Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-10-04, 15:45 Autor: Agnieszka Lubczańska

I Gala Opolskiego Centrum Onkologii już we wtorek w CWK

I Gala Opolskiego Centrum Onkologii już we wtorek w CWK [https://pixabay.com/pl]
I Gala Opolskiego Centrum Onkologii już we wtorek w CWK [https://pixabay.com/pl]
To wydarzenie skierowane do pacjentów onkologicznych oraz ich rodzin. Mowa o I Gali Opolskiego Centrum Onkologii. Celem przedsięwzięcia jest przełamanie barier, stereotypów i strachu, jakie dzielą osoby chore na raka z ich najbliższymi, przyjaciółmi i rodziną. Wydarzenie odbędzie się w najbliższy wtorek (08.09) w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu. Gala rozpocznie się o godz. 18:00. Wstęp tylko z zaproszeniami! Dodajmy, że październik to miesiąc walki z rakiem piersi.
Gala ma za zadanie zwrócić uwagę, na to jak ważne jest wsparcie najbliższego otoczenia w walce z chorobą, a przede wszystkim wesprzeć i pokazać kobietom, że pomimo ciężkiej, często nierównej walki nadal są piękne, silne i wartościowe.

Galę uświetni swoim występem pochodzący z naszego regionu Kamil Bednarek. Wystąpi także autorka wielu znanych książek dotyczących siły kobiet – Ewa Kassala oraz Kabaret K2. Najważniejszym punktem programu będzie wyjątkowy pokaz mody z udziałem pacjentek onkologicznych. Panie wystąpią w sukniach znanych projektantów.

Więcej informacji w wydarzeniu tu: Opolskie Centrum Onkologii.

Organizatorem wydarzenia jest Opolskie Centrum Onkologii im. prof. Tadeusza Koszarowskiego w Opolu, Radio Opole jest patronem medialnym.

Zobacz także

2020-09-22, godz. 19:47, Patronaty - polecamy Trwa kampania społeczna „W Betanii jest życie” – poznaj szczegóły! Przez ostatnie lata, tj. nieprzerwanie od 2012 roku, Stowarzyszenie Hospicjum Opolskie włączało się w ogólnopolską akcję „Hospicjum to też życie”. W tym roku, ze względu na zagrożenie epidemiologiczne, ta akcja i wydarzenia… » więcej 2020-09-21, godz. 15:20, Patronaty - polecamy Mała Orkiestra Dni Naszych szykuje nową płytę! „Edukacja przez zabawę, uśmiech i muzykę” - to motto towarzyszy im od 1988 roku. Albumów i koncertów na koncie mają już sporo (ich dyskografia to 16 płyt dla dorosłych i 9 dla dzieci). Mowa o zespole Mała Orkiestra Dni Naszych… » więcej 2020-09-21, godz. 13:24, Patronaty - polecamy Opolska Nagroda Jakości w tym roku wyjątkowa We wtorek (29.09) już po raz 17. wręczona zostanie Opolska Nagroda Jakości - nagroda co roku przyznawana przez Opolską Izbę Gospodarczą. Tegoroczna uroczystość będzie wyjątkowa, bo w całości zostanie poświęcona pracownikom służby… » więcej 2020-09-21, godz. 12:13, Patronaty - polecamy Gratka dla miłośników nordic walking już w sobotę w Prudniku II Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Półmaratonie Górskim Nordic Walking oraz II Rajd Górski Nordic Walking na dystansie 5 km - to sportowe wydarzenia, które szykują się w najbliższą sobotę (26.09) dla miłośników marszu z kijkami… » więcej 2020-09-17, godz. 10:43, Patronaty - polecamy Folk Festiwal w Ozimku już w tę niedzielę! Folk Festiwal czyli Regionalny festiwal dźwięków, smaków i tradycji to wydarzenie organizowane po raz kolejny przez Stowarzyszenie na Rzecz Promocji Talentów “Akces” w Ozimku. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w niedzielę… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***