Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2020-01-14, 15:23 Autor: Justyna Krzyżanowska

Charytatywny Bal Olimpijski już w sobotę – poznaj szczegóły!

Charytatywny Bal Olimpijski już w sobotę – poznaj szczegóły! [fot. materiały organizatora]
Charytatywny Bal Olimpijski już w sobotę – poznaj szczegóły! [fot. materiały organizatora]
Fundacja im. Julki Bonk „Walcz o mnie” zaprasza na Charytatywny Bal Olimpijski na rzecz podopiecznych fundacji.
Wśród celów wydarzenia organizatorzy wymieniają m.in. integrację, połączenie świata sportu ze światem niepełnosprawnych, a także wspólną zabawę połączoną z aukcją dobroczynną na rzecz podopiecznych fundacji.

Dodajmy, że Fundacja im. Julki Bonk „Walcz o mnie” została powołana, aby nieść pomoc dzieciom niepełnosprawnym, w szczególności poszkodowanym podczas porodów.
W programie balu nie tylko zabawa do białego rana i wyśmienite menu, ale także wspomniana aukcja dobroczynna, pokazy tańca towarzyskiego, występ wokalny, niespodzianki dla gości i wiele innych atrakcji.

Gośćmi honorowymi będą Medaliści Igrzysk Olimpijskich i Mistrzostw Świata, m.in. Bartłomiej Bonk, Zofia Klepacka, Monika Michalik czy Artur Siódmiak.

Charytatywny Bal Olimpijski na rzecz podopiecznych Fundacji im. Julki Bonk „Walcz o mnie” odbędzie się 18.01.2020 r. (sobota) w Centrum Rozrywki Kubatura w Opolu przy ul. Oleskiej 102. Początek o godz. 18:00.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia i biletów-cegiełek (130 zł od osoby lub 250 zł od pary) dostępne są na stronie organizatora.

Patronat honorowy nad wydarzenie sprawuje prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.

Charytatywny Bal Olimpijski już w sobotę – poznaj szczegóły! [materiały organizatora]

Zobacz także

2021-01-12, godz. 15:11, Patronaty - polecamy Spektakl "Kłamstwo" - obejrzyj bez wychodzenia z domu! Odpowiadając na liczne prośby Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu uruchomił platformę TJK ONLINE. Dzięki temu widzowie mogą obejrzeć spektakl z repertuaru teatru, pozostając we własnym domu i doświadczyć, choć części emocji… » więcej 2021-01-11, godz. 16:54, Patronaty - polecamy Spotkanie z Joanną Bator Publicystka, autorka powieści, opowiadań, esejów i prac naukowych - Joanna Bator będzie gościem pierwszego w tym roku spotkania w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu. Ze względu na wciąż trwające obostrzenia epidemiologiczne… » więcej 2021-01-11, godz. 13:05, Patronaty - polecamy Książka "Opolskie zamki i pałace. Piękne, mroczne, tajemnicze" Niestrudzenie od wielu lat dokumentuje książkowo historie zamków i pałaców. Z mroków zapomnienia na światło dzienne wyciąga biografie ludzi, którzy w nich zamieszkiwali, obnażając ich tajemnice. Jest też świadkiem popadania w… » więcej 2021-01-11, godz. 11:31, Patronaty - polecamy WBP zaprasza. Wznowiła działalność wypożyczalnia Wznowiła działalność Wypożyczalnia Główna Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu przy ul. Piastowskiej 18. Wypożyczalnia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 19:00. Nadal zamknięte dla czytelników pozostają:… » więcej 2021-01-11, godz. 10:24, Patronaty - polecamy Gala Noworoczna w filharmonii w tym roku on-line Styczniowe Gale Noworoczne w Filharmonii Opolskiej to koncerty, które od lat gromadziły kilkutysięczną publiczność rozkochaną w melodyjnych ariach operowych oraz rytmach żywiołowych marszów, polek i walców. W tym roku, w związku… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »