Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-08-02, 13:47 Autor: Justyna Krzyżanowska

Ania Dąbrowska wystąpi w Opolu 18 sierpnia – poznaj szczegóły!

Ania Dąbrowska [fot. Justyna Krzyżanowska]
Ania Dąbrowska [fot. Justyna Krzyżanowska]
Ania Dąbrowska [fot. Justyna Krzyżanowska]
Ania Dąbrowska [fot. Justyna Krzyżanowska]
Good Taste Production zaprasza na koncert Ani Dąbrowskiej „The Best Of”. Podczas wieczoru w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki w Opolu zabrzmią największe przeboje artystki.
Ania Dąbrowska to artystka, która nigdy nie goniła na siłę za trendami i przebojami, konsekwentnie idąc własną drogą. Wiele razy potrafiła wymyślić swoją muzykę na nowo, często podejmując odważne decyzje. Każdy z jej sześciu dotychczasowych albumów studyjnych pokrył się platyną, co tylko potwierdza uznanie jej talentu przez wymagających słuchaczy. „The Best Of” to kolejny album Ani Dąbrowskiej. Na płytę trafiło 15 największych przebojów artystki, które ukazują pełen przekrój i ewolucję jej muzycznego stylu.

Ania Dąbrowska wystąpi w Opolu 18.08.2018 r. (sobota) w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki. Początek koncertu o godz. 20:00. Szczegółowe informacje dotyczące koncertu i zakupu biletów dostępne są na stronie organizatora.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
Ania Dąbrowska wystąpi w Opolu 18 sierpnia – poznaj szczegóły! [materiały organizatora]

Zobacz także

2018-10-15, godz. 18:37, Patronaty - polecamy Zmieniać świat? Żaden problem. Przekonaj się, biorąc udział w Akademii Obywatelskiej! Głowa pełna twórczych pomysłów i chęć współpracy z innymi to jedyny warunek wstępu na to spotkanie. Mowa o Akademii Obywatelskiej, która w najbliższą środę (17.10) odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu. Początek o godz. 1 ... » więcej 2018-10-15, godz. 17:18, Patronaty - polecamy „Breaking the walls – strength of the dialog” Doskonalenie umiejętności komunikacyjnych wśród młodych ludzi poprzez wykorzystanie zalet mediacji - to główny cel tygodniowego spotkania pod nazwą „Breaking the walls - strength of the dialog”. Warsztaty rozpoczęły się dziś (15.10) i pot ... » więcej 2018-10-15, godz. 16:09, Patronaty - polecamy „Energetyka w przedsiębiorstwie i nowoczesnym budownictwie” – weź udział w bezpłatnym szkoleniu! Fundacja Oświecony zaprasza do udziału w dwóch bezpłatnych szkoleniach skierowanych do opolskich przedsiębiorców i mieszkańców Opola, poświęconych zrównoważonemu zarządzaniu energią. » więcej 2018-10-15, godz. 15:46, Patronaty - polecamy Seniorze, przyjdź w środę do teatru! Będzie można skorzystać z darmowych konsultacji medycznych, badań diagnostycznych, porad prawnych; przewidziano stoiska ze sprzętem rehabilitacyjnym i zdrową żywnością oraz warsztaty. Nie zabraknie też koncertów. To wszystko szykuje się w ... » więcej 2018-10-15, godz. 15:30, Patronaty - polecamy Literaci znad Wilii, Niemna, Prutu, Olzy, Odry i Wisły przyjadą na Opolszczyznę – znamy program XXIX Najazdu Poetów! Zbliża się Międzynarodowe Forum Literackie - XXIX Najazd Poetów na Zamek Piastów Śląskich w Brzegu. W kręgu kultury - znad Wilii, Niemna, Prutu, Olzy, Odry i Wisły. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »