Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2020-09-30, 16:45 Autor: Agnieszka Lubczańska

10. Opolski Festiwal Fotografii pełen ciekawych wydarzeń - zobacz, co w programie!

10. Opolski Festiwal Fotografii pełen ciekawych wydarzeń - zobacz, co w programie! [fot. https://pixabay.com/pl]
10. Opolski Festiwal Fotografii pełen ciekawych wydarzeń - zobacz, co w programie! [fot. https://pixabay.com/pl]
W tym roku Opolski Festiwal Fotografii obchodzi jubileusz dziesięciolecia i odbywa się pod hasłem „Etapy”. Sześć wystaw w Muzeum Śląska Opolskiego, dwie w Miejskiej Bibliotece Publicznej, do tego wystawy na Rynku, w Centralnym Muzeum Jeńców Wojennych, w Galerii Sztuki Współczesnej, w filharmonii, Galerii Pierwsze Piętro i na Dworcu PKP – wielkie święto fotografii opanuje całe miasto!

Tradycyjnie przewidziano także spotkania z twórcami fotografii. Opole odwiedzi Mariusz Forecki ze swoją książką pt. "Mechanizm", a także Tomasz Lazar - niezależny fotograf, artysta oraz wykładowca Akademii Sztuki w Szczecinie i Marek Szyryk, który oprowadzi po swojej wystawie pt. "O pięknie życia".

Ze względu na pandemię koronawirusa, dostęp do wystaw może być w tym roku ograniczony. Nie będzie oficjalnych wernisaży w pomieszczeniach, a podczas zwiedzania wystaw i na spotkaniach będzie obowiązywał limit osób mogących jednocześnie przebywać w pomieszczeniach wystawowych.

Uroczyste otwarcia będą dwa: w piątek
(02.10) o godz. 17:30 przed Miejską Biblioteką Publiczną w Opolu oraz w sobotę (03.10) o godz. 16:00 przed wejściem do Muzeum Śląska Opolskiego.

O wydarzeniu w audycji Rewiry kultury Katarzyna Zawadzka rozmawiała ze Sławojem Dubielem, jednym z twórców Opolskiego Festiwalu Fotografii - rozmowa jest do odsłuchania poniżej.

Więcej informacji także tu: 10. Opolski Festiwal Fotografii.

Organizatorem Opolskiego Festiwalu Fotografii jest Fundacja 2.8. Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia.

Plakat 10. OFF. Autorem fotografii na plakacie jest Tomasz Gudzowaty, a autorką projektu Justyna Surma
Ze Sławojem Dubielem rozmawia Katarzyna Zawadzka (9.09.2020) - 1 cz. rozmowy
Ze Sławojem Dubielem rozmawia Katarzyna Zawadzka (9.09.2020) - 2 cz. rozmowy
Ze Sławojem Dubielem rozmawia Katarzyna Zawadzka (9.09.2020) - 3 cz. rozmowy
Ze Sławojem Dubielem rozmawia Katarzyna Zawadzka (9.09.2020) - 4 cz. rozmowy

Zobacz także

2020-10-23, godz. 16:37, Patronaty - polecamy Aplikacja „O!polskie muzea” już dostępna Ponad tysiąc zdigitalizowanych obiektów wraz z opisami z zasobów 22 opolskich muzeów jest już dostępnych w mobilnej aplikacji. Aplikacja jest bezpłatna dla użytkowników. Jej powstanie to efekt projektu 'O!polskie muzea - aplikacja… » więcej 2020-10-23, godz. 15:17, Patronaty - polecamy “Mentorzy dla opolskiej kultury - w sieci wyzwań” To przedsięwzięcie skierowane jest do nauczycieli oraz animatorów kultury, którzy chcą podnieść swoje kompetencje oraz umiejętności w oparciu o najnowsze dostępne techniki prowadzenia edukacji kulturalnej. W programie szkolenia… » więcej 2020-10-23, godz. 12:56, Patronaty - polecamy Automobilklub Kędzierzyńsko-Kozielski rajdami zakończy jubileusz 35-lecia Automobilklub Kędzierzyńsko-Kozielski zaprasza do udziału w 25. Międzynarodowej Imprezie Samochodowej 'Nietoperz' 2020, 8 rundzie Nawigacyjnych Samochodowych Mistrzostw Polski i 5 rundzie Turystyczno-Nawigacyjnych Mistrzostw Okręgu Opolskiego… » więcej 2020-10-22, godz. 16:06, Patronaty - polecamy Poszukiwane pomysły biznesowe z dziedziny energetyki. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 listopada! Najlepszego pomysłu biznesowego z dziedziny energetyki poszukuje Park Naukowo-Technologiczny i Energetyka Cieplna Opolszczyzny - ruszyła rekrutacja do konkursu „Warm Up Your Business”. Przewidziano nagrodę główną w wysokości 10… » więcej 2020-10-22, godz. 14:56, Patronaty - polecamy Związek Szlachty Rzeczypospolitej zaprasza na dyskusję o roli dworów ziemiańskich „Dwór Ziemiański i jego społeczna rola w XIX wieku” - pod takim tytułem w najbliższą środę (28.10) na Zamku Piastów Śląskich w Brzegu odbędzie się spotkanie dyskusyjne organizowane przez Związek Szlachty Rzeczypospolitej… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***