Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-11-06, 14:47 Autor: Justyna Krzyżanowska

III Turniej Badmintona w Chrząstowicach już w sobotę – trwają zapisy!

III Turniej Badmintona w Chrząstowicach już w sobotę – trwają zapisy! (fot. sxc.hu)
III Turniej Badmintona w Chrząstowicach już w sobotę – trwają zapisy! (fot. sxc.hu)
Stowarzyszenie „Przyszłość Chrząstowic” zaprasza na III Turniej Badmintona w Chrząstowicach. Jak podkreślają organizatorzy, jest to cykliczny turniej dla amatorów badmintona, który po raz pierwszy zostanie zaliczony do rankingu Polskich Amatorów Badmintona.
Wśród celów zawodów organizatorzy wymieniają m.in. popularyzację badmintona i aktywnego trybu życia.

Rywalizacja odbywać się będzie na siedmiu boiskach. W harmonogramie turnieju przewidziano zarówno grę pojedynczą, jak i podwójną. Uczestnicy będą rywalizować w kategoriach uwzględniających wiek, płeć i poziom zaawansowania. Nie zabraknie m.in. kategorii zawodowców, amatorów, jak również tych, którzy po raz pierwszy wezmą udział w zawodach.

Program III Turniej Badmintona w Chrząstowicach:

  • 9:00 – rozpoczęcie turnieju – rozgrywki w różnych kategoriach. Wręczanie nagród na bieżąco, bezpośrednio po zakończeniu rozgrywek w danej kategorii;
  • 13:00 – pamiątkowe zdjęcie wszystkich uczestników turnieju;
  • 13:30 – losowanie nagród wśród uczestników turnieju;
  • 19:00 – zakończenie turnieju.

Zainteresowani mogą zgłaszać chęć udziału w zawodach poprzez formularz zgłoszeniowy do 07.11 (czwartek) włącznie. Wpisowe to 20 zł od gry. Na zwycięzców medale, a wśród wszystkich uczestników turniej zostaną rozlosowane nagrody.

III Turniej Badmintona w Chrząstowicach odbędzie się 09.11.2019 r. (sobota) w hali sportowej przy ul. Polnej 3. Regulamin oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie organizatora.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.

III Turniej Badmintona w Chrząstowicach już w sobotę – trwają zapisy! [materiały organizatora]

Zobacz także

2020-11-24, godz. 14:35, Patronaty - polecamy Finał konkursu literackiego "Ze Śląskiem na Ty" przeniesiony na grudzień Łubniański Ośrodek Kultury informuje, że finał XXVII Regionalnego Konkursu Literackiego “Ze Śląskiem na Ty” odbędzie się - nie jak planowano pierwotnie 28 listopada, a 11 grudnia. Wydarzenie będzie transmitowane na kanale YouTube… » więcej 2020-11-24, godz. 13:21, Patronaty - polecamy VIII Festiwal Spektakli Profilaktycznych z konkursem plastycznym - zgłoszenia przyjmowane są do 16 grudnia 'Maski zostawimy na scenie' to tytuł Festiwalu Spektakli Profilaktycznych, który już po raz ósmy odbędzie się w Opolu. Wydarzenie adresowane jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, a także podopiecznych placówek… » więcej 2020-11-23, godz. 15:50, Patronaty - polecamy Debata "Nowe media, czy nowe technologie?" już w czwartek - zobacz transmisję! Świat mediów zmienia się błyskawicznie - nowe kanały komunikacji, nowe technologie, ewolucja mediów społecznościowych i zalew kolejnymi środkami przekazu. Co z tego wynika? Jakie są tego konsekwencje? Nad tym wszystkim zastanowią… » więcej 2020-11-23, godz. 10:00, Patronaty - polecamy Konferencja „AIR TRITIA – czyste powietrze w sercu Europy“ Granice państw nie są barierą dla zanieczyszczonego powietrza i dlatego niezbędne jest opracowanie instrumentów, strategii oraz procedur, mających na celu zmniejszenie zanieczyszczenia w skali międzynarodowej - to główna teza konferencji… » więcej 2020-11-20, godz. 10:03, Patronaty - polecamy "Colloguium Opole" w tym roku on-line - zobacz transmisję! Instytut Śląski od lat 70. ubiegłego wieku organizuje spotkania naukowe z cyklu „Colloquium Opole”. Na przestrzeni ostatnich lat w ramach wydarzenia gościło wiele znanych osobistości życia politycznego i naukowego z Polski, Czech… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***