Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2023-05-17, 17:35 Autor: Agnieszka Lubczańska

Koncert „Po wiedeńsku”, wieczór z piosenkami Wodeckiego i recital Rafała Blechacza - Filharmonia Opolska zaprasza w weekend

Robert Kowalski (skrzypce) i Krzysztof Karpeta (wiolonczela) [fot. materiały organizatora]a
Robert Kowalski (skrzypce) i Krzysztof Karpeta (wiolonczela) [fot. materiały organizatora]a
Michał Bober [fot. materiały Filharmonii Opolskiej]
Michał Bober [fot. materiały Filharmonii Opolskiej]
Rafał Blechacz [fot. Marco Borggreve, źródło: https://filharmonia.opole.pl/wydarzenia/rafal-blechacz-recital/]
Rafał Blechacz [fot. Marco Borggreve, źródło: https://filharmonia.opole.pl/wydarzenia/rafal-blechacz-recital/]
Orkiestra Filharmonii Opolskiej już w najbliższy piątek (19.05) wystąpi pod dyrekcją Przemysław Neumann w koncercie zatytułowanym „Po wiedeńsku”. Tego wieczoru nie zabraknie kompozycji Wolfganga Amadeusza Mozarta, Ludwiga van Beethovena i Josepha Haydna. Wszystko rozpocznie się o godz. 19:00. Niestety bilety na ten koncert są już niedostępne.
Dosłownie ostatnie bilety już także zostały na koncert Michała Bobera, który wraz z zespołem wystąpi w sobotę (20.05) w koncercie, podczas którego zaprezentuje utwory Zbigniewa Wodeckiego. Dowiedz się więcej o tym wydarzeniu.

Ostatnie bilety zostały też na niedzielny (21.05) recital pianisty Rafała Blechacza. Podczas wieczoru będzie okazja posłuchania kompozycji Johanna Sebastiana Bacha, Ludwiga van Beethovena, Césara Francka oraz III Sonaty fortepianowej h -moll op. 58 Fryderyka Chopina. Słowo wprowadzające zapewni Jan Popis. Koncert rozpocznie się o godz. 18:00. Zostały ostatnie bilety!

Organizatorem koncertów jest Filharmonia Opola. Radio Opole jest patronem medialnym wydarzeń.

Zobacz także

2023-09-05, godz. 15:55, Patronaty - polecamy Wołczyn Race Cross Run startuje w sobotę - zapisy trwają! Wołczyn Race Cross Run - to bieg, który wystartuje w najbliższą sobotę (09.09). Start w samo południe ze Stadionu MKS Wołczyn przy ul. Leśnej. Uczestnicy będą mieli za zadanie przebiec dystans 8 km pokonując po drodze różne przeszkody… » więcej 2023-09-05, godz. 12:32, Patronaty - polecamy Paczkowskie niebo pełne balonów - przed nami IX Aeropiknik Niebo pełne balonów już od najbliższego czwartku (07.09) nad Paczkowem. Wszystko za sprawą organizowanego tam po raz dziewiąty Aeropikniku. Oficjalne otwarcie Balonowego Pucharu Polski o godz. 18:00 na tamtejszym stadionie miejskim… » więcej 2023-09-04, godz. 16:22, Patronaty - polecamy "Świat bez FASD" - już w piątek konferencja w Opolu Szkodliwości picia alkoholu w czasie ciąży poświęcona będzie konferencja 'Świat bez FASD', która już w najbliższy piątek (08.09) odbędzie się w sali konferencyjnej nr 106 w Centrum Dialogu Obywatelskiego przy ul. Damrota 1 w Opolu… » więcej 2023-09-04, godz. 15:50, Patronaty - polecamy Dni osób niepełnosprawnych i Jarmark Niezwykłości od czwartku w Opolu Zmobilizować osoby niepełnosprawne do wyjścia z domu i integracji ze społecznością Opola, regionu i województwa to cel XXII Opolskich Dni Osób Niepełnosprawnych i towarzyszącego mu Jarmarku Niezwykłości, które rozpoczną się… » więcej 2023-09-01, godz. 18:55, Patronaty - polecamy Mistrzowie Pola spotkają się w Kietrzu już w środę Jak maksymalizować plony w polskich realiach uprawiając kukurydzę, słonecznik, soję? Tego będzie można dowiedzieć się podczas praktycznego szkolenia „Mistrzowie Pola”. Wydarzenie odbędzie się na polach Kombinatu Rolnego Kietrz… » więcej
45678910
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »