Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-06-12, 13:14 Autor: Justyna Krzyżanowska

„BajkaRun 2019” już w poniedziałek – wciąż można się zgłaszać!

„BajkaRun 2019” już w poniedziałek – wciąż można się zgłaszać! [fot. Daria Placek]
„BajkaRun 2019” już w poniedziałek – wciąż można się zgłaszać! [fot. Daria Placek]
„BajkaRun 2019” już w poniedziałek – wciąż można się zgłaszać! [fot. Aneta Skomorowska-Kobza]
„BajkaRun 2019” już w poniedziałek – wciąż można się zgłaszać! [fot. Aneta Skomorowska-Kobza]
„BajkaRun 2019” już w poniedziałek – wciąż można się zgłaszać! [fot. Katarzyna Doros]
„BajkaRun 2019” już w poniedziałek – wciąż można się zgłaszać! [fot. Katarzyna Doros]
Już po raz drugi, Przedszkole Niepubliczne „Bajka” w Opolu zaprasza na imprezę sportową „BajkaRun” dla opolskich przedszkolaków.
Wśród celów wydarzenia organizatorzy wymieniają m.in. integrację dzieci z różnych przedszkoli, rozwijanie u dzieci aktywności ruchowej i sportowej, rozwijanie zachowań prospołecznych, uwrażliwienie dzieci na potrzeby innych.

W programie m.in. bieg po wyznaczonej trasie, pokazy JUDO MIZUKA, pokazy karate tradycyjnego, taneczna rozgrzewka, trening boks Park Nadodrzański erski z wykwalifikowanymi trenerami oraz inne atrakcje sportowe.

Imprezie towarzyszyć będzie akcja charytatywna na rzecz Fundacji im. Julii Bonk „Walcz o mnie”.

„BajkaRun 2019” odbędzie się 17.06.2019 r. (poniedziałek) w Parku Nadodrzańskim w Opolu. Początek o godz. 10:00. Wstęp na wydarzenie jest wolny, obowiązują jednak zapisy: przedszkole@bajka-opole.pl

Zarówno dla zwycięzców, jak i uczestników przewidziane są nagrody.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie organizatora.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.

Zobacz także

2019-06-19, godz. 15:47, Patronaty - polecamy Premiera słuchowiska „Zbiesione – dziadowski poemat ślężański o strasznych wiedźmach, czarach i opętaniach” już w sobotę w Radiu Opole! „Zbiesione…” - to dziadowski poemat ślężański o strasznych wiedźmach, czarach i opętaniach. Dzieło składa się z dwóch części i napisany jest trzynastozgłoskowcem. » więcej 2019-06-19, godz. 15:13, Patronaty - polecamy Czas na warsztaty wokalne Uwolnij Głos 2019 – zgłoszenia tylko do niedzieli! Przed nami kolejna, ósma już, edycja Ogólnopolskich Warsztatów Wokalnych Uwolnij Głos. W tym roku zajęcia poprowadzą Marika, czyli Marta Kosakowska oraz duet folkowy Zakuka, który tworzą wokalistka Żaneta Plotnik i gitarzysta Jakub Mitora ... » więcej 2019-06-19, godz. 12:38, Patronaty - polecamy Startuje Darmowa Wakacyjna Szkółka Tenisowa – poznaj szczegóły i zapisz swoje dziecko! Centrum Tenisowe OpolTenis zaprasza wszystkie dzieci w wieku 5-18 lat do udziału w zajęciach szkółki tenisowej przez cały okres wakacyjny. » więcej 2019-06-19, godz. 11:23, Patronaty - polecamy Zabytkowe samochody, motocykle i nie tylko – wystawa RPM Zagłoba już w sobotę! Już po raz piąty odbędzie się Wystawa Pojazdów Zabytkowych RPM Zagłoba. W programie nie tylko wystawa, ale także rajd sprawnościowy na trasie 70 km. » więcej 2019-06-18, godz. 15:05, Patronaty - polecamy Opolski Festiwal Skoków już w ten weekend Opolem ponownie rządzić będą skoki wzwyż. Już po raz 14. w mieście odbędzie się Opolski Festiwal Skoków. Na Stadionie Lekkoatletycznym im. Opolskich Olimpijczyków zaprezentują się najlepsi lekkoatleci w całej Europie, którzy z pewnością d ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »