Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2023-05-25, 16:09 Autor: materiały organizatora /oprac. AL

Koncert "Opole śpiewa dzieciom" w PSP nr 5

Koncert "Opole śpiewa dzieciom" już 2 czerwca w PSP nr 5 [fot. https://pixabay.com/pl]
Koncert "Opole śpiewa dzieciom" już 2 czerwca w PSP nr 5 [fot. https://pixabay.com/pl]
"Opole śpiewa dzieciom" pod takim tytułem w piątek 2 czerwca w Auli Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Opolu odbędzie się organizowany przez Stowarzyszenie "Opolszczyzna śpiewa" koncert. Na scenie wystąpi około 100 młodych śpiewaków. Wśród nich będą również ukraińscy uczniowie z opolskich szkół. Początek o godz. 17:30.
Wydarzenie jest muzyczną kontynuacją Międzynarodowego Dnia Dziecka i ma na celu pomoc w integracji uczniów opolskich szkół z dziećmi niepełnosprawnymi intelektualnie. Do udziału w koncercie zaproszono grupy muzyczne działające przy Fundacji L`arche i Stowarzyszeniu TRISO. W programie znajdą się piosenki dziecięce, których tematyką są ważne ogólnoludzkie wartości. Koncert skierowany jest do dzieci i młodzieży szkolnej z Opola. Wezmą w nim udział szkolne chóry i zespoły wokalne.

Radio Opole koncert "Opole śpiewa dzieciom" objęło patronatem medialnym.
Plakat koncertu Opole śpiewa dzieciom

Zobacz także

2023-09-28, godz. 12:24, Patronaty - polecamy 13. Opolski Festiwal Fotografii 15 wystaw fotograficznych, 12 spotkań autorskich, wystawa kolekcji książek fotograficznych oraz dwa warsztaty - to program 13. Opolskiego Festiwalu Fotografii, który potrwa od 29 września do 15 grudnia. Uroczysta inauguracja wydarzenia… » więcej 2023-09-28, godz. 11:15, Patronaty - polecamy Dawid Kwiatkowski gwiazdą Święta Chleba w Strzelcach Opolskich Koncert Dawida Kwiatkowskiego, gwiazdy szlagierów Mirka Szołtyska, czy występ Kabaretu Pod Wirwigroszem - to tylko niektóre atrakcje szykowane w najbliższą niedzielę (01.10) w Parku Renardów w Strzelcach Opolskich z okazji największej… » więcej 2023-09-28, godz. 10:43, Patronaty - polecamy I Czeskie Dni od piątku do niedzieli w Opolu Prezentacja miast i regionów partnerskich z Czech, projekcje filmowe, czy quiz wiedzy o Czechach z nagrodami, a będzie możliwość wygrania m.in. biletów wstępu do ZOO Safari w Czechach - to niektóre z atrakcji I Czeskich Dni, które… » więcej 2023-09-27, godz. 17:08, Patronaty - polecamy I Wojewódzki Konkurs o Związku Polaków w Niemczech Instytut Pamięci Narodowej Delegatura w Opolu zaprosił uczniów szkół ponadpodstawowych województwa opolskiego do wzięcia udziału w I Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Związku Polaków w Niemczech. W najbliższy czwartek (28.09) w szkołach… » więcej 2023-09-27, godz. 11:43, Patronaty - polecamy Niedzielę warto spędzić w skansenie. MWO zaprasza na Targi Miodów i Rękodzieła Muzeum Wsi Opolskiej zaprasza w najbliższą niedzielę (01.10) wszystkich pasjonatów miodów naturalnych oraz lokalnego rękodzieła na ostatnią w tym sezonie imprezę plenerową - Targi Miodów i Rękodzieła. Przygotowanych będzie około… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »