Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-10-21, 14:15 Autor: Justyna Krzyżanowska

II Festiwal Artystyczny „Tobie Polsko” – finał już w piątek!

II Festiwal Artystyczny „Tobie Polsko” – finał już w piątek! [fot. Barbara Więcek]
II Festiwal Artystyczny „Tobie Polsko” – finał już w piątek! [fot. Barbara Więcek]
Stowarzyszenie na rzecz promocji talentów „Akces” zaprasza na uroczystą galę, podczas której poznamy laureatów II Festiwalu Artystycznego „Tobie Polsko”. Organizatorom festiwalu zależało, aby zaszczepić młodym ludziom w naszym regionie już od najmłodszych lat ducha patriotyzmu. Ponadto, wydarzenie jest jedną z form nauki o ojczyźnie, jej dziedzictwie, kulturze i historii.
Uczestnicy festiwalu nadsyłali swoje prace w dwóch kategoriach: wokalnej i plastycznej. Chodziło o to, aby za pomocą pieśni i obrazów pokazać piękno walecznego kraju i rozbudzić miłość do ojczyzny.

Pieśni i prace konkursowe o charakterze patriotycznym miały nawiązywać do wydarzeń historycznych i polskich tradycji narodowych, przede wszystkim kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

II Festiwal Artystyczny „Tobie Polsko” odbędzie się 25.10.2018 r. (piątek) w Domu Kultury w Ozimku, przy ul. Księdza Kałuży 4. Koncert Finalistów, czyli występ na żywo przed jury i publicznością rozpocznie się o godz. 16:00. Natomiast Gala Laureatów i zaprezentowanie zwycięskich prac odbędzie się o godz. 18:00.

Na wydarzenie zaprasza Stowarzyszenie na rzecz promocji talentów „Akces” we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Opolskiego, Starostwem Opolskim i Gminą Ozimek.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie wydarzenia.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
II Festiwal Artystyczny „Tobie Polsko” – finał już w piątek! [materiały organizatora]

Zobacz także

2019-11-15, godz. 16:11, Patronaty - polecamy „Niemiecki ma znaczenie" - udowodnią uczestnicy spotkania w Opolu „Niemiecki ma znaczenie' - to tytuł konferencji, na która w sobotę 23 listopada zapraszają Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej, Instytut Goethego z Krakowa oraz Niemieckie Towarzystwo Oświatowe. Spotkanie rozpocznie się o godz. 11:00 w sali… » więcej 2019-11-15, godz. 15:44, Patronaty - polecamy XXIII Dni Edukacji Prawniczej od poniedziałku na UO Jak wygląda praca prokuratora, w jaki sposób reklamować produkty, jakie są prawa konsumenta, w jaki sposób zbierane są ślady kryminalistyczne czy też jak powinna przebiegać kontrola pojazdu - tego m.in. będą mogli się dowiedzieć uczestnicy… » więcej 2019-11-15, godz. 14:46, Patronaty - polecamy World Press Photo 2019 w tym roku tylko w Opolu! Już po raz 19 w Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu oglądać będzie można najlepsze fotografie prasowe prezentowane w ramach wystawy World Press Photo. Wystawę będzie można oglądać codziennie od 23 listopada do 15 grudnia w godzinach od 10:00… » więcej 2019-11-14, godz. 12:59, Patronaty - polecamy I Regionalna Konferencja Edukacyjna dla pracowników samorządowych już w środę – poznaj szczegóły! Edukacja ekologiczna w gminach z zakresu gospodarki odpadami komunalnymi, to hasło przewodnie zbliżającej się konferencji skierowanej do przedstawicieli organów administracji samorządowej zajmujących się problematyką gospodarki odpadami. » więcej 2019-11-13, godz. 20:10, Patronaty - polecamy RetroSfera, czyli poznaj komputery i konsole minionej epoki RetroSfera to festiwal komputerów, gier i konsol minionych lat. Na ponad 70 stanowiskach multimedialnych będzie można usiąść i przypomnieć sobie, jakie emocje wzbudzały kiedyś ówczesne wynalazki techniki, dziś - relikty przeszłości… To już… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »