Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-08-02, 13:47 Autor: Justyna Krzyżanowska

Ania Dąbrowska wystąpi w Opolu 18 sierpnia – poznaj szczegóły!

Ania Dąbrowska [fot. Justyna Krzyżanowska]
Ania Dąbrowska [fot. Justyna Krzyżanowska]
Ania Dąbrowska [fot. Justyna Krzyżanowska]
Ania Dąbrowska [fot. Justyna Krzyżanowska]
Good Taste Production zaprasza na koncert Ani Dąbrowskiej „The Best Of”. Podczas wieczoru w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki w Opolu zabrzmią największe przeboje artystki.
Ania Dąbrowska to artystka, która nigdy nie goniła na siłę za trendami i przebojami, konsekwentnie idąc własną drogą. Wiele razy potrafiła wymyślić swoją muzykę na nowo, często podejmując odważne decyzje. Każdy z jej sześciu dotychczasowych albumów studyjnych pokrył się platyną, co tylko potwierdza uznanie jej talentu przez wymagających słuchaczy. „The Best Of” to kolejny album Ani Dąbrowskiej. Na płytę trafiło 15 największych przebojów artystki, które ukazują pełen przekrój i ewolucję jej muzycznego stylu.

Ania Dąbrowska wystąpi w Opolu 18.08.2018 r. (sobota) w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki. Początek koncertu o godz. 20:00. Szczegółowe informacje dotyczące koncertu i zakupu biletów dostępne są na stronie organizatora.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
Ania Dąbrowska wystąpi w Opolu 18 sierpnia – poznaj szczegóły! [materiały organizatora]

Zobacz także

2018-12-12, godz. 17:35, Patronaty - polecamy Stanisław Karpiel-Bułecka gościem Małej Akademii Piosenki Dźwięki 'spod samiuśkich Tater' zabrzmią w najbliższy poniedziałek (17.12) w Muzeum Polskiej Piosenki. Wszystko za sprawą gości specjalnych Małej Akademii Piosenki - Stanisława Karpiela-Bułecki, wokalisty zespołu Future Folk oraz skrzypka ... » więcej 2018-12-12, godz. 16:42, Patronaty - polecamy Andrzej Stasiuk i dwa finały w MBP Znamy laureatów Ogólnopolskiego Konkursu na Esej. W tym roku tematem przewodnim była twórczość Andrzeja Stasiuka. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w piątek (14.12) w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu. Początek o godz. 11:00. ... » więcej 2018-12-12, godz. 15:10, Patronaty - polecamy Casting Miss i Mister Opolszczyzny 2019 - zgłoszenia przyjmowane są jeszcze tylko do wtorku Jeszcze tylko do 18 grudnia można wysyłać zgłoszenia chęci udziału w konkursie Miss & Mister Opolszczyzny 2019. Finał konkursu odbędzie się w maju, żeby wziąć w nim udział trzeba przejść casting. Casting odbędzie się już 13 stycznia w Opo ... » więcej 2018-12-12, godz. 15:04, Patronaty - polecamy Mikołajkowa Ślizgawka dla dzieci i rodzin zastępczych PCPR jako organizator rodzinnej pieczy zastępczej po raz drugi wspólnie z klubem sportowym PGE Orlik Opole dzięki życzliwości MOSiR Opole organizuje 'Mikołajkową Ślizgawkę' dla dzieci i rodzin zastępczych z powiatu opolskiego. Impreza odb ... » więcej 2018-12-12, godz. 10:26, Patronaty - polecamy Legendarny dyrygent i francuska pianistka wystąpią w Filharmonii Opolskiej » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »