Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2023-05-29, 12:19 Autor: materiały organizatora, oprac. AL

W sporcie pożarniczym zmierzą się drużyny OSP na boiskach Wołczyna

[fot. OSP powiatu KLB, źródło: https://www.facebook.com/OSPpowiatuKLB]
[fot. OSP powiatu KLB, źródło: https://www.facebook.com/OSPpowiatuKLB]
Musztra, sztafeta pożarnicza czy pożarnicze ćwiczenie bojowe – to konkurencje, które rozegrane zostaną w najbliższą sobotę (03.06) na kompleksie boiska sportowych w Wołczynie w ramach Mistrzostw Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Kluczborskiego w Sporcie Pożarniczym. Start o godz. 9:00.
W programie start męskich, żeńskich oraz młodzieżowych drużyn pożarniczych. Nowością będzie, że wszystkie starty będą się odbywać równoległe na dwóch torach, co przysporzy dodatkowych emocji. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci w postaci dmuchanego placu zabaw, malowania twarzy i słodkości.

Organizatorami zawodów są OSP w Wierzbicy Dolnej oraz Zarząd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP powiatu kluczborskiego. Wydarzenie współfinansowane jest przez Samorząd Województwa Opolskiego. Bieżące informacje o zawodach dostępne są tu:
https://www.facebook.com/OSPpowiatuKLB/?locale=pl_PL

Radio Opole Mistrzostwa Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Kluczborskiego w Sporcie Pożarniczym objęło patronatem medialnym. Plakat

Zobacz także

2023-09-14, godz. 09:58, Patronaty - polecamy 31. Śląski Festiwal im. Ludwiga van Beethovena Już po raz 31. świętowany będzie fakt, że na zamku w Głogówku Ludwig van Beethoven tworzył V Symfonię, a goszczącemu go, głogóweckiemu hrabiemu Franciszkowi von Oppersdorff, dedykował IV Symfonię B-dur Op. 60. W tym roku organizatorzy… » więcej 2023-09-13, godz. 18:51, Patronaty - polecamy "Opolska Młodzież na Stadiony" - akcja w Brzegu, Prudniku i Głubczycach Brzeg, Prudnik i Głubczyce - to trzy miasta Opolszczyzny, które wezmą udział w akcji „Opolska Młodzież Na Stadiony”. Festyny sportowe dla dzieci i młodzieży szkolnej z województwa opolskiego odbędą się 15 września w Prudniku… » więcej 2023-09-13, godz. 17:41, Patronaty - polecamy Opolcon świętuje jubileusz. Gratka dla fanów fantastyki do niedzieli w Opolu! Czym inspirował się Tolkien, czy zniszczenie Gwiazdy Śmierci było wewnętrzną robotą - to tylko niektóre z fantastycznych tematów, o których opowiedzą prelegenci tego wydarzenia, ale to nie wszystko, bo program jest bardzo bogaty… » więcej 2023-09-13, godz. 08:54, Patronaty - polecamy Dzień otwarty w EKO Centrum w Ozimku Podniesienie wiedzy społeczności lokalnej z zakresu wiedzy ekologicznej i zmian klimatycznych to cel Dzień Otwarty w EKO Centrum w Ozimku, na który zaprasza w najbliższy piątek (15.09) Lokalna Grupa Działania 'Kraina Dinozaurów'. Od… » więcej 2023-09-12, godz. 15:11, Patronaty - polecamy IV Folk Festiwal w Dobrodzieniu już w niedzielę Na dobrodzieńskim Rynku już w najbliższą niedzielę (17.09) zagości IV Folk Festiwal - Festiwal Dźwięków, Smaków i Tradycji. Celem wydarzenia jest kultywowanie lokalnego dorobku oraz dziedzictwa kulturowego m.in. w obszarach sztuki… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »