Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-01-08, 14:34 Autor: Barbara Więcek

Bal Sportowca po raz pierwszy w Namysłowie

Zawodnicy LKS Orzeł Namysłów osiągają sukcesy na arenach międzynarodowych [fot. materiały organizatora]
Zawodnicy LKS Orzeł Namysłów osiągają sukcesy na arenach międzynarodowych [fot. materiały organizatora]
I Namysłowski Bal Sportowca odbędzie się w sobotę (12.01) w Restauracji Stylowa w Namysłowie. Głównym celem wydarzenia jest wyróżnienie zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe zarówno na arenach krajowych jak i międzynarodowych. Początek imprezy o godz. 18:30.

Ideą projektu jest promocja sportu oraz szeroko rozumianej aktywności fizycznej społeczeństwa na terenie Namysłowa. Dyscypliny wiodące w tym rejonie Opolszczyzny to m.in.: zapasy, lekkoatletyka, piłka nożna, siatkówka, triathlon i biegi przeszkodowe.

Wydarzenie skierowane jest do sportowców, sympatyków, mecenasów sportu. Galę poprowadzi dziennikarz sportowy Donat Przybylski. Wejście jest odpłatne po okazaniu zaproszenia. Informacje dotyczące zakupu biletów można uzyskać w siedzibie LKS „Orzeł” Namysłów przy ul. Kolejowej 1.

Transmisję z wydarzenia będzie można śledzić na profilu facebook'owym klubu LKS „Orzeł” Namysłów.

Głównym organizatorem i pomysłodawcą balu jest LKS „Orzeł” Namysłów, a Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.Plakat

Zobacz także

2019-12-05, godz. 13:38, Patronaty - polecamy Sławięcickie Spotkanie Adwentowe już w niedzielę To już tradycja. Wydarzenie odbędzie się po raz siedemnasty w auli Zespołu Szkół nr 3 im. Mikołaja Reja w Kędzierzynie-Koźlu. Co roku Sławięcickie Spotkania Adwentowe mają cel charytatywny, w tym roku dochód z imprezy będzie przeznaczony na… » więcej 2019-12-05, godz. 13:14, Patronaty - polecamy Tomasz Kunecki gościem Dni Osób Niepełnosprawnych w PSP nr 26 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 26 w Opolu organizuje dziś (05.12) Dzień Osób Niepełnosprawnych. Wydarzenie uświetni spotkanie z Tomaszem Kuneckim, którego największą pasją jest motoryzacja. Mimo poruszania się na wózku, startuje w wielu rajdach… » więcej 2019-12-04, godz. 15:33, Patronaty - polecamy „Święty Mikołaj w skansenie” już w sobotę – poznaj szczegóły i przyjdź! Muzeum Wsi Opolskiej zaprasza dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami do udziału w mikołajkowych warsztatach rodzinnych. W najbliższą sobotę (07.12) poczciwy brodaty starzec ubrany w długi płaszcz, ornat oraz biskupią czapkę, odwiedzi dzieci… » więcej 2019-12-04, godz. 13:21, Patronaty - polecamy Konkurs wiedzy o Policji z okazji 100. rocznicy powołania Policji Państwowej już w czwartek – poznaj szczegóły! 90 uczniów z 45 szkół ponadpodstawowych województwa opolskiego zmierzy się jutro (05.12) w teście wiedzy o policji. Uczestnicy w czasie 40 minut będą musieli odpowiedzieć na 40 pytań dotyczących pracy policji - zarówno w ujęciu historycznym… » więcej 2019-12-03, godz. 17:05, Patronaty - polecamy Filharmonia zaprasza na symfoniczną ucztę już w piątek Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Opolskiej pod dyrekcją Marka Wroniszewskiego już w najbliższy piątek (06.12) wystąpi w opolskiej filharmonii w ramach koncertu „Ich dwóch i ona jedna”. Tytuł nawiązuje do programu, na który złożą się kompozycje… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »