Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2023-02-24, 16:23 Autor: Agnieszka Lubczańska

Wielkie Ślizganie już 4 marca. Za złotówkę będzie można pojeździć na łyżwach!

Wielkie Ślizganie już 4 marca na Toropolu [fot. https://pixabay.com/pl]
Wielkie Ślizganie już 4 marca na Toropolu [fot. https://pixabay.com/pl]
Już po raz 17. na lodowisku Toropol w Opolu odbędzie się Wielkie Ślizganie. To charytatywna impreza adresowana do dzieci z domów dziecka województwa opolskiego. Pozostali zainteresowani aktywnym spędzeniem wolnego czasu tradycyjnie mają wstęp na godzinną ślizgawkę za jedyną złotówkę.

Wielkie Ślizganie odbędzie się w sobotę (04.03). Oficjalne rozpoczęcie w samo południe. Ślizgawek zaplanowano w sumie pięć, każda potrwa 60 minut. Na lodowisko można się wybrać o: 12:30, 14:30, 16:30, 18:30 i 20:15.
„Pomagaj z nami – bądźmy bohaterami” to motto wydarzenia. Dochód z imprezy przeznaczony zostanie na sfinansowanie operacji 16-letniego Michała Kostona ze Strzelec Opolskich, który cierpi na idiopatyczną skoliozę młodzieńczą Wielkiemu Ślizganiu będzie towarzyszyć wiele atrakcji - będzie można wziąć udział w grach i konkursach. Dzieci, które nie potrafią jeszcze jeździć na łyżwach mogą liczyć na pomoc wolontariuszy.

Dodajmy, że do 3 marca trwa zbiórka artykułów higienicznych dla opolskich domów dziecka. Można je przynosić do biura Związku Młodzieży Mniejszości Niemieckiej przy ul. Marii Konopnickiej 6 (III piętro) w Opolu.

Organizatorem Wielkiego Ślizgania jest Związek Młodzieży Mniejszości Niemieckiej w RP. Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.
Plakat

Zobacz także

2023-05-16, godz. 18:17, Patronaty - polecamy Dzień Marzeń w Opolu już w niedzielę od 10:00 do 13:00 przy ul. Krakowskiej Będzie można zasięgnąć porad dotyczących profilaktyki przeciwpróchnicowej dzieci i młodzieży, profilaktyki wad postawy, wziąć udział w warsztatach zdrowego żywienia, a dodatkowo także w zabawach plastycznych i multisensorycznych… » więcej 2023-05-16, godz. 17:38, Patronaty - polecamy II Oleska Olimpiada Przedszkolaka i festyn z okazji Dnia Dziecka już w niedzielę na Stadionie Miejskim w Oleśnie To wydarzenie adresowane do oleskich przedszkolaków, a zainicjowane i organizowane przez oleskie kluby sportowe przy współudziale gminy Olesno. Mowa o II Oleskiej Olimpiadzie Przedszkolaka, po której dodatkowo zaplanowano festyn rodzinny… » więcej 2023-05-16, godz. 15:58, Patronaty - polecamy Rodzinna impreza dobroczynna w plenerze z mnóstwem atrakcji już w niedzielę w Stajni na Warszawskiej w Głubczycach Będzie można wziąć udział w konkursach, licytacjach, loterii; obejrzeć występy artystyczne, pokazy strażackie, pokazy sztuk walki, potańczyć zumbę czy kupić coś na 'pchlim targu'; dla najmłodszych nie zabraknie dmuchawców, animacji… » więcej 2023-05-16, godz. 15:01, Patronaty - polecamy O rodzinach patchworkowych - dyskusja na UO Aktualne problemy związane z funkcjonowaniem w Polsce rodzin nazywanych patchworkowymi lub zrekonstruowanymi będą tematem konferencji zatytułowanej „Dzieci moje, twoje, nasze - problemy współczesnych rodzin z perspektywy nauk pranych… » więcej 2023-05-16, godz. 13:52, Patronaty - polecamy O rynku finansowym w kontekście nowych technologii - konferencja na Uniwersytecie Opolskim To wydarzenie dla wszystkich zainteresowanych tematyką rynków finansowych. III Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Finanse i Nowe Technologie - Aspekty Prawne” odbędzie się w najbliższy piątek (19.05) na Uniwersytecie Opolskim. Spotkanie… » więcej
45678910
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »