Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2022-11-16, 21:44 Autor: Agnieszka Lubczańska

TerePaczków od piątku do niedzieli pełen koncertów

TerePaczków od piątku do niedzieli pełen koncertów [fot. materiały organizatora]
TerePaczków od piątku do niedzieli pełen koncertów [fot. materiały organizatora]
Cztery Pory Miłowania to zespół, którego koncert w piątek (18.11) zainauguruje 27. Ogólnopolskie Prezentacje Muzyczne TerePaczków. W programie trzydniowej imprezy oprócz koncertów, także warsztaty muzyczno-akustyczne. Wszystkie koncerty odbędą się w Ośrodku Kultury i Rekreacji w Paczkowie przy ul Wojska Polskiego 27. Wstęp wolny!
W sobotę (19.11) organizatorzy po rocznej przerwie wracają do przeglądu konkursowego, podczas którego zaprezentują się młodzi i zdolni artyści. Konkurs uświetni swoim recitalem Kinga Szczepańska, Paczkowianka, wokalistka, laureatka wielu przeglądów muzycznych i festiwali - także Terepaczkowa. Tegorocznych laureatów poznamy ok. godz. 20:00, a po koncercie nagrodzonych, aż do 6 rano zaplanowano nocne śpiewanie. W niedzielę (20.11) po koncercie zespołu Póki co, na scenę wejdzie zespół Skrawek Nieba - czyli Dariusz Czarny i Joanna Radzik, a na zakończenie TerePaczkowa, zagra Irena Salwowska z zespołem. Szczegóły programu można znaleźć na zamieszczonym poniżej plakacie.

Organizator dla zainteresowanych od 18 do 20 listopada oferuje noclegi na sali gimnastycznej w warunkach turystycznych. Recepcja w Ośrodku Kultury i Rekreacji przy ul. Wojska Polskiego 27, czyli miejscu, gdzie odbędą się wszystkie koncerty.

Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Generacja w Paczkowie. Radio Opole 27. Ogólnopolskie Prezentacje Muzyczne TerePaczków objęło patronatem medialnym.
Plakat z programem

Zobacz także

2022-12-13, godz. 12:50, Patronaty - polecamy Arcydzieło muzyki sakralnej "Wielka msza h-moll" Jana S. Bacha już wkrótce w filharmonii Międzynarodowe grono wybitnych solistów, Chór Filharmonii Krakowskiej, Orkiestra Filharmonii Opolskiej i jedno z największych dzieł w historii muzyki sakralnej: 'Wielka Msza h-moll' Jana Sebastiana Bacha. Tak zapowiadają się adwentowe… » więcej 2022-12-13, godz. 11:45, Patronaty - polecamy Chróścice zapraszają na świąteczną paradę Trzy orkiestry dęte, mażoretki, zespół taneczny i sam Święty Mikołaj w towarzystwie Królowej Śniegu - Chróścice na jeden dzień zmieniły się w krainę z baśni - tak było w zeszłym roku. Jak będzie w tym? To się okaże już… » więcej 2022-12-13, godz. 10:07, Patronaty - polecamy XXXIII Strzelecki Bieg Uliczny im. Euzebiusza Ferta Popularyzacja biegów ulicznych oraz propagowanie sportu i aktywności fizycznej - to główne cele Strzeleckiego Biegu Ulicznego im. Euzebiusza Ferta, który wystartuje już w najbliższą sobotę (17.12) z ulicy Mickiewicza w Strzelcach… » więcej 2022-12-09, godz. 13:41, Patronaty - polecamy Koncert Messages Quartet w filharmonii Kwartet smyczkowy f-moll Serioso op. 95 Ludwiga van Beethovena i II Kwartet smyczkowy a-moll op. 13 Felixa Mendelssohna-Bartholdy`ego - to dzieła, których wykonania podjął się Messages Quartet. Koncertu będzie można posłuchać już… » więcej 2022-12-05, godz. 17:11, Patronaty - polecamy Finał VI Festiwalu Artystycznego "Jesteśmy tacy sami" już w środę w filharmonii To wyjątkowy konkurs wokalny integrujący środowiska młodych wokalistów - w pełni sprawnych i tych z dysfunkcjami. Organizatorem przedsięwzięcia - już po raz szósty - jest Stowarzyszenie na Rzecz Promocji Talentów 'AKCES' z Ozimka… » więcej
3456789
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »