turnieju – rozgrywki w różnych kategoriach. Wręczanie nagród na bieżąco, bezpośrednio po zakończeniu rozgrywek w danej kategorii;
  • 13:00 – pamiątkowe zdjęcie wszystkich uczestników turnieju;
  • 13:30 – losowanie nagród wśród uczestników turnieju;
  • 19:00 – zakończenie turnieju.

Zainteresowani mogą zgłaszać chęć udziału w zawodach poprzez formularz zgłoszeniowy do 07.11 (czwartek) włącznie. Wpisowe to 20 zł od gry. Na zwycięzców medale, a wśród wszystkich uczestników turniej zostaną rozlosowane nagrody.

III Turniej Badmintona w Chrząstowicach odbędzie się 09.11.2019 r. (sobota) w hali sportowej przy ul. Polnej 3. Regulamin oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie organizatora.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.

III Turniej Badmintona w Chrząstowicach już w sobotę – trwają zapisy! [materiały organizatora]

Zobacz także

2019-11-22, godz. 16:25, Patronaty - polecamy Gala "Żar Serca" z koncertem Mateusza Ziółki. Ruszają 26. Dni Xaverianum Dni Xaverianum to tydzień chrześcijańskiej kultury studenckiej, w który zaangażowani są liczni studenci opolskiego środowiska akademickiego. Wydarzenie już po raz 26. odbędzie się w Jezuickim Ośrodku Formacji i Kultury „Xaverianum” mieszczącym… » więcej 2019-11-22, godz. 14:44, Patronaty - polecamy Kiedy państwo staje się (nad)opiekuńcze? O tym w poniedziałek podyskutują uczestnicy spotkania w Opolu „Państwo na plus - kiedy państwo staje się (nad)opiekuńcze?” - to temat debaty, która odbędzie się w najbliższy poniedziałek (25.11) w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu przy ul. Minorytów 4. Spotkanie rozpocznie się o godz. 13:30. Wstęp… » więcej 2019-11-22, godz. 14:01, Patronaty - polecamy Daj się zaczarować! Zespól EKHTO z koncertem w Studiu M im. SBB już 5 grudnia Inspiracje czerpią z muzyki lat 80 i współczesnej sceny elektronicznej. Zespół EKHTO w czwartek 5 grudnia wystąpi w Studiu M im. SBB. Koncert rozpocznie się o godz. 20:00. Bilety już w sprzedaży! Tradycyjnie pierwsza godzina wydarzenia będzie… » więcej 2019-11-21, godz. 17:22, Patronaty - polecamy Do Opola zjadą najlepsi pięściarze z całego kraju! Po prawie 50-letniej przerwie Opole znów będzie gospodarzem Mistrzostw Polski Seniorów w Boksie. To jubileuszowy 90. turniej! Losowanie odbędzie się w najbliższą sobotę (23.11), a pierwsze walki eliminacyjne odbędą się w niedzielę (24.11)… » więcej 2019-11-21, godz. 14:42, Patronaty - polecamy Opolski Dzień Aptekarza już w poniedziałek – poznaj szczegóły! Na wydarzenie zaprasza Opolska Okręgowa Izba Aptekarska wraz opolskim oddziałem Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego i Urzędem Miasta Opola. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »