Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-10-04, 15:45 Autor: Agnieszka Lubczańska

I Gala Opolskiego Centrum Onkologii już we wtorek w CWK

I Gala Opolskiego Centrum Onkologii już we wtorek w CWK [https://pixabay.com/pl]
I Gala Opolskiego Centrum Onkologii już we wtorek w CWK [https://pixabay.com/pl]
To wydarzenie skierowane do pacjentów onkologicznych oraz ich rodzin. Mowa o I Gali Opolskiego Centrum Onkologii. Celem przedsięwzięcia jest przełamanie barier, stereotypów i strachu, jakie dzielą osoby chore na raka z ich najbliższymi, przyjaciółmi i rodziną. Wydarzenie odbędzie się w najbliższy wtorek (08.09) w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu. Gala rozpocznie się o godz. 18:00. Wstęp tylko z zaproszeniami! Dodajmy, że październik to miesiąc walki z rakiem piersi.
Gala ma za zadanie zwrócić uwagę, na to jak ważne jest wsparcie najbliższego otoczenia w walce z chorobą, a przede wszystkim wesprzeć i pokazać kobietom, że pomimo ciężkiej, często nierównej walki nadal są piękne, silne i wartościowe.

Galę uświetni swoim występem pochodzący z naszego regionu Kamil Bednarek. Wystąpi także autorka wielu znanych książek dotyczących siły kobiet – Ewa Kassala oraz Kabaret K2. Najważniejszym punktem programu będzie wyjątkowy pokaz mody z udziałem pacjentek onkologicznych. Panie wystąpią w sukniach znanych projektantów.

Więcej informacji w wydarzeniu tu: Opolskie Centrum Onkologii.

Organizatorem wydarzenia jest Opolskie Centrum Onkologii im. prof. Tadeusza Koszarowskiego w Opolu, Radio Opole jest patronem medialnym.

Zobacz także

2019-10-17, godz. 18:02, Patronaty - polecamy Święto piosenki studenckiej w Krakowie do niedzieli Od soboty (12.10) w Krakowie trwa Studencki Festiwal Piosenki. W tym roku odbywa się jego jubileuszowa, 55. edycja. Koncerty potrwają do niedzieli (20.10). » więcej 2019-10-17, godz. 16:16, Patronaty - polecamy XXIV Seminarium Śląskie od wtorku w Kamieniu Śląskim „Powrót do Europy - 15 lat członkostwa Polski w Unii Europejskiej” to temat przewodni XXIV Seminarium Śląskiego. Wydarzenie rozpocznie się w najbliższy wtorek (22.10) i potrwa do czwartku (24.10) na Zamku w Kamieniu Śląskim. W poszczególn ... » więcej 2019-10-17, godz. 14:13, Patronaty - polecamy II Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej "Bajeczne Melodie" Koncert gwiazdy dziecięcej piosenki - zespołu Siostry WAJS & Stonoga, możliwość zaprezentowania się na scenie przed profesjonalnym jury i atrakcyjne nagrody - to wszystko czeka na tych, którzy zgłosili swój udział w Powiatowym Festiwalu P ... » więcej 2019-10-17, godz. 13:15, Patronaty - polecamy Targi Manufaktur „Wytwórnia” już w niedzielę w CWK Ręcznie wykonane kosmetyki, naturalne produkty, wyroby ekologiczne - będzie w czym wybierać, a to wszystko już w najbliższą niedzielę (20.10) w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w ramach Targów Manufaktur „Wytwórnia”. Targi będą czynne o ... » więcej 2019-10-16, godz. 08:08, Patronaty - polecamy VIII Opolski Festiwal Gór do soboty w NCPP „Góry mogą łączyć również na nizinach” piszą do nas organizatorzy, a patrząc na program tego wydarzenia, można być tego spokojnym. Już po raz ósmy w Opolu odbędzie się Opolski Festiwal Gór. Stolica regionu gościć będzie legendy sportu wsp ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »