Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2023-01-05, 16:39 Autor: Agnieszka Lubczańska

Motocyklowe Kolędowanie już w niedzielę w Prudniku Lesie

Motocyklowe Kolędowanie w przyklasztornym kościele franciszkańskim w Prudniku Lesie [fot. Jan Poniatyszyn]
Motocyklowe Kolędowanie w przyklasztornym kościele franciszkańskim w Prudniku Lesie [fot. Jan Poniatyszyn]
Już po raz 16. w Prudniku-Lesie odbędzie się "Motocyklowe Kolędowanie". Wydarzenie rozpocznie się w Sanktuarium św. Józefa o godz. 14:00. Do grania i śpiewania zaproszeni są wszyscy chętni. W tym roku na kolędowanie przyjedzie z Warszawy Andrzej "E-mol" Kowalczyk, autor tekstów, kompozytor i aranżer, który przygotował na to spotkanie nigdzie nie prezentowaną wcześniej kolędę swojego autorstwa.
Impreza skierowana jest do całych rodzin, dorosłych i dzieci. Organizatorzy zachęcają do zabrania ze sobą swoich instrumentów muzycznych i dołączenia do koncertu. Po kolędowaniu odbędzie się ognisko przy słynnej franciszkańskiej herbacie klasztornej i domowym cieście. Tradycyjnie kolędowanie ma wątek charytatywny - corocznie organizatorzy kwestują dla potrzebujących. W tym roku będzie to kwesta dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego z Prudnika.

Obejrzyj relację z zeszłorocznej edycji wydarzania.

Więcej o wydarzeniu w niedzielę (08.01) w "Porannej rozmowie" o godz. 8:15 = gościem Anety Skomorowskiej-kobzy będzie prezes Stowarzyszenia Opolskiego Towarzystwa Motocyklowego (OTM) - Artur Żurakowski.

Radio Opole 16. Motocyklowe kolędowanie objęło patronatem medialnym.

Zobacz także

2023-03-06, godz. 12:13, Patronaty - polecamy Symfonia "Tytan" Gustava Mahlera zabrzmi w piątek w filharmonii Skrzypce, wiolonczela, obój, fagot - dodajmy: w dobrych rękach, a do tego Orkiestra Filharmonii Opolskiej pod dyrekcją Przemysława Neumanna - już w najbliższy piątek (10.03) Filharmonia Opolska zaprasza na koncert zatytułowany „Tytan”… » więcej 2023-03-03, godz. 17:54, Patronaty - polecamy Zagraj o swoją karierę i wybierz szkolenia, warsztaty, debaty i prelekcje. Rusza „Gra o Karierę"! „Gra o Karierę - Biura Karier dla Ciebie” to nazwa ogólnopolskiego przedsięwzięcia, w ramach którego od 6 do 10 marca Biura Karier w całej Polsce organizują warsztaty, szkolenia, konferencje i inne wydarzenia pod wspólnym szyldem… » więcej 2023-03-03, godz. 15:48, Patronaty - polecamy Płyta "Witold Pilecki. Kwiat biały olbrzyma. Wiersze i piosennik" W Narodowym Dniu Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie odbył się koncert prezentujący premierowo piosenki z albumu 'Witold Pilecki. Kwiat biały olbrzyma. Wiersze i… » więcej 2023-03-02, godz. 11:48, Patronaty - polecamy Pracodawco, jeśli zdrowie Twoich pracownic nie jest Ci obojętne, zadzwoń! Trwa kampania 'Marzec miesiącem Dnia Kobiet'. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Opolu zaprasza pracodawców do zorganizowania na terenie zakładu pracy warsztatów informacyjno-edukacyjnych mających na celu podniesienie świadomości… » więcej 2023-03-02, godz. 10:53, Patronaty - polecamy Biegi Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym” Uczczenie pamięci Żołnierzy Wyklętych, propagowanie wiedzy z historii najnowszej oraz promocja biegania jako formy zdrowego stylu życia - to główne cele Biegu Tropem Wilczym, który już 11. raz odbędzie się pod patronatem Radia Opole… » więcej
2345678
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »