Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-06-12, 13:14 Autor: Justyna Krzyżanowska

„BajkaRun 2019” już w poniedziałek – wciąż można się zgłaszać!

„BajkaRun 2019” już w poniedziałek – wciąż można się zgłaszać! [fot. Daria Placek]
„BajkaRun 2019” już w poniedziałek – wciąż można się zgłaszać! [fot. Daria Placek]
„BajkaRun 2019” już w poniedziałek – wciąż można się zgłaszać! [fot. Aneta Skomorowska-Kobza]
„BajkaRun 2019” już w poniedziałek – wciąż można się zgłaszać! [fot. Aneta Skomorowska-Kobza]
„BajkaRun 2019” już w poniedziałek – wciąż można się zgłaszać! [fot. Katarzyna Doros]
„BajkaRun 2019” już w poniedziałek – wciąż można się zgłaszać! [fot. Katarzyna Doros]
Już po raz drugi, Przedszkole Niepubliczne „Bajka” w Opolu zaprasza na imprezę sportową „BajkaRun” dla opolskich przedszkolaków.
Wśród celów wydarzenia organizatorzy wymieniają m.in. integrację dzieci z różnych przedszkoli, rozwijanie u dzieci aktywności ruchowej i sportowej, rozwijanie zachowań prospołecznych, uwrażliwienie dzieci na potrzeby innych.

W programie m.in. bieg po wyznaczonej trasie, pokazy JUDO MIZUKA, pokazy karate tradycyjnego, taneczna rozgrzewka, trening boks Park Nadodrzański erski z wykwalifikowanymi trenerami oraz inne atrakcje sportowe.

Imprezie towarzyszyć będzie akcja charytatywna na rzecz Fundacji im. Julii Bonk „Walcz o mnie”.

„BajkaRun 2019” odbędzie się 17.06.2019 r. (poniedziałek) w Parku Nadodrzańskim w Opolu. Początek o godz. 10:00. Wstęp na wydarzenie jest wolny, obowiązują jednak zapisy: przedszkole@bajka-opole.pl

Zarówno dla zwycięzców, jak i uczestników przewidziane są nagrody.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie organizatora.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.

Zobacz także

2020-03-25, godz. 13:39, Patronaty - polecamy Tysiąc zdigitalizowanych obiektów z ponad 20 opolskich muzeów już wkrótce w mobilnej aplikacji Trwają prace nad przygotowaniem mobilnej aplikacji popularyzującej dziedzictwo kulturowe z zasobów ponad 20 muzeów województwa opolskiego. Aplikacja będzie bezpłatna dla użytkowników. Powstanie jako efekt projektu 'O!polskie muzea - aplikacja… » więcej 2020-03-25, godz. 11:51, Patronaty - polecamy „Nie zwracaj biletu! Wymień go na bilet otwarty” Kupiliście bilety, a spektakle odwołane? Co zrobić, by nie przepadły? Jeszcze tylko do piątku (27.03) można uzyskać zwrot kosztów za niewykorzystane bilety na marcowe przedstawienia Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu, ale jest też inna… » więcej 2020-03-16, godz. 15:24, Patronaty - polecamy Teatr im. Jana Kochanowskiego poleca obejrzenie spektaklu „Ślub” w domowym zaciszu Wszystkie marcowe przedstawienia w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu zostały odwołane, ale dla tęskniących za teatrem, mamy dobrą informację: obsypany deszczem nagród „Ślub” Witolda Gombrowicza w reż. Anny Augustynowicz jest do obejrzenia… » więcej 2020-03-16, godz. 12:47, Patronaty - polecamy WBP w Opolu zachęca do korzystania z bazy e-książek Choć w związku z sytuacją sanitarno-epidemiologiczną w kraju wszystkie imprezy (spotkania, koncerty, szkolenia, konwersacje i inne) zaplanowane przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Opolu, a także jej oddziały - zostały odwołane, biblioteka… » więcej 2020-03-11, godz. 09:33, Patronaty - polecamy Pięć dni smakowitego świętowania, czyli II Festiwal Smaku na Opolszczyźnie! Festiwal Smaku to największe wydarzenie kulinarne w Polsce, podczas którego restauracje oraz kawiarnie proponują mieszkańcom specjalnie przygotowane na tę okazję wyjątkowe dania w festiwalowych cenach. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »