Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-10-15, 16:09 Autor: Justyna Krzyżanowska

„Energetyka w przedsiębiorstwie i nowoczesnym budownictwie” – weź udział w bezpłatnym szkoleniu!

„Energetyka w przedsiębiorstwie i nowoczesnym budownictwie” – weź udział w bezpłatnym szkoleniu! [fot. Maciej Stępień]
„Energetyka w przedsiębiorstwie i nowoczesnym budownictwie” – weź udział w bezpłatnym szkoleniu! [fot. Maciej Stępień]
Fundacja Oświecony zaprasza do udziału w dwóch bezpłatnych szkoleniach skierowanych do opolskich przedsiębiorców i mieszkańców Opola, poświęconych zrównoważonemu zarządzaniu energią.
Należy dodać, że podstawowym celem organizatorów jest oddziaływanie na zmianę postaw lokalnej społeczności, uświadomienie korzyści, jakie płyną z optymalizacji zużycia energii i wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań w przedsiębiorstwach.

Szkolenia z cyklu „Energetyka w przedsiębiorstwie i nowoczesnym budownictwie” odbędą się w dwóch edycjach: 19 i 26.10.2018 r. w godz. 9:00-15:00 w Centrum Biznesu w Opolu przy ul. Wrocławskiej 133.

Udział w szkoleniach jest bezpłatny, jednak trzeba się wcześniej zapisać telefonicznie: +48 532 555 555 lub mailowo: fundacja@oswiecony.org Liczba miejsc jest ograniczona.

Szkolenia realizowane są w ramach projektu „Innowacyjna Energetyka w przedsiębiorstwie” współfinansowanego przez Urząd Miasta Opola.

Szczegółowe informacje dotyczące m.in. tematyki szkolenia dostępne są na stronie wydarzenia.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
„Energetyka w przedsiębiorstwie i nowoczesnym budownictwie” – weź udział w bezpłatnym szkoleniu! [materiały organizatora]

Zobacz także

2019-01-15, godz. 15:30, Patronaty - polecamy Akademicki Dzień Kultury Gier już w piątek na UO Na Akademicki Dzień Kultury Gier zaprasza Katedra Kulturoznawstwa i Folklorystyki Uniwersytetu Opolskiego. Wydarzenie adresowane jest głównie do młodzieży licealnej, ale przyjść może każdy zainteresowany. Spotkanie rozpocznie się w najbli ... » więcej 2019-01-15, godz. 14:40, Patronaty - polecamy Pokibicuj młodym siatkarzom podczas turnieju w hali „Azoty” Młodzi siatkarze z kraju i zagranicy zmierzą się w najbliższy weekend w Hali Sportowej „Azoty” w ramach Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców Kędzierzyńsko-Kozielski Koziołek 2019. Uroczyste otwarcie zawodów w pią ... » więcej 2019-01-15, godz. 13:14, Patronaty - polecamy Młodzieżowa Orkiestra Dęta Leśnica dziękuje swoim darczyńcom To sztandarowe przedsięwzięcie muzyczne organizowane na początku roku przez Młodzieżową Orkiestrę Dętą Leśnica - Gala Noworoczna. Koncerty są podziękowaniem dla darczyńców orkiestry. W tym roku szykowane są dwa koncerty w kinie „Odrodzeni ... » więcej 2019-01-15, godz. 12:27, Patronaty - polecamy Koncert "W kole kolędujmy" już w niedzielę Już po raz 13. Stowarzyszenie 'Opolszczyzna Śpiewa' zaprasza na koncert „W kole kolędujmy”. Koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę (20.01) w kościele pw. św. Karola Boromeusza na osiedlu Chabry w Opolu. Początek o godz. 16:00. Wstęp ... » więcej 2019-01-14, godz. 15:31, Patronaty - polecamy Niezwykłe spotkanie w Muzeum Polskiej Piosenki, czyli dwie Krystyny w MPP - Przyjeżdżała na festiwale w Opolu wiele lat, zna milion anegdot. Dawno jej tu nie było. Tym bardziej ucieszyłem się na to spotkanie - mówi Jarosław Wasik, dyrektor Muzeum Polskiej Piosenki, zapraszając na spotkanie z Krystyną Gucewicz. ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »