Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2023-03-17, 11:03 Autor: Agnieszka Lubczańska

Konkurs plastyczny “Pejzaże Miejsc”

dom (1)
dom (1)
Opolski „Plastyczniak” zaprasza do udziału w Regionalnym Konkursie Plastycznym „Pejzaże miejsc”. Konkurs adresowany jest do uczniów siódmych i ósmych klas szkół podstawowych. Prace można wysyłać do końca marca. Wernisaż i wręczenie nagród laureatom zaplanowano na 21 kwietnia.
Temat jest zaproszeniem do twórczego zaprezentowania malarskiej lub rysunkowej wizji miejsca, które nazywamy domem. Konkurs ma na celu zarówno rozwijanie talentów plastycznych, jak i rozbudzanie wrażliwości na piękno najbliższego otoczenia. Autorzy wyróżnionych w konkursie prac zostaną nagrodzeni bonami upominkowymi, które finansuje Zakład Wodociągi i Kanalizacja w Opolu.

Więcej informacji na temat konkursu i warunków wzięcia w nim udziału można znaleźć w regulaminie dostępnym tu: zobacz regulamin konkursu.

Organizatorem konkurs jest Zespół Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa w Opolu. Patronat honorowy nad konkursem objął Marszałek Województwa Opolskiego, patronem medialnym przedsięwzięcia jest Radio Opole.

Zobacz także

2023-09-15, godz. 18:51, Patronaty - polecamy „Ostatni lokator Pałacu Lubomirskich. Generał Mieczysław Smorawiński” - nowa wystawa w Opolu Centralne Muzeum Jeńców Wojennych otwiera w Opolu nową wystawę czasową pt. „Ostatni lokator Pałacu Lubomirskich. Generał Mieczysław Smorawiński. Ekspozycja stwarza nie tylko możliwość zapoznania się z postacią o ciekawym, choć… » więcej 2023-09-15, godz. 15:23, Patronaty - polecamy Rolnicy gminy Walce święto plonów uczczą w Rozkochowie Rozkochów to wieś, która w tym roku będzie miejscem święta plonów rolników z gminy Walce. Parafialno-gminne dożynki już w najbliższy weekend (16-17.09). » więcej 2023-09-14, godz. 20:37, Patronaty - polecamy Strzeleczki zapraszają na święto plonów do Racławiczek Wieś Racławiczki będzie w tym roku miejscem obchodzenia święta plonów gminy Strzeleczki. Uroczystości dożynkowe odbędą się w najbliższy weekend (16-17.09) przy ul. Leśnej. » więcej 2023-09-14, godz. 19:30, Patronaty - polecamy Dożynki gminy Tarnów Opolski w tym roku w Miedzianej Dożynki Gminy Tarnów Opolski będą w tym roku połączone z jubileuszem 250-lecia wsi Miedziana. Dwudniowe świętowanie już w najbliższy weekend (16-17.09). » więcej 2023-09-14, godz. 09:58, Patronaty - polecamy 31. Śląski Festiwal im. Ludwiga van Beethovena Już po raz 31. świętowany będzie fakt, że na zamku w Głogówku Ludwig van Beethoven tworzył V Symfonię, a goszczącemu go, głogóweckiemu hrabiemu Franciszkowi von Oppersdorff, dedykował IV Symfonię B-dur Op. 60. W tym roku organizatorzy… » więcej
3456789
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »