Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2023-09-01, 18:55 Autor: InConventus Group/ oprac. Agnieszka Lubczańska

Mistrzowie Pola spotkają się w Kietrzu już w środę

mistrzowie-pola-fot.-materiały-prasowe-organizatora
mistrzowie-pola-fot.-materiały-prasowe-organizatora
Jak maksymalizować plony w polskich realiach uprawiając kukurydzę, słonecznik, soję? Tego będzie można dowiedzieć się podczas praktycznego szkolenia „Mistrzowie Pola”. Wydarzenie odbędzie się na polach Kombinatu Rolnego Kietrz już w najbliższa środę (06.09). W spotkaniu ma wziąć udział około 500 liderów rynku rolniczego z całej Polski.
Organizatorzy planują praktyczny pokaz maszyn rolniczych. Każdy rolnik będzie miał możliwość sprawdzić, jak maszyny prezentują się w warunkach polowych i wybrać wg siebie najlepszą. Odwiedzający zobaczą pługi i agregaty do głębokiej uprawy, siewniki i agregaty do uprawy pasowej. Będą też opryskiwacze i rozrzutniki, brony i kultywatory, kombajny oraz przystawki. Jak zapewniają organizatorzy, spotkanie to okazja do poszerzenia wiedzy o nowe innowacyjne technologie przydatne zarówno w dużych, jak i małych gospodarstwach.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie internetowej https://mp.agro.pl – zobacz tu.

Organizatorem Mistrzów Pola jest InConventus Group. Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia.
Zaproszenie

Zobacz także

2023-11-07, godz. 13:10, Patronaty - polecamy Bieg z okazji Święta Niepodległości w Brzegu w tę sobotę! LZS Klub Lekkoatletyczny KOTWICA BRZEG, Powiat Brzeski oraz 1 Pułk Saperów organizują bieg z okazji Narodowego Święta Niepodległości na dystansie 10 km. Start biegu rozpocznie się o 11:11 dnia 11.11.2023 roku w okolicach Zamku Piastów… » więcej 2023-11-07, godz. 12:28, Patronaty - polecamy Chór LO z Głubczyc świętuje 35-lecie! Powołany w 1988 roku zespół wciąż działa, koncertuje, rozwija się i w tę sobotę (11.11) świętuje kolejne urodziny. Chór 'Angelus Cantat' swój jubileusz będzie świętował w dwóch odsłonach - koncert chóru projektowego w LO… » więcej 2023-11-07, godz. 11:13, Patronaty - polecamy Już w piątek odbędzie się VI Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej! 10 listopada 2023 roku o 16:00 w Centrum Kultury w Głogówku będzie miał miejsce kolejny już Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej! Na wydarzenie zaprasza Szkoła Podstawowa nr 2 im. H. Sienkiewicza z siedzibą w Głogówku. Wstęp… » więcej 2023-10-31, godz. 11:01, Patronaty - polecamy "Smooth Move" - Festiwal Tańca już w ten weekend! Zapowiada się taneczny weekend! Przed nami wydarzenie niecodzienne, pełne pasji i inspiracji. W Wołczynie na Hali Widowiskowej odbędzie się II Ogólnopolski Festiwal Tańca. » więcej 2023-10-26, godz. 09:29, Patronaty - polecamy W niedzielę odbędzie się III Międzynarodowy Wyścig w Kolarstwie Przełajowym im. Mieczysława Godzwona - Puchar Polski Uczniowski Klub Sportowy ' Stobrawa ' Kluczbork po raz trzeci organizuje wyścig w kolarstwie przełajowym już w tę niedzielę - 29 października. Tegoroczna edycja rangi Pucharu Polski organizowana jest po raz pierwszy. Start imprezy rozpocznie… » więcej
6789101112
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »