Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2020-01-14, 15:23 Autor: Justyna Krzyżanowska

Charytatywny Bal Olimpijski już w sobotę – poznaj szczegóły!

Charytatywny Bal Olimpijski już w sobotę – poznaj szczegóły! [fot. materiały organizatora]
Charytatywny Bal Olimpijski już w sobotę – poznaj szczegóły! [fot. materiały organizatora]
Fundacja im. Julki Bonk „Walcz o mnie” zaprasza na Charytatywny Bal Olimpijski na rzecz podopiecznych fundacji.
Wśród celów wydarzenia organizatorzy wymieniają m.in. integrację, połączenie świata sportu ze światem niepełnosprawnych, a także wspólną zabawę połączoną z aukcją dobroczynną na rzecz podopiecznych fundacji.

Dodajmy, że Fundacja im. Julki Bonk „Walcz o mnie” została powołana, aby nieść pomoc dzieciom niepełnosprawnym, w szczególności poszkodowanym podczas porodów.
W programie balu nie tylko zabawa do białego rana i wyśmienite menu, ale także wspomniana aukcja dobroczynna, pokazy tańca towarzyskiego, występ wokalny, niespodzianki dla gości i wiele innych atrakcji.

Gośćmi honorowymi będą Medaliści Igrzysk Olimpijskich i Mistrzostw Świata, m.in. Bartłomiej Bonk, Zofia Klepacka, Monika Michalik czy Artur Siódmiak.

Charytatywny Bal Olimpijski na rzecz podopiecznych Fundacji im. Julki Bonk „Walcz o mnie” odbędzie się 18.01.2020 r. (sobota) w Centrum Rozrywki Kubatura w Opolu przy ul. Oleskiej 102. Początek o godz. 18:00.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia i biletów-cegiełek (130 zł od osoby lub 250 zł od pary) dostępne są na stronie organizatora.

Patronat honorowy nad wydarzenie sprawuje prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.

Charytatywny Bal Olimpijski już w sobotę – poznaj szczegóły! [materiały organizatora]

Zobacz także

2020-01-20, godz. 10:54, Patronaty - polecamy Wały Jagiellońskie znów na opolskiej scenie – w stolicy regionu zbliża się koncert legendarnego zespołu! Przed nami pierwszy od ponad 30 lat występ Wałów Jagiellońskich w stolicy polskiej piosenki. Podczas koncertu zespół wykona nie tylko swoje największe przeboje, ale także zupełnie nowe utwory. Jak podkreślają organizatorzy, dowcip i refleksja… » więcej 2020-01-17, godz. 14:55, Patronaty - polecamy XVI Opolska Gala Żużla na Lodzie To jedna z najbardziej widowiskowych imprez charytatywnych w regionie - Opolska Gala Żużla na Lodzie. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 25 stycznia na lodowisku „Toropol” przy ul. Barlickiego 13 w Opolu. Początek o godz. 17:00, ale bramy „Toropolu”… » więcej 2020-01-16, godz. 15:32, Patronaty - polecamy „Zaśpiewajmy wszyscy razem” – zbliża się XIV Motocyklowe Kolędowanie w Prudniku Lesie! Już po raz 14. prudniccy motocykliści zrzeszeni w Opolskim Towarzystwie Motocyklowym zapraszają na wspólne kolędowanie przy żłóbku. Spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę (19.01) w klasztorze ojców franciszkanów w Prudniku. » więcej 2020-01-16, godz. 12:42, Patronaty - polecamy Wojciech Poprawa i Przyjaciele zagrają dla PatRysia – poznaj szczegóły! Sezon noworocznych koncertów charytatywnych w pełni. Przed nami kolejna muzyczna uczta, tym razem w Kluczborku. Gwiazdy opery, operetki i musicalu spotkają się na jednej scenie, by zagrać dla chorego chłopca. » więcej 2020-01-14, godz. 15:30, Patronaty - polecamy II Bal Charytatywny Wójta Gminy Łubniany już w sobotę – poznaj szczegóły! Przed nami II Bal Charytatywny w gminie Łubniany. W tym roku organizatorzy chcą wspomóc rehabilitację 4-letniego mieszkańca gminy Karola Stadnika. Chłopiec urodził się z niezwykle rzadką chorobą - zespołem Bealsa. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »