Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-10-09, 14:10 Autor: Justyna Krzyżanowska

I Festiwal Artystyczny „Tobie Polsko” – finał już w piątek!

Flaga Polski [fot. Barbara Więcek]
Flaga Polski [fot. Barbara Więcek]
Stowarzyszenie na rzecz promocji talentów „Akces” zaprasza na uroczystą galę, podczas której poznamy laureatów I Festiwalu Artystycznego „Tobie Polsko”. Organizatorom festiwalu zależało, aby zaszczepić młodym ludziom już od najmłodszych lat ducha patriotyzmu.
Uczestnicy festiwalu nadsyłali swoje prace w trzech kategoriach: wokalnej, plastycznej i literackiej. Chodziło o to, aby za pomocą pieśni, obrazów czy wierszy pokazać piękno walecznego kraju i rozbudzić miłość do ojczyzny. Ponadto, I Festiwal Artystyczny „Tobie Polsko” jest doskonałą okazją do godnego uczenia 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Gala I Festiwalu Artystycznego „Tobie Polsko” odbędzie się 12.10.2018 r. (piątek) w Domu Kultury w Ozimku. Podczas finału odbędzie się koncert laureatów i zaprezentowanie zwycięskich prac. Początek o godz. 16:00.


Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
I Festiwal Artystyczny „Tobie Polsko” – finał już w piątek! [materiały organizatora]

Zobacz także

2018-10-19, godz. 13:50, Patronaty - polecamy Gratka dla miłośników dogów niemieckich w niedzielę na Zamku w Niemodlinie Barokowe stroje, peruki i makijaże z epoki, piętnaście wielkich dogów, cztery konie, scenografia Zamku Książęcego w Niemodlinie, a do tego profesjonalni fotografowie i filmowcy. Tak wyglądała 'Barokowa Sesja Dogowa' na Zamku w Niemodlinie ... » więcej 2018-10-19, godz. 13:01, Patronaty - polecamy Zbliża się VII Festiwal w Klimatach Bluesa i Rocka – poznaj szczegóły! Samorządowy Ośrodek Kultury w Komprachcicach zaprasza na muzyczny akcent z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości. Przed nami VII Festiwal w Klimatach Bluesa i Rocka - festiwal, który nie ma formuły konkursowej. » więcej 2018-10-19, godz. 08:40, Patronaty - polecamy Koncert Kasai w Studiu M im. SBB już dziś - transmisja od 20:05 Po wakacyjnej przerwie ruszamy z koncertami w legendarnym Studiu M im. SBB. Już 19 października w Radiu Opole wystąpi Kasai. Swoim głosem i grą na fortepianie artystka zabierze słuchaczy w poruszającą wyobraźnię muzyczną podróż, prezentuj ... » więcej 2018-10-18, godz. 15:41, Patronaty - polecamy Piosenka turystyczna zabrzmi na Stobrawskim Zielonym Szlaku – poznaj szczegóły! Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Stobrawski Zielony Szlak w Pokoju zaprasza na IX Stobrawski Festiwal Piosenki Turystycznej pt.: „Z piosenką na Stobrawskim Zielonym Szlaku”. » więcej 2018-10-18, godz. 11:02, Patronaty - polecamy 70. urodziny szkoły rolniczej w Bogdańczowicach Jubileusz 70-lecia obchodzi w tym roku Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. ks. dr Jana Dzierżona w Bogdańczowicach. W programie obchodów, które odbędą się w piątek (26.10), jest m.in. msza święta, uroczysta akademia i bal abso ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »