Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2020-01-20, 15:42 Autor: Justyna Krzyżanowska

Gala Podsumowująca miniony 2019 rok w opolskiej gospodarce już w piątek – poznaj szczegóły!

Gala Podsumowująca rok 2018 [fot. archiwum organizatora]
Gala Podsumowująca rok 2018 [fot. archiwum organizatora]
Gala Podsumowująca rok 2018 [fot. archiwum organizatora]
Gala Podsumowująca rok 2018 [fot. archiwum organizatora]
Gala Podsumowująca rok 2018 [fot. archiwum organizatora]
Gala Podsumowująca rok 2018 [fot. archiwum organizatora]
Gala Podsumowująca rok 2018 [fot. archiwum organizatora]
Gala Podsumowująca rok 2018 [fot. archiwum organizatora]
Przed nami piąta edycja Gali Podsumowującej gospodarcze wsparcie dla firm, które oferuje samorząd województwa opolskiego. Podczas wydarzenia spotkają się przedsiębiorcy i członkowie instytucji otoczenia biznesu z województwa opolskiego.
Wśród celów wydarzenia organizatorzy wymieniają m.in. integrację środowiska gospodarczego w regionie oraz przegląd wydarzeń gospodarczych minionego roku. Ponadto, będzie to także okazja do przekazania najważniejszych planów samorządu województwa opolskiego w obszarze współpracy z biznesem na rok 2020.

W trakcie wydarzenia wyróżnione zostaną szczególnie aktywne firmy rodzinne z naszego regionu, a także wyjątkowo ciekawe i innowacyjne projekty realizowane w ostatnim czasie przez opolskich przedsiębiorców z unijnym dofinansowaniem.

Dodajmy, że w 2019 roku łączna pula pieniędzy wypłaconych przez podlegające samorządowi województwa Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki na unijne dotacje i pożyczki dla firm wyniosła 123,5 mln zł, a w regionie zainwestowało 8 firm, które zadeklarowały utworzenie 1330 miejsc pracy i przewidziały nakłady w wysokości 2 mld zł.

Piąta edycja Gali Podsumowującej odbędzie się 24.01.2020 r. (piątek) w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu przy ul. Wrocławskiej 158.

Na wydarzenie zaprasza Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki. Partnerem strategicznym jest Narodowy Bank Polski Oddział Opolski, a partnerami merytorycznymi Loża Opolska BCC, Opolska Izba Gospodarcza, Izba Gospodarcza Śląsk i Izba Rzemieślnicza.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.

Zobacz także

2020-02-18, godz. 15:34, Patronaty - polecamy Przed nami kolejna edycja Family Cup w Zieleńcu – poznaj szczegóły! Już w najbliższą niedzielę (23.02) zostaną po raz kolejny rozegrane Amatorskie Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie. Tegoroczne zawody Family Cup odbędą się w Zieleńcu, uczestnicy będą rywalizować w kilku… » więcej 2020-02-18, godz. 11:39, Patronaty - polecamy Noworoczne spotkanie dla dzieci i rodzin zastępczych z terenu powiatu opolskiego Dzieci przebywające w rodzinnej pieczy zastępczej oraz ich opiekunowie z powiatu opolskiego spotkają się w Opolskim Teatrze Lalki i Aktora w ramach promocji kultury wysokiej wśród podopiecznych Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Opolu. » więcej 2020-02-17, godz. 14:39, Patronaty - polecamy „Środa z Profilaktyką” w opolskim NFZ – sprawdź, co oddział szykuje w tym tygodniu! Dyrekcja Opolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ zaprasza na kolejną „Środę z Profilaktyką”. Tym razem cały dzień zostanie poświęcony walce z depresją. » więcej 2020-02-17, godz. 14:15, Patronaty - polecamy Sinfonia Iuventus w Opolu! Niezwykły koncert w Filharmonii Sinfonia Iuventus to młoda orkiestra, która powstała zaledwie 10 lat temu, a obecnie koncertuje z najwybitniejszymi dyrygentami i solistami. Patronat objął nad nią maestro Krzysztof Penderecki, a to oznacza zawsze najwyższą jakość wykonań… » więcej 2020-02-17, godz. 14:06, Patronaty - polecamy Gala „Opolska Kobieta Sukcesu 2020” już w sobotę – poznaj szczegóły! Przed nami pierwsza gala rozdania statuetek Opolskim Kobietom Sukcesu. Głównym celem wydarzenia jest uhonorowanie sukcesów kobiet działających na terenie województwa opolskiego. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »