Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2023-06-02, 08:28 Autor: Marcin Skomudek

Weekend pełen muzyki, zabaw i atrakcji. Ruszają Dni Gminy Strzeleczki

Weekend pełen muzyki, zabaw i atrakcji. Ruszają Dni Gminy Strzeleczki
Weekend pełen muzyki, zabaw i atrakcji. Ruszają Dni Gminy Strzeleczki
W najbliższy weekend 3-4 czerwca na mieszkańców gminy Strzeleczki czekają liczne występy artystyczne, zawody sportowe oraz zabawy taneczne. A to wszystko w ramach święta gminy. Szczegółowy program wydarzeń zaplanowany na ten czas zamieszczamy poniżej.
Wspólne świętowanie rozpoczną w sobotę (03.06) o 9:00 zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży nad stawem w Dobrej a po których bieg o Puchar Wójta Gminy Strzeleczki. Dodatkową atrakcją będzie pokaz sprzętu ratownictwa poż. OSP Strzeleczki oraz z okazji Dnia Dziecka malowanie twarzy, biblioteczny tor przeszkód, plecenie kolorowych warkoczy, wspólne gry i zabawy. Na zakończenie pierwszego dnia celebracji zaplanowano zabawę taneczną z zespołem COMODO.

Niedzielną (04.06) część imprezy rozpoczną występy artystyczne dzieci i młodzieży, w tym m. in. zespołów WOKALIZA GOK Strzeleczki, SCORPION DANCE TEAM oraz przedstawicieli lokalnych przedszkoli i szkół. Również od godziny 15:00 prezentowany będzie sprzęt Pułku Saperów z Brzegu. Wieczór upłynie pod znakiem koncertów i wspólnych tańców. Wystąpią Zespół Metrum Reni & Marco oraz Andrzej Miś z kabaretem, a także RODOS. Gwiazdą Wieczoru będzie zespół DEJW.

Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia.

plakat DNI GMINY 2023 (6)

Zobacz także

2023-09-29, godz. 13:22, Patronaty - polecamy LKS "Technik" Głubczyce obchodzi 50-lecie powstania Ludowy Klub Sportowy „Technik” Głubczyce obchodzi w tym roku 50-lecie istnienia. Z tej okazji już w najbliższy weekend (30.09-01.10) zaprasza do pokibicowania zawodnikom Krajowego Turnieju Młodzików i Młodzików Młodszych oraz Opolskiego… » więcej 2023-09-29, godz. 12:16, Patronaty - polecamy XIII Dobrodzień Classic Festival Koncertem 'Najpiękniejsze melodie świata' zainaugurowany zostanie już w najbliższą sobotę (30.09) XIII Dobrodzień Classic Festival. To nietuzinkowe wydarzenie muzyczne pozwala zapomnieć na chwilę o codzienności, daje możliwość… » więcej 2023-09-28, godz. 12:24, Patronaty - polecamy 13. Opolski Festiwal Fotografii - inauguracja już w piątek 15 wystaw fotograficznych, 12 spotkań autorskich, wystawa kolekcji książek fotograficznych oraz dwa warsztaty - to program 13. Opolskiego Festiwalu Fotografii, który potrwa od 29 września do 15 grudnia. Uroczysta inauguracja wydarzenia… » więcej 2023-09-28, godz. 11:15, Patronaty - polecamy Dawid Kwiatkowski gwiazdą Święta Chleba w Strzelcach Opolskich Koncert Dawida Kwiatkowskiego, gwiazdy szlagierów Mirka Szołtyska, czy występ Kabaretu Pod Wirwigroszem - to tylko niektóre atrakcje szykowane w najbliższą niedzielę (01.10) w Parku Renardów w Strzelcach Opolskich z okazji największej… » więcej 2023-09-28, godz. 10:43, Patronaty - polecamy I Czeskie Dni od piątku do niedzieli w Opolu Prezentacja miast i regionów partnerskich z Czech, projekcje filmowe, czy quiz wiedzy o Czechach z nagrodami, a będzie możliwość wygrania m.in. biletów wstępu do ZOO Safari w Czechach - to niektóre z atrakcji I Czeskich Dni, które… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »