Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-01-08, 14:34 Autor: Barbara Więcek

Bal Sportowca po raz pierwszy w Namysłowie

Zawodnicy LKS Orzeł Namysłów osiągają sukcesy na arenach międzynarodowych [fot. materiały organizatora]
Zawodnicy LKS Orzeł Namysłów osiągają sukcesy na arenach międzynarodowych [fot. materiały organizatora]
I Namysłowski Bal Sportowca odbędzie się w sobotę (12.01) w Restauracji Stylowa w Namysłowie. Głównym celem wydarzenia jest wyróżnienie zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe zarówno na arenach krajowych jak i międzynarodowych. Początek imprezy o godz. 18:30.

Ideą projektu jest promocja sportu oraz szeroko rozumianej aktywności fizycznej społeczeństwa na terenie Namysłowa. Dyscypliny wiodące w tym rejonie Opolszczyzny to m.in.: zapasy, lekkoatletyka, piłka nożna, siatkówka, triathlon i biegi przeszkodowe.

Wydarzenie skierowane jest do sportowców, sympatyków, mecenasów sportu. Galę poprowadzi dziennikarz sportowy Donat Przybylski. Wejście jest odpłatne po okazaniu zaproszenia. Informacje dotyczące zakupu biletów można uzyskać w siedzibie LKS „Orzeł” Namysłów przy ul. Kolejowej 1.

Transmisję z wydarzenia będzie można śledzić na profilu facebook'owym klubu LKS „Orzeł” Namysłów.

Głównym organizatorem i pomysłodawcą balu jest LKS „Orzeł” Namysłów, a Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.Plakat

Zobacz także

2019-01-15, godz. 15:30, Patronaty - polecamy Akademicki Dzień Kultury Gier już w piątek na UO Na Akademicki Dzień Kultury Gier zaprasza Katedra Kulturoznawstwa i Folklorystyki Uniwersytetu Opolskiego. Wydarzenie adresowane jest głównie do młodzieży licealnej, ale przyjść może każdy zainteresowany. Spotkanie rozpocznie się w najbli ... » więcej 2019-01-15, godz. 14:40, Patronaty - polecamy Pokibicuj młodym siatkarzom podczas turnieju w hali „Azoty” Młodzi siatkarze z kraju i zagranicy zmierzą się w najbliższy weekend w Hali Sportowej „Azoty” w ramach Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców Kędzierzyńsko-Kozielski Koziołek 2019. Uroczyste otwarcie zawodów w pią ... » więcej 2019-01-15, godz. 13:14, Patronaty - polecamy Młodzieżowa Orkiestra Dęta Leśnica dziękuje swoim darczyńcom To sztandarowe przedsięwzięcie muzyczne organizowane na początku roku przez Młodzieżową Orkiestrę Dętą Leśnica - Gala Noworoczna. Koncerty są podziękowaniem dla darczyńców orkiestry. W tym roku szykowane są dwa koncerty w kinie „Odrodzeni ... » więcej 2019-01-15, godz. 12:27, Patronaty - polecamy Koncert "W kole kolędujmy" już w niedzielę Już po raz 13. Stowarzyszenie 'Opolszczyzna Śpiewa' zaprasza na koncert „W kole kolędujmy”. Koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę (20.01) w kościele pw. św. Karola Boromeusza na osiedlu Chabry w Opolu. Początek o godz. 16:00. Wstęp ... » więcej 2019-01-14, godz. 15:31, Patronaty - polecamy Niezwykłe spotkanie w Muzeum Polskiej Piosenki, czyli dwie Krystyny w MPP - Przyjeżdżała na festiwale w Opolu wiele lat, zna milion anegdot. Dawno jej tu nie było. Tym bardziej ucieszyłem się na to spotkanie - mówi Jarosław Wasik, dyrektor Muzeum Polskiej Piosenki, zapraszając na spotkanie z Krystyną Gucewicz. ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »