Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2023-05-29, 12:19 Autor: materiały organizatora, oprac. AL

W sporcie pożarniczym zmierzą się drużyny OSP na boiskach Wołczyna

[fot. OSP powiatu KLB, źródło: https://www.facebook.com/OSPpowiatuKLB]
[fot. OSP powiatu KLB, źródło: https://www.facebook.com/OSPpowiatuKLB]
Musztra, sztafeta pożarnicza czy pożarnicze ćwiczenie bojowe – to konkurencje, które rozegrane zostaną w najbliższą sobotę (03.06) na kompleksie boiska sportowych w Wołczynie w ramach Mistrzostw Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Kluczborskiego w Sporcie Pożarniczym. Start o godz. 9:00.
W programie start męskich, żeńskich oraz młodzieżowych drużyn pożarniczych. Nowością będzie, że wszystkie starty będą się odbywać równoległe na dwóch torach, co przysporzy dodatkowych emocji. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci w postaci dmuchanego placu zabaw, malowania twarzy i słodkości.

Organizatorami zawodów są OSP w Wierzbicy Dolnej oraz Zarząd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP powiatu kluczborskiego. Wydarzenie współfinansowane jest przez Samorząd Województwa Opolskiego. Bieżące informacje o zawodach dostępne są tu:
https://www.facebook.com/OSPpowiatuKLB/?locale=pl_PL

Radio Opole Mistrzostwa Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Kluczborskiego w Sporcie Pożarniczym objęło patronatem medialnym. Plakat

Zobacz także

2023-09-15, godz. 18:51, Patronaty - polecamy „Ostatni lokator Pałacu Lubomirskich. Generał Mieczysław Smorawiński” - nowa wystawa w Opolu Centralne Muzeum Jeńców Wojennych otwiera w Opolu nową wystawę czasową pt. „Ostatni lokator Pałacu Lubomirskich. Generał Mieczysław Smorawiński. Ekspozycja stwarza nie tylko możliwość zapoznania się z postacią o ciekawym, choć… » więcej 2023-09-15, godz. 15:23, Patronaty - polecamy Rolnicy gminy Walce święto plonów uczczą w Rozkochowie Rozkochów to wieś, która w tym roku będzie miejscem święta plonów rolników z gminy Walce. Parafialno-gminne dożynki już w najbliższy weekend (16-17.09). » więcej 2023-09-14, godz. 20:37, Patronaty - polecamy Strzeleczki zapraszają na święto plonów do Racławiczek Wieś Racławiczki będzie w tym roku miejscem obchodzenia święta plonów gminy Strzeleczki. Uroczystości dożynkowe odbędą się w najbliższy weekend (16-17.09) przy ul. Leśnej. » więcej 2023-09-14, godz. 19:30, Patronaty - polecamy Dożynki gminy Tarnów Opolski w tym roku w Miedzianej Dożynki Gminy Tarnów Opolski będą w tym roku połączone z jubileuszem 250-lecia wsi Miedziana. Dwudniowe świętowanie już w najbliższy weekend (16-17.09). » więcej 2023-09-14, godz. 09:58, Patronaty - polecamy 31. Śląski Festiwal im. Ludwiga van Beethovena Już po raz 31. świętowany będzie fakt, że na zamku w Głogówku Ludwig van Beethoven tworzył V Symfonię, a goszczącemu go, głogóweckiemu hrabiemu Franciszkowi von Oppersdorff, dedykował IV Symfonię B-dur Op. 60. W tym roku organizatorzy… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »